Skeletpendule met glas en beukenhout, 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm
Antieke Franse elektrische Bulle Clokette Brevete met marmeren voet, glas opbouw is eigen bouw 28cm Cond:R/G
Mahoniehouten tafelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat 26cm
Oude Hollandse eikenhouten Friese staartklok met Westminster uurwerk, kwartierslag op 8 gongstaven 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 130cm Cond:G
Drie delig Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met cups(minimale chips) origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag 22x34x15cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger Loudiere A Derval, in goede staat 40x30x17cm.
Eikenhouten Warmink tafelklok met 5 bronzen versieringen 2e helft 20e eeuw. In goede staat 30cm. Cond:G
Oude Amsterdamse schoolstijl pendule omstreeks 1930 met messing eiken, en pallisander. In goede staat 27x44x14cm Cond:G
Wortelnoten Warmink tafelklokje met maanstand 2e helft 20e eeuw 26cm. Cond:G
Hollandse notenhouten Friese kortstaartklok met maanstand, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 80cm Cond:G
Oude eikenhouten Warmink tafelklok met bronzen monturen en maanstand, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 29cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten tafelpendule met koperinleg emaille wijzerplaat omstreeks 1910. In zeer goede staat 30x22x12cm Cond:G
Mahoniehouten Wuba Josephine portaalklok met messing 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x22x11cm Cond:G
Antieke Ansonia tafelklok New York omstreeks 1900 notenhout met versieringen emaille wijzerplaat in goede staat 47x25x13cm
Twee oude Neuchattel stijl pendules 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid. In goede staat (mechanisch) 32cm
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwaldklok met latoenkoperen Feuille met jachtvoorstelling origineel uurwerk met halfuurslag, in goede staat 34x29x13 cm
Antieke Duitse Schwarzwaldklok omstreeks 1860, notenhout met beschildering en porseleinen zuilen, in goede staat 55cm. Cond:G
Franse notenhouten Henry Deux regulateur in goede staat, met geslepen glas, opzet en volle zuilen, omstreeks 1880, 88cm. Cond:G
Gave antieke eikenhouten tafelpendule omstreeks 1920 met geslepen glas en verzilverde wijzerplaat. In zeer goede staat 31x14x20cm
Antieke Duitse eikenhouten pfeilkreuz tafelpendule omstreeks 1920, met geslepen glas, halfuurslag op gong, emaille wijzerplaat, In zeer goede staat 28x25x12cm
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok met landschapsdecor, 19e eeuw(deurtjes missen) 35x23x12cm Cond:R
Vier vooroorlogse vernikkelde messing wekkers met secondenaanduiding, 2 x Junghans, 1 x Gustav becker, 1 x Peter, lichte oxydatie. Verder in goede staat 17-18cm
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok, gemerkt Pfeilkreuz, omstreeks 1910 in goede staat 31cm
Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R