Oude eikenhouten Frans Hermle tafelklok met maanstand, halfuurslag op dubbele bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 30x18x14cm.
Grote Franse antieke marmeren pendule met Brocot visible uurwerk (uurwerk zit los en wijzer af). Marmer onbeschadigd 31x54x16cm. Cond.: R-G
19e eeuwse Franse wandklok, koeienoog met albasten wijzerplaat, emaille cartouches en parelmoer inleg. origineel uurwerk met slagwerk. 62x50x14 cm Cond:G
antiek koperen gegraveerd klokkenstel omstreeks 1900 met halfuurslag, en drie hamers op gongstaven.Cond:G 31x44x15cm
Franse marmeren pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Achterkant heeft barst in marmer en sierstuk bovenop is incompleet 41cm. Cond.: R
Oude Friese stoelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 50cm.
Duitse Pfeilkreuz Jugendstil regelateur met messing beslag ca. 1900 in goede originele staat 68cm.
Kleine Duitse koekkoeksklok ca. 1900 in goede originele staat 43x43x18cm.
Duitse Schwarzwalder schilderijklok ca. 1870 met gelithografeerde achterglas-afbeelding, uurwerk met slagwerk (1 gewicht mist) 25x22x13cm.
Moderne mahoniehouten skeletpendule (halfuurslag op bel) 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk en zuilen in zeer goede staat 34cm.
Duitse Schwarzwalder klok met floraal decor, uurwerk met veren (zonder gewichten). Lichte beschadiging aan wijzerplaat, 28x20x10cm. Cond.: G
Oude Russische onderzeeër boordklok CCCP met centrale secondenwijzer. Metalen kast en chroom omranding 8xø20cm. Cond.: G
Originele 50-er jaren Schtaz Royal Mariner scheepsklok (verchroomd) 10xø17cm. Cond.: G
Erg leuke pallisander met chroom Art Deco klok ca. 1930 met 8-daags uurwerk en halfuurslag 27x30x13cm. Cond.: G
Grote antieke notenhouten regelateur ca. 1890, gemerkt J. Dowell en Co Marypoit + Wigton (kroon mist) 96cm. Cond.: G
Oude Capodimonte keramieken Napels tafelklok met blauwglazuur, gouddecor en voorstelling van Leonardo da Vinci 24cm.
Antieke Duitse notenhouten regelateur met Jugenstil wijzerplaat en slinger omstreeks 1890, 95cm Cond:G
Kleine antieke Duitse notenhouten Junghans regelateur omstreeks 1890 Gründerzeit. 2 tollen mogelijk niet origineel. Cond: G 70cm
Gietijzeren met messing wandklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk en korte slinger (zonder slagwerk) 45x32x8cm. Cond.: G
Leuke mini Zaanse wandklok met messing ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x18x13cm.
Amerikaanse wandregelateur ca. 1900 "made by Meiji Clock Co Nagoya Japan" in goede staat 57cm.
Antieke schoolklok omstreeks 1900, met houtnerf beschilderde kast en origineel uurwerk met slagwerk 14x38cm. Cond:G
Defecte Weense pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (diverse gelijmde breuken) 46cm. Cond.: M
Antieke Duitse Schwarzwalder schoolklok met slagwerk (dekglas mist), deurtjes missen 15xø28cm. Cond.: R