Duitse Neo-barok staande klok met notenhout fineer en intarsia. Uurwerk met kwartierslag 18e eeuw (zeldzaam), kast 20e eeuw, wijzerplaat 2e helft 20e eeuw H.: 220cm. Cond.: R-G
Prachtige grote vergulde Engelse skeletklok onder stolp met marmeren voet. Snek op ketting en veer. Mooie kwaliteit 20e eeuw 60xø24cm. Cond.: G
Fries kantoortje met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat. Originele kleur en in goede originele staat 113x28x17cm. Cond.: G
Gietijzeren pendule ca. 1880 met originele beschildering en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat 45x32x9cm. Cond.: G
Pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk H. Jullien a Paris in slechte staat (voor onderdelen?) 30x33x11cm. Cond.: S
Oude Engelse eiken fineer schoolklok, ca.1930, zonder slagwerk, gemerkt: Bentima, In goede originele staat. 31x31x10cm.
Leuke wortelnoten Warmink (Wuba) tafelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen ornamenten. Slagwerk met dubbele bel. Geheel in zeer goede staat 25x12x17cm.
Prachtige staande klok ca. 1800 met handbeschilderde kast, zwart-rood. Rocailles aan het front en zijkanten. 8-Daags uurwerk, geheel in zeer goede staat 210x47x25cm.