Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 in zeer goede staat (vergulding goed, geen beschadigingen). Schoon en werkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 33x25x9cm.
Grote marmeren Art Deco pendule ca. 1920 met brons gepatineerd, compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk met halfuur-slag. In goede staat (compleet) 37x38x12cm.
Oude Engelse kogelklok 20e eeuw, gemerkt Fema Sinclair Harding en Co Engeland van messing met hout in goede staat 36x21x21cm.
Grote messing bewerkte pendule ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Mooi model, Lasnaad van glazen uurwerk-afsluiting is los en 2 schroeven missen ter bevestiging van uurwerk. verder in goede originele s...
Oude Engelse lantaarnklok van messing 20e eeuw "Tho Moore Ipswich" in goede staat 176x18x18cm.
Zwart marmeren drie-delig Frans pendule stel, ca. 1870, met zichtbaar Brocot balans, glas gebroken, minimale chips marmer. Acht-daags uurwerk met halfuur slag. 54x15x32cm. en 27xø16cm.
Antieke eikenhouten fineer-pendule met slagwerk op twee gongstaven, geslepen glas en versieringen. In goede originele staat 24x27x13cm.
Franse barometer klok ca. 1870 met barometer, thermometer en klok met 8-daags uurwerk en halfuur-slag. Compositie metaal, zwart- en goudgekleurd 66x25x8cm. Cond.: G
Oude Hollandse Friese eikenhouten schippertjes klok (handwerk) met slinger, zijwaarts in het uurwerk. Origineel Fries product ca. 1940 in goede originele staat 65x19x16cm.
Franse comtoise met harpslinger ca. 1870 in zeer goede originele staat met prachtig gaaf emaille cijferblad 130x38x19cm.
Vuurvergulde 19e eeuwse bronzen pendule met putto ca. 1860, 8-daags Frans uurwerk en veerslinger. Gemerkt Mougin. In zeer goede originele staat 32x37x11cm.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger, ca. 1900, met Junghans uurwerk met half-uurslag. In goede originele staat. 68x34x19cm.
Notenhouten pendule ca. 1880 met origineel massief bronzen beslag. Origineel 8-daags werkend uurwerk met half-uurslag in goede staat 45x29x18cm.
Oude eikenhouten Warmink Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 77x25x16cm.
Oude Hollandse eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamenturen, atlas en bel 2e helft 20e eeuw. In goede originele staat 64x28x19cm.
Grote Franse notenhouten tafelklok ca. 1880 met bronzen armaturen en grote bel, uurwerk met halfuurslag. Gesigneerd Raison en Thomas. In zeer goede originele staat 52x25x17cm.
Decoratief bronzen klokkenstel met porseleinen delen en emaille wijzerplaat in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Duits FHS uurwerk met dubbele bel, in zeer goede staat 32-42cm.
Decoratieve Louis-Seize stijl wandklok, 2e helft 20e eeuw. houtgestoken met zwart, mechanisch uurwerk zonder slagwerk. 60x30x7cm., Cond.:G
Bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820 met bronzen figuur. 8-Daags origineel werkend uurwerk met touwtjesslinger, in goede staat 43x32x12cm.
Oude Hollandse Friese schippertjesklok met maanstand en Atlas in eikenhouten kast 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x22x16cm.
Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G
Grote oude Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met bronzen armaturen en atlas met bel. 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x26x18cm.
Oude Hollandse mini Friese staartklok 20e eeuw in originele staat (functies niet getest), zuiltjes missen 57x14x11cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse staartklok met dubbele kap, wekkerfunctie en originele panelen en wijzerplaat. In goede originele staat 159x45x25cm.