Oude messing lantaarnklok, Engels, Tho Moore Ipswich, 20e eeuw zonder gewicht 35x17x14cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Friese staartklok met bruidskrans en spiegels, met originele patina in goede staat 140cm
Schijnwerper 50er jaren, chroom en zwart gelakt metaal, in goede staat, en een wandklok 60er jaren elektrisch met blauw glazen steun Clockmovement by Lanshire en centrale secondenwijzer 22x22x8cm
Aparte 50er jaren klok gemaakt van messing en glas, gemerkt Luxor in goede werkende staat 35x30x10cm Cond:G
Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klok Wijzerplaat rechts gelijmd, verde in goede staat 21x15x10cm Cond:R
Antiek Frans achtdaags uurwerk in eigenbouw kast 28x18x19cm Cond:G
Antiek Franse pendule omstreeks 1870 met palmfluit spelende man, compositiemetaal vergulde klokkast, 8 daags uurwerk met halfuurslag 36x48x13cm