Oude mahoniehouten regulateur 2e helft 20e eeuw gemerkt commodor in goede staat 80cm
Oude notenhouten grote tefelklok Westminster, omstreeks 1950 in goede staat 52x15x22cm
Oude wekkerklok met tinnenfront en spaarpot omstreeks 1950 17x16x5cm Cond:G
Antieke eikenhouten bim bam regulateur omstreeks 1920 in goede staat 75cm.
Oude Warmink Sallander klok met bronzen monturen, maanstand en notenhouten kast, in goede staat 52cm
Oude Amsterdamse school stijl pendule met bronzen wijzerplaat en etiket Mundiklok, eikenhouten kast met pallisander belijnd en een Junghans uurwerk, geheel in goede originele staat 26,5x30x15cm
Zwarte antieke pendule met landarbeider voorstelling omstreeks1880(getiteld Cantonnier) compositiemetaal met brons kleurige patina, en land op achtergrond, met origineel 8 daags uurwerk met halfuursla...
Oude zaagklok met notenhouten kast en messing, klok loopt goed. Cond:G. 77cm
Antieke Franse reiswekker met slagwerk op bel en seconden aanduiding,+\- 1900 emaille wijzerplaat. Cond:G. 11x9,5x6 cm
Oude bronzen mysterieuze pendule, 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld. Cond:G.35cm
19e eeuwse Franse gesigneerde reiswekker, C.Maurel A Paris Brevette medaille dor.met emaille wijzerplaat en messing kast, in zeer goede staat. Cond:G. 9x7x5 cm
Zeldzame messing tafelklok (bureauklok), ongemerkt met voorstelling van een aap die een man scheert. Functies niet getest 19x18x18cm. Cond.: G
Franse tafelklok (bakkersklok) 19e eeuw met zichtbaar uurwerk (zonder slagwerk). Beschilderde kast met floraal gouddecor, geheel in zeer goede originele staat 38x24x11cm.
Franse pendule ca. 1900 met compositie metalen figuur en bruin geaderd marmer. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Achterpoot afgebroken maar erbij, verder in goede staat 50cm. Met slinger en sleut...
Franse onyx pendule met compositie metalen putti en versieringen ca. 1870 (2 scheuren in onyx). Bevat Frans uurwerk met halfuurslag (goud is bijgeschilderd) 44cm. Cond.: R
Franse comtoise ca. 1870 met harpslinger en voorstelling van Bachus bij wijnvat 157x15x28cm. Cond.: G
Grote antieke Franse maremeren pendule omstreeks 1870 met compositie metalen figuur. (wijzer, bel en slinger missen) functies niet getest. Cond:R 39x46x15cm
Franse 19e eeuwse comtoise met latoen koperen Feuille en St. Prachaslinger met mechaniek(kop van paard mist) gemerkt Pourcel Cond:R 138cm
Franse marmeren pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Achterkant heeft barst in marmer en sierstuk bovenop is incompleet 41cm. Cond.: R
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans 19e eeuw. In goede staat met wekkerfunctie en eikenhouten kast 143x36x23cm.
Franse antieke zuilenpendule met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vergulde bronzen ornamenturen en 8-daags uurwerk met halfuurslag, H: 50cm. (lichte fineerschades) Cond.: R-G
Grote decoratieve oude pendule met bronzen beslag midden 20 eeuw, mahoniehout met acht daags uurwerk en halfuurslag op drie gongstaven.48x29x15cm Cond:G
Driedelig Jugendstil klokkenstel ca. 1900 met decors van flora en figuren. Bronskleurige gepatineerd compositie metaal met wekkeruurwerk zonder slag (1 scheurtje achterkant) 29-43cm. Cond.: R-G