Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Regelateur
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten regelateur, ca. 1880, uurwerk is genummerd, in goede originele staat. 123x42x18cm.

Staande klok
Startprijs 800 EUR

Duitse Neo-barok staande klok met notenhout fineer en intarsia. Uurwerk met kwartierslag 18e eeuw (zeldzaam), kast 20e eeuw, wijzerplaat 2e helft 20e eeuw H.: 220cm. Cond.: R-G

Pendule met albast
Startprijs 100 EUR

Franse pendule ca. 1870 met compositie metalen kast en albast. 8-Daags uurwerk in originele staat (1 stukje gelijmd, stukje af) 38x40x13cm. Cond.: R

Skeletklok, verguld
Resultaat: 550 EUR

Prachtige grote vergulde Engelse skeletklok onder stolp met marmeren voet. Snek op ketting en veer. Mooie kwaliteit 20e eeuw 60xø24cm. Cond.: G

Engels staande klok
Startprijs 600 EUR

Engels staand horloge 18e eeuw, gesigneerd Hampson Wrexham met bronzen uurwerk en verzilverde wijzerplaat (gegraveerd). 8-Daags uurwerk met dag- en secondenaanduiding, uurwerk bestempeld Blyth Epping....

Pendule
Startprijs 80 EUR

Franse pendule ca. 1870 met compositie metalen kast (uurwerk zonder slagwerk), in goede originele staat 34x31x13cm. Cond.: G

Art Deco miniatuurklokje
Startprijs 35 EUR

Kleine Duitse wekker ca. 1910 met messing kast, functies niet getest 10x6,5x4,5cm. Cond.: G

Kantoortje
Startprijs 600 EUR

Fries kantoortje met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat. Originele kleur en in goede originele staat 113x28x17cm. Cond.: G

Vaaspendule
Startprijs 180 EUR

Gietijzeren pendule ca. 1880 met originele beschildering en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat 45x32x9cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 50 EUR

Pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk H. Jullien a Paris in slechte staat (voor onderdelen?) 30x33x11cm. Cond.: S

Jugendstil pendule
Startprijs 650 EUR

Bijzondere grote Franse pendule ca. 1890, voorstellend een staande vrouw bij piedestal en engel met harp. Geheel staand op rood-marmeren voet. Compositie metaal, brons gepatineerd met 8-daags uurwerk ...

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 350 EUR

Franse vuurvergulde bronzen pendule met porseleinen plaquette en 8-daags uurwerk in uitstekende staat 24x18x12cm.

Schoolklok
Startprijs 50 EUR

Oude Engelse eiken fineer schoolklok, ca.1930, zonder slagwerk, gemerkt: Bentima, In goede originele staat. 31x31x10cm.

Comtoise klokje
Resultaat: 30 EUR

Mini comtoise klok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat, zonder slinger 26x17x10cm. Cond.: G

Klok met beer
Startprijs 650 EUR

Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 70 EUR

Leuke wortelnoten Warmink (Wuba) tafelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen ornamenten. Slagwerk met dubbele bel. Geheel in zeer goede staat 25x12x17cm.

Klok met 2 gewichten
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten gewichtenklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 76x25x10cm.

Staande klok ca. 1800
Resultaat: 600 EUR

Prachtige staande klok ca. 1800 met handbeschilderde kast, zwart-rood. Rocailles aan het front en zijkanten. 8-Daags uurwerk, geheel in zeer goede staat 210x47x25cm.

Franse kolompendule
Startprijs 550 EUR

Grote Franse kolompendule ca. 1870 in uitstekende staat met intarsia en verzilverde wijzerplaat. Gesigneerd J. Bernard a Paris, vuurvergulde capitellen en slinger. Uurwerk goed functionerend met sleut...

Bronzen klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

3-Delig Frans bronzen pendulestel ca. 1870 met 5-lichts kandelaars. 8-Daags uurwerk zonder slagwerk, in goede originele staat 40x24x10cm. en 49x23x23cm. Cond.: G

Klok met monnik
Startprijs 625 EUR

Zeldzame Franse tafelklok ca. 1890 met speciaal wekkeruurwerk (beweegbare monnik, trekt aan de bel). Originele beschildering, zwart met goudkleurige compositie metalen kast. Werkende klok in goede ori...

Klok, zakhorloge vorm
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve messing wandklok in de voirm van een zakhorloge 20e eeuw 4xø24cm. Cond.: G

Engels tafelklokje
Startprijs 40 EUR

Engelse tafelklok ca. 1910 met bewerkte eiken kast in goede originele staat 30x24x16cm.

Keramiek klokkenstelletje
Startprijs 40 EUR

3-Delig Jugendstil keramieken klokkenstel met cassis-kleurig glazuur ca. 1900. Met wekkeruurwerk in goede originele staat 23x24x8cm. en 29x11x8cm.