Frans klokkenstel 19e eeuw met kwikslinger, 8-daags uurwerk (gemerkt Societe clusienne S.C.A.P.H. Cluses). Gemaakt van marmer met messing monturen. In goede originele staat 32x19x13cm. en 27x9x8cm.
Antieke Franse bakkersklok, 19e eeuw, messing geëmailleerd en bronzen ornamenten. Balans uurwerk zonder slagwerk. In goede originele staat. 48x30x8cm.
Franse comtoise met harpslinger ca. 1870 in zeer goede originele staat met prachtig gaaf emaille cijferblad 130x38x19cm.
Zwart marmeren drie-delig Frans pendule stel, ca. 1870, met zichtbaar Brocot balans, glas gebroken, minimale chips marmer. Acht-daags uurwerk met halfuur slag. 54x15x32cm. en 27xø16cm.
Prachtige geëmailleerde met messing tafelklok (cloisonne) met portretten en landschappen aan de zijkanten. Facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 22x16x9cm.
Oude Friese staartklok 1e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en handbeschilderde wijzerplaat, uurwerk met wekkerfunctie. Geheel in zeer goede staat 147x40x24cm.
Grote aparte antiek Bretonse pendule met rondom snijwerk, benen plaquettes en deurtje (slotje mist). Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuur slag. In goede originele staat 95x33x23cm.
Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in goede originele staat. Uurwerk gemerkt Omnia B.Z. (glas van venster kapot). Compleet met tollen 100x35x18cm. Cond.: G
Frans marmeren 3-delig klokkenstel met kaars-kandelaars ca. 1880, met 8-daags uurwerk en kwikslinger. Minimale chip, voetje en rugzijde weg.44x53x13cm. en 13x26cm. Cond.: R
Franse comtoise ca. 1870 met pronkslinger, compleet met bok en sleutel, 1 haak van touw mist, goede staat 137x34x20cm.
Franse empire comtoise ca. 1820 met vouwslinger en eikenhouten stoel. Compleet met sleutel, wijzerplaat heeft cracele en chip, verder in goede originele staat 130x25x18cm.
Antieke Duitse Lenzkirch regulateur met notenhouten kast, 8-daags uurwerk met half-uur slag. Lenzkirch A.U.G.497192. In goede staat. 92x35x16cm.
Frans compositie metalen wekkerklokje (uurwerk incompleet) met voorstelling van een meisje met eend (par Moreau) in goede staat 31x20x12cm.
Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Uurwerk van C.M. (geen beschadigingen) 86x34x17cm. Cond.: G
Oude Engelse lantaarnklok van messing 20e eeuw "Tho Moore Ipswich" in goede staat 176x18x18cm.
Antieke Franse eikenhouten gestoken tafelklok, ca. 1880, met 8-daags uurwerk zonder slagwerk. In goede staat. H.27cm.
Art Deco vroege electrische pendule. Koper/vernikkelde basis. Uurwerk in rookglas-montage, beschenen door zuiltjes waarin 15 Watt lampjes zitten. deze zijn in of uit te schakelen. 18x38x8cm.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger, ca. 1900, met Junghans uurwerk met half-uurslag. In goede originele staat. 68x34x19cm.
Oude eikenhouten Westminster staartklok met bronzen armaturen. 3-Gewichter met kwartierslag en slagwerk met 8 hamers op gongstaven 2e helft 20e eeuw in goede staat 118x32x22cm. Cond.: G
Antieke Duitse Schwarzwald klok, 1e helft 20e eeuw. In goede staat. 42x32x10cm.
Oud cloisonne staand klokje, messing met emaille inleg. Uurwerk met batterij functie, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. H.62cm.
Gave 19e eeuwse pendule ca. 1860 in zeer goede staat (geen beschadigingen), voorstelling van een edele heer met rijtuig-zweep 33x31x10cm.
Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890 in originele complete staat 88x35x17cm.
Franse schoolklok ca. 1880, geheel origineel, zwart gepolitoerd. Gongwerk en slagwerk. Compleet met slinger en sleutel. Slagwerk defect 13xø40cm.