Drie-delig Frans marmeren pendulestel van rood-bruin geaderd marmer (minimale chips), 8-daags uurwerk (compleet met sleutel) ca. 1900. In goede originele staat 33x43x13cm. en 30xø10cm.
Drie delig Jugendstil pendulestel ca. 1900 Frankrijk. Handbeschilderd Jugendstil bloemenmotief en bronzen ornamenten. 5-Lichts kaarskandelaars en 8-daags uurwerk 51x22x20cm. en 51x19x19cm. Geheel in g...
Oud bronzen pendulestel 2e helft 20e eeuw met 8-daags uurwerk. Compleet met sleutel. (1 Kaarshouder is eraf maar er wel bij), 43x35x12cm. en 43x16x16cm. Cond.: R-G
Franse marmeren glaspendule ca. 1880 met kwikslinger, 8-daags uurwerk en gongslag in goede originele staat 22x13x12cm.
Oude notenhouten staartklok, Amsterdams model 2e helft 20e eeuw. 3-Gewichter met maanstand, Westminsterslag en 8 hamers en gongstaven. In zeer goede staat 143x35x25cm.
Klein Fries schippertje, staartklok van Wuba (Warmink) met eikenhouten kast, met maanstand en slagwerk 60x17x14cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1880 met harpslinger in goede originele staat. A. Picard en Fils 140x32x17cm. Cond.: G
Frans marmeren klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk). In zeer goede originele staat 43x24x15cm. en 43x15x15cm.
Oude eikenhouten Warmink (Wuba) tafelklok met maanstand en bronzen ornamentuur 24x16x11cm. Cond.: G
Frans koeieoog ca. 1870 met parelmoer-inleg, emaille cartouches en albast. In zeer goede originele staat 62x49x14cm.
Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G
Groot 3-delig Frans Jugendstil klokkenstel van messing ca. 1900 met 8-daags Frans uurwerk (zonder slinger) 35x42x10cm. en 42xø11cm. Cond.: R-G
Kleine Duitse wekker ca. 1910 met messing kast, functies niet getest 10x6,5x4,5cm. Cond.: G
Klein Ansonia New York kartelklokje ca. 1900 van compositie metaal, originele vergulding met wekkeruurwerk 25cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder rozenklok ca. 1900 met gewichten en slinger (1 wijzer mist), in redelijke staat 22x17x10cm.
Weense notenhouten regelateur van de Gebroeders Resch ca. 1880. 2 Gewichten, geheel in goede originele staat 112x41x19cm.
Prachtige gedetailleerde vuurvergulde bronzen pendule met Faun en bloemen met rocailles ca. 1830. 8-Daags uurwerk, touwtjesslinger en emaille cartouches. In goede originele staat met functionerend uur...
Metalen Art Deco klok ca. 1930 in goede originele staat met centrale secondenwijzer (ongemerkt) 21x22x6cm. Cond.: G
Oude Friese eikenhouten schippertjes-klok met maanstand en wekkerfuctie 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 80cm.
Schwarzwalder wandklokje met beschilderde kast en glazen deurtje, denneappel-gewichten 42x26cm. Cond.: G
Notenhouten paardjes-regelateur ca. 1880 Grunderzeit, compleet met kroon en tollen (ongemerkt) in goede originele staat 90x35x18cm.
Franse pendule ca. 1870 van compositie metaal, 8-daags uurwerk van Brevete medialle Paris. Pootjes achter zijn verbogen, wijzerplaat beschadigd, albast heeft een scheur en mist slinger. Cond.: M
Franse comtoise ca. 1880, wijzerplaat gecraceleerd en beschadigd 147x17x28cm. Cond.: R
Pendule ca. 1920 met bewerkte eikenhouten kast (ongemerkt) en geslepen glas, in goede originele staat 33x46x15cm. Cond.: G
Oude eigenbouw eikenhouten wandklok met pendule uurwerk ca. 1880, 8-daags 44x20x13cm. Cond.: R
Grote notenhouten Junghans tafelklok met wekker ca. 1890 in goede originele staat 55cm. Cond.: G
Franse witte keramieken pendule ca. 1870 met 8-daags Frans uurwerk en half-uurslag (stukje gerestaureerd), verder in zeer goede staat 35cm.
Marmeren pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk (compleet), marmer chips af 31x32x17cm. Cond.: R
Duitse eikenhouten staande klok met met vier gongstaven, snijwerk en geslepen glas. In redelijke tot goede staat, (krimpnaden bij snijwerk). 212x56x30cm.
Oude Hollandse Zaanse wandklok met wortelnoten kast, bronzen ornamenturen, slagwerk en atlas. Gemerkt Wuba (Warmink) in zeer goede staat 64x28x17cm.
Kleine Junghans eikenhouten tafelklok met koperen beslag ca. 1890. Compleet met sleutel in goede originele staat 202x18x11cm.
Reiswekker ca. 1890 met slagwerk, nikkel en messing met sleutel (oxidatie) 15cm. Cond.: R
Mooie kleine wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Wuba (Warmink) met maanstand. In zeer goede staat 76x21x16cm.
Duitse biedermeier staande klok ca. 1830 van berkenhout met berkenfineer. 8-Daags bronzen uurwerk, gewichten en slinger. In originele goede staat 212x59x35cm.
Duitse Junghans BimBam regelateur, met gongslag eikenhouten kast in goede originele staat 83x34x18cm.
Grote Franse kolompendule in uitstekende staat met intarsia, zilverkleurige wijzerplaat, vuurvergulde capitellen en slinger. 8-Daags uurwerk, goed functionerend met sleutel ca. 1870 50cm. Cond.: G
Eikenhouten Warmink (Wuba) Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede originele staat 78x21x16cm. Cond.: G
Oude gesigneerde electrische tafelklok, Jacob Palmtag ca. 1960, gemaakt van diverse kleuren glas en metaal. In goede originele staat 20x38x12cm.
Oude Engelse notenhouten tafelklok, na 1950, gemerkt James Powel London. met maanstand en slagwerk op bel met 2 hamers. In goede originele staat 31x22x17cm.
Prachtige marmeren met albast pendulestel met 8-daags uurwerk en opschrift "A.D. overstrijd Rotterdam" ca. 1910. In goede originele staat 22x38x15cm. en 16x12x12cm.
Oude notenhouten Zaanse klok. FSH Germany uurwerk met atlas, bel en bronzen aramturen (1 zuil zit los) 62x24x15cm. Cond.: G
Oude 3-gewichter Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand. Beschilderde wijzerplaat met rozen en meergezicht met boten, 107x28x20cm. Cond.: G
Franse notenhouten tafelklok ca. 1900 met inlegwerk en 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) in goede staat 22cm.
Cartelklokje ca. 1900 Frankrijk met wekkeruurwerk. Functies niet getest, in goede staat 32cm.
Engelse tafelklok ca. 1910 met bewerkte eiken kast in goede originele staat 30x24x16cm.
Oude eikenhouten BimBam regelateur met geslepen glas. gemerkt Junghans met 4 gongstaven 75x35x17cm. Cond.: G
Oude Juba buffetpendule met 3 gongstaven in zeer goede originele staat