Grote antieke gerestaureerde pendule, Route de la riche, omstreeks 1870, gave wijzerplaat 8 daags uurwerk, halfuurslag, 36x44x15cm Cond:G
Franse antieke pendule met porseleinen plaquette en wijzerplaat(sevres) jager met haas( deel metaal gesoldeerd) compositiemetaal 8 daags uurwerk, halfuurslag 38x31x14cm Cond:R/G
Antieke Franse figuren pendule met vergulding, omstreeks 1870, voorstelling vissend meisje(compositiemetaal) 8 daags uurwerk met halfuurslag, 33x39x14cm Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met origineel augenwender mechaniek, dubbele trein (slinger mist) functies niet getest 19x19x29cm
Antieke Franse notenhouten glaspendule met kwikslagen(boulle inleg in klokkast) omstreeks 1880, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gemerkt met leeuw en letters: U.M (wijzerplaat en sleutelgat bijgewerkt...
Oude wortelnoten tafelklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen ornamenten, 8 daags met halfuurslag, 18cm Cond:G
Oude Kathedraal skeletklok, 2e helft 20e eeuw mechanisch met slagwerk op bel, glazen stolp in goede staat 31x18ø Cond:G
Grote antieke Franse messing reiswekker, omstreeks 1900, emaille wijzerplaat, slagwerk drie hamers op spiralen, slagwerk oproepbaar door drukknop 16x9x8,5cm Cond:G
Grote antieke Franse reiswekker, slagwerk 2 hamers op spiraal, emaille wijzerplaat( schroefje handgrip weg) 18x9x7cm Cond:G
Grote antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat, strakke kast, slagwerk met 1 hamer op spiraal 15x9x10 Cond:G
Antieke Duitse staande klok, gemerkt Embee A.Haberer, met halfuurslag en slagwerk, 5 hamers op 5 gongstaven omstreeks 1920, mooie messing wijzerplaat, slinger en gewichten, geslepen glas, bewerkte eik...
Grote antieke notenhouten tafelklok omstreeks 1880, historisme, met verguld bronzen ornamentuur 8 daags uurwerk met halfuurslag gemerkt H.R, vergulde wijzerplaat met emaille cartouches, 53cm Cond:G
Antieke Franse mahoniehouten pendule met Boulle inleg omstreeks 1900 met 8 daags gesigneerd brevette uurwerk en halfuurslag, in zeer goede staat 32,5cm
Antieke Franse porseleinen met compositiemetalen pendule omstreeks 1880, goudkleurig met (sevres) porseleinen wijzerplaat, plaquette en topstuk, 8 daags uurwerk, halfuurslag. In uitstekende staat 37cm
Grote antieke Franse reiswekker, 1e helft 20e eeuw, afroepbaar slagwerk door drukknop, slagwerk hamer op spiraal 15x10x8,5cm Cond:G
Antieke westminster regulateur, omstreeks 1920 met eikenhouten kast en geslepen glas (3 opwindgaten) in goede staat 76cm
Grote antieke Franse messing reiswekker met Corinthische zuilen, prachtige vergulde wijzerplaat met emaille, gesigneerd F.Auri sosle Paris, slagwerk met twee hamers op spiraal. 17x10,5x9cm Cond:G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, brons met porselein, Louis Seize stijl, porseleinen wijzerplaat met putti, gesigneerd: M.du Negre 19 Bd St Denis, origineel 8 daags uurwerk A.D Mongin 34-38cm ...
Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit staande klok omstreeks 1880, Gustav Becker uurwerk,en met barometer, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepoetst in zeer goede staat met gegraveerde...
Antieke Duitse Junghans regulateur omstreeks 1920, in eikenhouten kast, in goede staat 57cm
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen en paardjes opzet, in zeer goede staat 93cm Cond:G
Oude Hollandse eikenhouten staartklok, 2e helft 20e eeuw met bronzen ornamenten en Westminster uurwek en maanstand, 105cm Cond:G
Oude eikenhouten pendule omstreeks 1950, gemerkt Juba, licht eiken slagwerk 5 hamers op gongstaven, in goede staat 20x37x11cm Cond:G
Oude Hollandse Zaanse klok, 2e helft 20e eeuw, met atlas en bronzen ornamenten, in goede staat 54cm Cond:G
Grote antieke vuurvergulde pendule omstreeks 1820, in goede complete staat, met sterrenkijker, deiana, lyra en muziekboeken, 4 figurenvoorstellingen. geheel origineel met 8-daags uurwerk, halfuurslag ...
