Prachtige grote 3-delige marmeren Art Deco pendulestel ca. 1920 met knielende dansende dame (gepatineerd compositie). marmer verkeerd in uitstekende staat en de klok loopt goed 45x47x11cm. en 19x16x9c...
Franse mahoniehouten tafelklok met inlegwerk ca. 1900 (Art Nouveau). De klok bevindt zich in goede werkende staat 32x14x18,5cm. Cond.: G
Monumentaal 3-delig Art Deco klokkenstel ca. 1920 gemaakt van marmer en compositie metalen hindes. Met glazen coupes op marmeren voet. Chip van glas 37x57x20cm. en 26xø20cm. Cond.: G
Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G
Grote monumentale Franse pendule, rijkbewerkt met wzre bronzen ornamentuur van koppen en draken. Het beeldje hoort er niet origineel bij 49x35x17cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse vuurvergulde pendule met porseleinen wijzerplaat en plaquettes met bloemmotief 40x31x14cm. Cond.: G
Antieke vroeg 19e eeuwse Friese staartklok met originele spiegels en gewichten met bruidskrans. Eiken kast in originele meekrab-kleur 142x35x22cm. Cond.: G
Antieke koperen Franse of Zwitserse barometer met klok ca. 1890 met standaard. Wijzerplaat beschadigd, klok is goed 47x37x18cm. Cond.: G
Zeldzame Schwarzwalder wandklok met 4 gewichten, slagwerk en beschilderde wijzerplaat ca. 1800 Duitsland. Incompleet (wijzers en slinger mist) 34x23x19cm. Cond.: R
Uniek mooie antieke comtoise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U
Grote Franse pendule ca. 1880, wit met blauw porselein. Rijk uitgevoerd met vuurvergulde ornamentuur (brons). De pendule verkeerd in uitstekende werkende staat 60x25x20cm. Cond.: u
Pendule ca. 1890 voorstellend Jeanne D'Arc bij een kasteel. gemaakt van compositie metaal met Brevete uurwerk Parijs in zeer goede staat. Uurwerk is nagekeken 42x25x11cm. Cond.: G
Oud bronzen klokkenmannetje met lucifer-aansteeksysteem en wekkerfunctie 20e eeuw 23x13x10cm. Cond.: G
Kleine notenhouten met wortelnoten staande klok. Gesigneerd J.M. Verbrugge Amsterdam. Maanstand, 2 gewichten en Westminster slag in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw. 191x31x21cm. Cond.: U
Satijnhouten tafelklokje ca. 1920 Frankrijk. Bronzen ornamentuur en inlegwerk. Louis Seize stijl, goedlopend 23x14x8cm. Cond.: U
Beschilderde gietijzeren klokkenman met hoed eind 20e eeuw. Tekst "Bradley + Hubbard patent Fed. July 14.1857" 41x21x12cm. Cond.: G
Franse comtoise wandklok met aparte harpslinger ca. 1870. Massonnier a Villeneuve les Boulois 150x28x16cm. Cond.: G
Bronzen Pfeilkreuz klokje met thermometer, staand op marmeren voet ca. 1890 Duitsland 29x12x7cm. Cond.: G
3-Delig Frans pendulestel van rosekleurig marmer ca. 1890 en compositie metalen figuur van dame met een blad. Gesigneerd Goutte de Rosee Jugendstil, in zeer goede staat 49x28x13cm. en 33x12x10cm. Cond...
Grote FRanse pendule ca. 1870 met porseleinen plaquettes en beschilderde wijzerplaat. Afbeeldingen van man en vrouw op bankje en putti op de wijzerplaat. Vuurvergulde compositie pendulekast. Achterpot...
Grote albasten kolompendule ca. 1830 (beschadigd). Vuurverguld uurwerk en slinger in goede staat 43x23x13cm. Cond.: M
Grote marmeren Art Deco pendule met daarop een compositiebeeld van een vrouw met hinde. Het uurwerk bevindt zich in een chromen glas met rondom glas. Geheel staand op messing bolpootjes. Uurwerk werkt...
Grote cloisonne pendule met 8 zuilen 2e helft 20e eeu2 in goede werkende staat 47x34x15cm. Cond.: G
Oude vergulde cartelklok ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk en emaille wijzerplaat (lichte beschadigingen). Uurwerk is nagekeken 50x36x12cm. Cond.: G