Antieke Duitse notenhouten Jugendstil staande vrijslinger, mini uitvoering omstreeks 1900 met pfeilkreuz uurwerk(stil) floraal en goudkleurig decor(scheur in wijzerplaat) 26cm Cond:R/G
Mooie gave antieke wortelnoten Gustav Becker regulateur, omstreeks 1880 met halve zuilen, in zeer goede originele staat 96cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met cartouche wijzerplaat en harpslinger, vergulde Feuille, slagwerk mist, met bok (geen gewichten) 40x26x16cm Cond:M
Antieke Amsterdamse stijl schoolklok eiken met palissander omstreeks 1930 Junghans uurwerk met halfuurslag 28x44x12
Antieke Franse eikenhouten tafelpendule omstreeks 1890 met achtdaags uurwerk, halfuurslag, gemerkt Deletrez Paris in goede staat 28x20x14 cm
Antieke notenhouten Junghans tafelklok met latoenkoperen beslag in goede staat omstreeks 1880 42cm Cond:G
Vijf oude keramieken keukenklokken omstreeks 1930 o.a Junghans Kieniger, Manthe, Hettich 21-26cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald wandklok omstreeks 1880 met slagwerk, latoenkoperen beslag, deurtjes missen, in goede staat 45x24x13cm
Antieke notenhouten tafelklok met latoenkoperen beslag en kwikslinger 52cm in goede originele staat
Antieke Duitse vrijslinger omstreeks 1880 Gründerzeit in goede staat 87cm
Engelse wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag en maanstand in goede staat (halfuurslag) 28cm
Franse messing reiswekker 19e eeuws met draaibalans uurwerk, in zeer goede originele staat 11,5x5,5x9,5ø Cond:G
Aparte 50er jaren klok gemaakt van messing en glas, gemerkt Luxor in goede werkende staat 35x30x10cm Cond:G
Antiek Frans marmeren Art Nouveau klokkenstel omstreeks 1920 met twee vazen 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 14,5-25cm
Antiek uurwerk van een Friese stoelklok(niet getest) Cond:R/G 26x17x14cm
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G
Antiek Frans uurwerk met eigenbouw klokkast 8 daags uurwerk/halfuurslag 36cm Cond:R
Antieke eikenhouten pendule met dubbele zuilen en messing sierwerk, geslepen glas omstreeks 1980 ,acht daags uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 37,5cm Cond:G
Oude eikenhouten Warmink tafelklok met bronzen ornamenturen, 8 daags uurwerk met maanstand, 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm
Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger en vergulde Feuille wijzerplaat iets beschadigd 41x25x16cm Cond:R
Antieke eikenhouten Junghans tafelklok met verzilverde wijzerplaat, 8 daag uurwerk, halfuurslag en geslepen glas in goede staat 29cm
Antieke Franse pendule omstreeks 1870 verguld en bronskleurig gepatineerd(compositiemetaal met albast) achtdaags uurwerk met halfuurslag(wijzer weg, slinger en bel weg) verder in goede staat 36cm Cond...
Kopie van een Neuchatel pendule met vernis Martin beschildering, 2e helft 20e eeuw met 8 daags uurwerk en halfuurslag gemerkt Du Chateau 41cm Cond;G
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw handbeschilderd, in goede staat 55x30x16cm Cond;G