Oude Engelse pubklok ca. 1920 met opdraaiveer en mooie omlijsting (zonder slagwerk) 13xø40cm. Cond.: G
Oude notenhout fineer tafelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw met bronzen ornamenten 26x15x13cm. In zeer goede staat.
Duitse eikenhouten regelateur ca. 189o, Jugendstil in goede staat 115cm.
Antieke Duitse Schwarzwalder schoolklok met slagwerk (dekglas mist), deurtjes missen 15xø28cm. Cond.: R
Duitse Grunderzeit notenhouten Junghans regelateur ca. 1890 85cm. Cond.: G
Bronzen pendule 19e eeuw met originele beschildering, vermoedelijk uit Italië. Uurwerk is vervangen door batterijfunctie 54cm. Cond.: G
Oude Capodimonte keramieken Napels tafelklok met blauwglazuur, gouddecor en voorstelling van Leonardo da Vinci 24cm.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen versiering 24x17x12cm. Cond.: G
Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag en hamer op bel 37x17x15cm. Cond.: G
Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger in goede staat 150cm.
Grote Warmink tafelklok met Westminster uurwerk 2e helft 20e eeuw met wortelnoten kast, bronzen beslag, kwartier slagwerk met 8 hamers op gongstaven 43x26x20cm. Cond.: G
Kleine Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 50x27x16cm.
Grote Franse antieke marmeren pendule met Brocot visible uurwerk (uurwerk zit los en wijzer af). Marmer onbeschadigd 31x54x16cm. Cond.: R-G
Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R
Duitse Schwarzwald klok ca. 1870 met geschulpte houten omranding en goudbeschildering in goede originele staat 44x46x17cm.
Grote antieke notenhouten regelateur ca. 1890, gemerkt J. Dowell en Co Marypoit + Wigton (kroon mist) 96cm. Cond.: G
Duitse Kienzle houtgestoken wekker-barometer klok ca. 1900 in goede staat 69cm.
Grote gietijzeren klok ca. 1880. Uurwerk defect, verder in goede staat 47cm. Cond.: R
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 met console. Zonder uurwerk maar verder in goede staat (vergulding goed). Console heeft schade. Hoogte (zonder console): 45cm. Cond.: R
Duitse reiswekker in houten gelakte kast met messing beslag ca. 1890, gemerkt B.P., in goede staat 16x11x8cm.
Franse comtoise ca. 1870 met harpslinger en voorstelling van Bachus bij wijnvat 157x15x28cm. Cond.: G
Grote Duitse notenhouten tafelklok met halfuurslag en messing beslag ca. 1880 (Junghans). Torentje mist 53x30x16cm. Cond.: G
Keramieken pendule ca. 1870 met 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag en ornametuur in goede staat (compositie metaal) 38x22x12cm.