Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese staartklok
Resultaat: 140 EUR

Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans 19e eeuw. In goede staat met wekkerfunctie en eikenhouten kast 143x36x23cm.

Regelateur
Startprijs 150 EUR

Grote oude handgestoken regelateur naar oud voorbeeld. 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast. 126cm Cond:G

Miniatuur klokje
Startprijs 150 EUR

Miniatuur messing lantaarnklok ca. 1930 "Great Britain SMiths English Cooks Ltd." (veer zit vast) 17x8x7,5cm. Cond.: G

Klokkenman
Startprijs 150 EUR

Grote gietijzeren klok, 21e eeuw zogenaamde Augenwender(bewegende ogen op seconde) in goede staat. 40x20x13 Cond:G

Ingelegde tafelpendule
Startprijs 130 EUR

Grote mahoniehouten ingelegde tafelklok ca. 1890, ingelegd met parelmoer en koper. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag (smalle gerepareerde krimpnaad) 50x29x18cm. Cond.: G

3-Delig marmeren pendulestel
Resultaat: 125 EUR

Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G

Eiken regelateur, zuilen
Resultaat: 130 EUR

Zeldzame Franse Westminster regelateur met zuilen ca. 1890 met kwartierslag op 8 gongstaven. Bevat contragewichten en Kienzle uurwerk. In zeer goede originele staat 88x38x23cm.

Groen onyx klok
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse Onyx klok omstreeks 1870 met vergulde monturen, stil 8-daags uurwerk(naad in albast) in zeer goede staat 51cm.

Klok
Resultaat: 190 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen tefelklok omstreeks 1880 met origineel 8-daags uurwerk 51cm Cond:G

Friese staartklok
Resultaat: 100 EUR

Oude mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, 2e helft 20e eeuw. 145cm Cond:G

Comtoise
Startprijs 100 EUR

Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger, gave feuille en emaille wijzerplaat, gesigneerd Boulet a Verneuil 44x28x16cm. Cond.: G

3-Delig klokkenstel
Startprijs 100 EUR

Driedelig Jugendstil klokkenstel ca. 1900 met decors van flora en figuren. Bronskleurige gepatineerd compositie metaal met wekkeruurwerk zonder slag (1 scheurtje achterkant) 29-43cm. Cond.: R-G

Klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met fluitspelende figuur (compositiemetaal) in zeer goede staat, 8 daags uurwerk met halfuurslag 50cm cond:G

Kleine ovale pendule
Startprijs 100 EUR

Kleine reiswekker van koper met emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw in goede staat, 7x5x6cm

Noten tafelklok
Resultaat: 120 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Grunderzeit met origineel pfeilkreuz uurwerk in goede origoinele staat CondG 49cm

Vaaspendule
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke Historisme vaaspendule (compositiemetaal) omstreeks 1870 met 8 daags uurwerk en halfuurslag 56cm Cond:G

Pendule met beeld
Startprijs 90 EUR

Grote antieke Franse maremeren pendule omstreeks 1870 met compositie metalen figuur. (wijzer, bel en slinger missen) functies niet getest. Cond:R 39x46x15cm

Mysterieus klokje
Startprijs 90 EUR

Oude bronzen mysterieuze pendule, 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld. Cond:G.35cm

Klokkast
Startprijs 90 EUR

Empire wortelnoten kolompendule kast ca. 1820, diverse fineerschades 43x25x13cm. Cond.: M

Wekker
Startprijs 90 EUR

Grote antieke notenhouten met messing wekker (mechanisme defect, verder in goede staat) 25xø19cm. Cond.: R-G

Comtoise
Startprijs 80 EUR

Franse comtoise ca. 1870 met harpslinger en voorstelling van Bachus bij wijnvat 157x15x28cm. Cond.: G

Onyx pendule
Resultaat: 130 EUR

Franse onyx pendule met compositie metalen putti en versieringen ca. 1870 (2 scheuren in onyx). Bevat Frans uurwerk met halfuurslag (goud is bijgeschilderd) 44cm. Cond.: R

Figurenpendule ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Franse pendule ca. 1900 met compositie metalen figuur en bruin geaderd marmer. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Achterpoot afgebroken maar erbij, verder in goede staat 50cm. Met slinger en sleut...

Reiswekker met slinger
Startprijs 80 EUR

19e eeuwse Franse gesigneerde reiswekker, C.Maurel A Paris Brevette medaille dor.met emaille wijzerplaat en messing kast, in zeer goede staat. Cond:G. 9x7x5 cm