Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans klokkenstel, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Frans klokkenstel 19e eeuw met kwikslinger, 8-daags uurwerk (gemerkt Societe clusienne S.C.A.P.H. Cluses). Gemaakt van marmer met messing monturen. In goede originele staat 32x19x13cm. en 27x9x8cm.

Bakkersklok, groen/brons
Startprijs 170 EUR

Antieke Franse bakkersklok, 19e eeuw, messing geëmailleerd en bronzen ornamenten. Balans uurwerk zonder slagwerk. In goede originele staat. 48x30x8cm.

Comtoise
Resultaat: 140 EUR

Franse comtoise met harpslinger ca. 1870 in zeer goede originele staat met prachtig gaaf emaille cijferblad 130x38x19cm.

Zwart marm. pendulestel
Startprijs 150 EUR

Zwart marmeren drie-delig Frans pendule stel, ca. 1870, met zichtbaar Brocot balans, glas gebroken, minimale chips marmer. Acht-daags uurwerk met halfuur slag. 54x15x32cm. en 27xø16cm.

Cloisonne klokje
Startprijs 150 EUR

Prachtige geëmailleerde met messing tafelklok (cloisonne) met portretten en landschappen aan de zijkanten. Facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 22x16x9cm.

Friese staartklok
Resultaat: 150 EUR

Oude Friese staartklok 1e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en handbeschilderde wijzerplaat, uurwerk met wekkerfunctie. Geheel in zeer goede staat 147x40x24cm.

Bretonse klok
Resultaat: 225 EUR

Grote aparte antiek Bretonse pendule met rondom snijwerk, benen plaquettes en deurtje (slotje mist). Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuur slag. In goede originele staat 95x33x23cm.

Regelateur, Willem III
Resultaat: 250 EUR

Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in goede originele staat. Uurwerk gemerkt Omnia B.Z. (glas van venster kapot). Compleet met tollen 100x35x18cm. Cond.: G

Marmeren pendulestel
Startprijs 130 EUR

Frans marmeren 3-delig klokkenstel met kaars-kandelaars ca. 1880, met 8-daags uurwerk en kwikslinger. Minimale chip, voetje en rugzijde weg.44x53x13cm. en 13x26cm. Cond.: R

Franse comtoise
Resultaat: 115 EUR

Franse comtoise ca. 1870 met pronkslinger, compleet met bok en sleutel, 1 haak van touw mist, goede staat 137x34x20cm.

Empire comtoise
Resultaat: 160 EUR

Franse empire comtoise ca. 1820 met vouwslinger en eikenhouten stoel. Compleet met sleutel, wijzerplaat heeft cracele en chip, verder in goede originele staat 130x25x18cm.

Regulateur, Lenzkirch
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch regulateur met notenhouten kast, 8-daags uurwerk met half-uur slag. Lenzkirch A.U.G.497192. In goede staat. 92x35x16cm.

Klokje met beeld
Startprijs 100 EUR

Frans compositie metalen wekkerklokje (uurwerk incompleet) met voorstelling van een meisje met eend (par Moreau) in goede staat 31x20x12cm.

Regelateur
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Uurwerk van C.M. (geen beschadigingen) 86x34x17cm. Cond.: G

Engelse lantaarnklok
Resultaat: 100 EUR

Oude Engelse lantaarnklok van messing 20e eeuw "Tho Moore Ipswich" in goede staat 176x18x18cm.

Tafelklokje
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken tafelklok, ca. 1880, met 8-daags uurwerk zonder slagwerk. In goede staat. H.27cm.

Art Deco pendule
Startprijs 85 EUR

Art Deco vroege electrische pendule. Koper/vernikkelde basis. Uurwerk in rookglas-montage, beschenen door zuiltjes waarin 15 Watt lampjes zitten. deze zijn in of uit te schakelen. 18x38x8cm.

Vrijslinger
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger, ca. 1900, met Junghans uurwerk met half-uurslag. In goede originele staat. 68x34x19cm.

Staartklok
Resultaat: 65 EUR

Oude eikenhouten Westminster staartklok met bronzen armaturen. 3-Gewichter met kwartierslag en slagwerk met 8 hamers op gongstaven 2e helft 20e eeuw in goede staat 118x32x22cm. Cond.: G

Schwarzwald klokje
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald klok, 1e helft 20e eeuw. In goede staat. 42x32x10cm.

Blauw emaille klokje
Startprijs 70 EUR

Oud cloisonne staand klokje, messing met emaille inleg. Uurwerk met batterij functie, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. H.62cm.

Pendule, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Gave 19e eeuwse pendule ca. 1860 in zeer goede staat (geen beschadigingen), voorstelling van een edele heer met rijtuig-zweep 33x31x10cm.

Vrijslinger
Resultaat: 145 EUR

Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890 in originele complete staat 88x35x17cm.

Franse schoolklok
Resultaat: 60 EUR

Franse schoolklok ca. 1880, geheel origineel, zwart gepolitoerd. Gongwerk en slagwerk. Compleet met slinger en sleutel. Slagwerk defect 13xø40cm.