Antieke Franse pendule met rood marmer en compositiemetalen figuur met bloem, omstreeks 1890, 8 daags uurwerk met halfuurslag, in goede staat 58cm
Negentiende eeuwse Franse pendule met gouddecor en vernis Martin stijl decor, en vergulde bronzen armaturen, originel 8 daags uurwerk, Japy Freres, minimale beschadiging klokkast/wijzerplaat 36cm Cond...
Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G
Zuid Duitse 18e eeuwse barok "Stutzuhr" met kwartierslag op dubbele bel en prachtige bewerkte messing wijzerplaat met 2 functies en emaille beschilderde plaquette. In goede originele staat 47x29x16cm.
Grote antieke Franse messing reiswekker, Fernier Paris, met Corintische zuilen, slagwerk met twee hamers op spiraal omstreeks 1880, tijd afroepbaar door drukknop 18x11x10cm Cond:G
Antieke kleine boulle pendule omstreeks 1870, in goede originele staat met rood schildpad, vergulde wijzerplaat, en vergulde bronzen armaturen en emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag A....
Zeldzame antieke Franse pendule met man op Indische olifant en tijger. Gemaakt van brons gepatineerd samac met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele ...
Groot origineel 19e eeuwse Boulle klok uurwerk met 8-daags uurwerk, halfuurslag (incl. slinger) en vergulde messing wijzerplaat met perfecte emaille cartouches. Gesigneerd Villard Paris in zeer goede ...
Franse religieuze 19e eeuwse klok met geëboniseerde kast en koperband-inleg, bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag. Restauratie noodzakelijk, in redelijke staat 54x30x15cm.
Duitse notenhouten staande klok, halfuurslag met 7 hamers op staaf ca. 1930, gemerkt "K" in goede originele staat 200cm.
Grote Friese stoelklok 18e-19e eeuw in zeer goede originele staat (los onderdeel uurwerk erbij) 73cm. Cond.: G
Antieke Franse bronzen pendule omstreeks 1880 met acht daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat, 45cm Cond:G
Vuurvergulde bronzen 19e eeuwse pendule Charles Dix, met prachtige fijn bewerkte klokkast, acht daags uurwerk en touwtjesslinger, (boek mist) in goede staat 45cm
Messing skelet schaarpendule met sneckaandrijving (fusee-clock) 21e eeuw met glazen stolp in goede staat. 55x31x18 Cond:G
Antieke Franse pendule omstreeks 1870, voorstelling vrouw met wereldbol, met 8 daags uurwerk en halfuurslag(compositiemetaal) 43x40x13cm Cond:G
Antieke Franse pendule omstreeks 1870 met albast vrouwenfiguur met halm, verguld compositiemetaal, 8 daags uurwerk met halfuurslag 39x35x13cm Cond:G
Antieke Franse bronzen pendule met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gesigneerd Miller en sons omstreeks 1880 37cm Cond:G
Mooie gave antieke mahoniehouten Engelse staande klok omstreeks 1800, met acht daags uurwerk, seconde en dagaanduiding JO.Kirkwood Melrose, prachtige kast in zeer goede staat. 215cm
Aparte grote notenhouten lyra-pendule met intarsia met 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger (aanpassingen) 50x19x25cm. Cond.: G
Engelse tafelklok met snek en slagwerk op bel, bronzen uurwerk in bovenliggende balans 26x15x11cm Cond:G
Grote antieke pendule van Societe ceramique Maastricht omstreeks 1900 met roofvogel in bergen decor, Frans uurwerk, vergulde wijzerplaat in goede staat 40cm
Antieke houten pendule, omstreeks 1920 met Frans achtdaags uurwerk en halfuurslag 24x51x15cm Cond:G
Grote gietijzeren klok, 21e eeuw zogenaamde Augenwender(bewegende ogen op seconde) in goede staat. 40x20x13 Cond:G