Oude Hollandse Zaanse klok met atlas, bel en bronzen ornamenturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 46cm. Cond.: G
Oude tafelklok omstreeks 1950 net eikenhouten kast in goede staat 21x23x11cm
Twee pendulesokkels (ca. 1870 en ca. 1900) zonder stolp in goede staat 33-35cm.
Oude wekkerklok met tinnenfront en spaarpot omstreeks 1950 17x16x5cm Cond:G
Antieke eikenhouten bim bam regulateur omstreeks 1920 in goede staat 75cm.
Kleine oude Duitse Schwarzwald koekoeksklok gemerkt Hubert Herp Triberg Germany omstreeks 1920 48cm Cond:G
Leuke mini Zaanse wandklok met messing ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x18x13cm.
Antieke Amerikaanse mahonyhouten gewichten regelateur omstreeks 1900 (minimale beschadigingen) 67x40x12 Cond:R/G
Oude Duitse keramieken klokkenstel ongemerkt, waarschijnlijk Villeroy en Boch met florale decors 2e helft 20e eeuw 30-31cm Cond:G
Oude mahoniehouten regulateur 2e helft 20e eeuw gemerkt commodor in goede staat 80cm