Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse staande klok
Startprijs 300 EUR

Engelse staande klok 19e eeuw met eikenhouten en mahoniehouten kast (oudere restauratie). 1-Dags uurwerk en mooie gave beschilderde wijzerplaat met rozendecor en figuur in landschap. Gesigneerd Pretty...

Tafelklok
Startprijs 275 EUR

Grote Duitse notenhouten tafelklok met messing applicaties en origineel uurwerk. Serienr: 47161 (Lenzkirch stijl) in goede originele staat (halfuurslag) 47x26x16cm.

Klok, dubbele kap
Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse staartklok met dubbele kap, wekkerfunctie en originele panelen en wijzerplaat. In goede originele staat 159x45x25cm.

Klokkenstel
Startprijs 260 EUR

Groot bronzen klokkenstel ca. 1880 met 5-lichts kaarskandelaars en 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) 48-59cm. Cond.: G

Barometer klok
Startprijs 250 EUR

Franse barometer klok ca. 1870 met barometer, thermometer en klok met 8-daags uurwerk en halfuur-slag. Compositie metaal, zwart- en goudgekleurd 66x25x8cm. Cond.: G

Vergulde pendule, strijdwagen
Startprijs 250 EUR

Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.

Friese staartklok
Startprijs 250 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staartklok met originele spiegel en uurwerk met wekkerfunctie. In goede originele staat 146x36x26cm.

Lenzkirch klokje
Startprijs 240 EUR

Kleine notenhouten fineer Lenzkirch Jugendstil tafelpendule ca. 1900, Lenzkirch 1 million nr. 4685562. Met messing applicaties en in goede originele staat 22x12,5x10cm.

Majolica wandklok
Startprijs 225 EUR

Duitse majolica wandklok ca. 1880 (Historisme) met origineel uurwerk. Gemerkt P.M.K. in zeer goede originele staat 35xø7cm.

Zweedse kartel klok
Startprijs 225 EUR

Oude vooroorlogse Zweedse houtgestoken en vergulde Cartel wandklok ca. 1940. Bevat 8-daags uurwerk met halfuur slag (paar stukjes goud eraf) 60x35x12cm. Cond.: R-G

Grunder tafelklok
Startprijs 220 EUR

Duitse Grunderzeit Junghans tafelklok van notenhout-fineer met halfuurslag in zeer goede originele staat ca. 1880 50x29x19cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 200 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1870 met edelman en 8-daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger in zeer goede staat 39x25x10cm.

Reiswekker, weerstation
Resultaat: 285 EUR

Aparte reiswekker met weerstation van messing 20e eeuw, compleet met sleutel en in zeer goede staat 16x19x7,5cm.

Staande klok
Startprijs 200 EUR

Oude Duitse staande klok ca. 1980, compleet rondom met intarsia van diverse houtsoorten met floraal decor. Werkend uurwerk met halfuurslag en gongslag op 3 staven. Glas bij slinger is weg, verder in g...

Duitse staande klok
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en geslepen glas en F.M.S uurwerk met slagwerk op 5 gongstaven. In goede originele staat 198x60x80cm.

Staartklok
Resultaat: 225 EUR

Friese 19e eeuwse staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie, houten poppen, atlas, eikenhouten kast en prachtige uurwerk met kwartierslag 140x38x22cm. Cond.: G

Jugendstil klok
Startprijs 200 EUR

Jugendstil pendule ca. 1900, gemaakt van wit marmer en verguld compositie metaal (marmer is beschadigd). Alles origineel met 8-daags uurwerk en halfuurslag (compleet) 41x22x13cm. Cond.: R

Tafelklok
Startprijs 180 EUR

Grote mahonie houten tafelklok met messing ornamenten, ca. 1900, gemerkt H.A.C. 14 day strike made in Württenberg. Half uurslag.

Mahonie tafelklok
Startprijs 180 EUR

Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.

Zwarte pendule
Startprijs 150 EUR

Grote antieke zwart marmeren pendule met 8-daags uurwerk met halfuurslag en Brocot visible balans. Voorkant glas weg en achterkant glas kapot. Slinger zit vermoedelijk onderin de kast. Functies niet g...

Pendule
Startprijs 150 EUR

Zware bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag in goede staat 43x27x16cm.

Klokkenstel, marmer
Resultaat: 150 EUR

Frans groen onyx klokkenstel ca. 1870 met 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag, in goede staat 47x26x13cm. en 46x17x17cm.

Vaaspendule
Resultaat: 150 EUR

Porseleinen vaaspendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk). Vaas heeft gouddecor in empire stijl in goede staat 51x22x16cm.

Marmeren klok
Startprijs 150 EUR

Zeer grote marmeren pendule met Brocot balans (zichtbaar) ca. 1870 en 8-daags uurwerk met halfuur slag (niet getest). Poten beschadigd (1 mist) en minimale chips van marmer 65x17x37cm. Cond.: R