Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Lenzkirch tafelklok
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke notenhouten Lenzkirch tafelklok met verguld bronzen beslag omstreeks 1890 Lenzkirch uurwerk nr 717475 met kwartierslag uurwerk moet worden nagekeken 64x30x19 in goede staat

Marmeren kolomklok
Resultaat: 300 EUR

Antieke Frans marmeren Louis Seize stijl pendule omstreeks 1870 tweede periode, 8 daags uurwerk origineel met halfuurslag, 40cm Cond:G

Pallisander kolomklok
Resultaat: 280 EUR

Grote antieke Franse palissander gefineerde kolompendule met intarsia, vergulde bronzen kapitelen en slinger omstreeks 1880 wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 46,5cm Cond:G

Grote reiswekker
Startprijs 275 EUR

Grote antieke reiswekker, Frans, met emaille cijferblad omstreeks 1900 in goede staat 18,5x9,5x8cm

Vernis Martin klokje
Startprijs 275 EUR

Negentiende eeuws Franse tafelklok met Vernis martin stijl, beschildering en verguld brons sierwerk, herbauth o Paris (bovenop klok beschildering bijgewerkt) 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag en v...

Engelse wortelnoten tafelklok
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke wortelnoten tafelklok in Engelse stijl met maanstand en halfuurslag bronzen ornamenten vierkant uurwerk (duits) met opdraaiveren, gemerkt met springend hert omstreeks 1900 in goede origi...

Grote tafelklok met maanstand
Resultaat: 250 EUR

Grote Junghans tafelklok mat maanstand, wortelnoten 1e helft 20e eeuw met vergulde bronzen ornamenturen 8 daags met halfuurslag in goede staat 45cm.

3-Delig klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek drie delig Frans klokkenstel met vazen omstreeks 1870 compositiemetaal en marmer vrouwenfiguur met lyra 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in goede staat 42-48cm Cond;G

Friese stoelklok
Resultaat: 275 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker, en vergulde loden ornamenten, originele beschildering, in goede staat 78cm

Friese stoelklok
Startprijs 250 EUR

Antieke Friese staartklok met wekker 19e eeuws met origineel beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten 76cm Cond:G

Hangklok, met messing gedecoreerd
Resultaat: 250 EUR

Duitse Kienzle eikenhouten balkon vrijslinger omstreeks 1880 Gründerzeit met verguld met bronzen beslag 1 million nr 199596 48cm Cond:G

Boulle klok
Resultaat: 225 EUR

Oude Boulle klok 2e helft 20e eeuw met F.H.S mechanisch uurwerk en bronzen monturen, in zeer goede staat 47x30x13 cm

Franse pendule met cloisonne
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse bronzen vergulde pendule met cloisonne op wijzerplaat en plaquette omstreeks 1870 8 daags uurwerk met veerslinger en halfuurslag 39cm Cond:G

Antiek klokkenstel
Resultaat: 220 EUR

Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, brons met porselein, Louis Seize stijl, porseleinen wijzerplaat met putti, gesigneerd: M.du Negre 19 Bd St Denis, origineel 8 daags uurwerk A.D Mongin 34-38cm ...

Pendule met paard
Resultaat: 220 EUR

Oude messing pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt imperial, 2 kleurig gepatineerd met mechanisch F.H.S uurwerk, halfuurslag op twee bellen 43cm Cond:G

Lantaarnklok
Resultaat: 245 EUR

Achtiende eeuwse bronzen uurwerk anno 1740 8 daags met halfuurslag, twee hamers op bel en wekkerfunctie 1 wijzer twee gewichten, niet roigineel gesigneerd Woumn Themsche, functies niet getest 37x27x21...

Wandklok
Startprijs 200 EUR

Aparte Franse eikenhouten wandklok met 18e eeuwse kast en 19e eeuws uurwerk (huwelijk) geen gewichten en slinger 85x55x21cm Cond:R

Hoedklok
Startprijs 200 EUR

Antiek Engels uurwerk met snack , en eigenbouw kast, zonder slinger 35x23x28cm Cond:R/G

Eikenhouten Friese staartklok
Resultaat: 175 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse Friese staartklok met latoenkoperen origineel beschilderde wijzerplaat. Compleet met gewichten en beelden in goede staat 140cm.

Dubbele klok
Startprijs 170 EUR

Elektronische dubbele klok omstreeks 1960 met centrale secondewijzer gemerkt: van Doorn in goede staat 48x17x33ø

Franse pendule, figuur
Startprijs 160 EUR

Grote antieke gerestaureerde pendule, Route de la riche, omstreeks 1870, gave wijzerplaat 8 daags uurwerk, halfuurslag, 36x44x15cm Cond:G

Klok, marmer/brons
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke marmeren klok met plaquettes(ook aan de zijkant) omstreeks 1860 Frankrijk, beeld van compositiemetaal(marmer bovenrand beschadigd) 8- daags uurwerk met halfuurslag, compleet met sleutel....

Franse tafelklok
Resultaat: 160 EUR

Grote 19e eeuwse Franse schildpad belijmde pendule met bronzen monturen, omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag (glaasje wijzerplaat mist) in goede originele staat 43cm Cond:G

Franse bronzen pendule ca. 1880
Resultaat: 150 EUR

Antieke 19e eeuwse bronzen pendule omstreeks 1860 met guirlandes, medallion en duiven, 8-daags uurwerk gemerkt feraflat Paris (uurwerk vervuild, functies niet getest) 32x26x15cm Cond:G