Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kangoeroe klok
Resultaat: 80 EUR

Bronzen mysterieus op houten voet, voorstellende een kangoeroe met klok, 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 32x14x9cm.

Kangoeroe klok
Resultaat: 80 EUR

Bronzen mysterieus op houten voet, voorstellende een kangoeroe met klok, 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 32x14x9cm.

Kangoeroe klok
Resultaat: 80 EUR

Bronzen mysterieus op houten voet, voorstellende een kangoeroe met klok, 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 32x14x9cm.

Jaarpendule
Resultaat: 70 EUR

Messing jaarpendule ca. 1890 in goede originele staat, veer is kapot Cond.: G

Franse pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse pendule ca. 1870 van compositie metaal goud gekleurd, met 8 daags uurwerk, In redelijke staat. 30x29x13cm.

Schwarzwalder klokje
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder, ca. 1880, met achter glas beschildering voorstelling edelhert in berglandschap. (slinger ontbreekt) 32x31x18cm. Cond.:G

Schwarzwalder klok
Resultaat: 60 EUR

Duitse Schwarzwalder wandklok met porseleinen zuiltjes ca. 1870 in originele staat. Bolletje mist en wijzerplaat iets gecraceleerd 65x28x15cm. Cond.: R-G

Schwarzwalder
Resultaat: 60 EUR

Schwarzwalder 19e eeuwse grote wandklok met gelithografeerd berglandschap als voorstelling. In originele staat, ketting is geknapt 36x25x16cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 87x23x16cm. Cond.: G

Amerikaanse klok
Resultaat: 50 EUR

Amerikaanse notenhouten tafelklok, 8-daags uurwerk met slagwerk, ca. 1900. In goede originele staat. 52x29x10cm.

Regelateur Junghans
Resultaat: 50 EUR

Duitse notenhout fineer Junghans regelateur ca. 1880 met originele kroon en tollen in goede originele staat 97x35x19cm. Cond.: G

Schwarzwalder
Resultaat: 50 EUR

Schwarzwalder 19e eeuwse wandklok met achter glas schildering. De kast is er later omheen gebouwd, 1 gewicht ontbreekt 40x12x15cm. Cond.: R

Zaanse klok
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse Sallander wandklokje met notenhouten kast en bronzen gietwerk. In zeer goede originele staat met maanstand 49x22x14cm.

Klokje
Resultaat: 40 EUR

Oude Neuchattel stijl tafelklokje, gemerkt Zenith midden 20e eeuw met wekkeruurwerk. In originele staat 31x14x8cm. Cond.: G

Kolomklokje
Resultaat: 35 EUR

Kolompendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Holland 31x24x12cm. Cond.: G

Scheepsklok
Resultaat: 30 EUR

Oude koperen scheepsklok op batterij 2e helft 20e eeuw. Foster Galleno England 7xø21cm. Cond.: G

Pendule 20-er jaren
Resultaat: 30 EUR

Pendule ca. 1910 met messing bewerkte wijzerplaat, eiken kast en geslepen glazen venster. Slagwerk met 3 gongslagen 27x40x14cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Zaanse klok 2e helft 20e eeuw in goede staat met atlas, bel en notenhouten kast 49x20x15cm. Cond.: G

2 Klokjes ca. 1920
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Art Deco wekkerklokjes ca. 1920, 1x messing (bedeukt 12x18x5cm. en 1x marmer 13x10x4cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse grote Zaanse klok met mahoniehouten kast, brons gietwerk, atlas en bel. In goede staat 65x28x187cm.

BimBam
Resultaat: 25 EUR

Mooie bim-bam wandregelateur gemerkt manthe (2 glaasjes kapot) met eikenhouten kast, ca.1930, 78x33x16 c m., Cond.:G

Wekker
Resultaat: 20 EUR

Pfeilkreuz reiswekker ca. 1890 met nikkel en messing kast (oxidatie) 18x13x10cm. Cond.: R

Bim Bam klok
Resultaat: 20 EUR

Oude Warmink Bim Bam klok met eiken kast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 63x30x24cm.

Messing klokje
Resultaat: 15 EUR

Oude messing tafelklok met batterijfunctie 2e helft 20e eeuw 26x18x15cm. Cond.: G