Oud porseleinen Bing en Grohndahl bokje, nr. 1700 A.J. in goede staat 9x13x9cm.
Twee Duits porseleinen figuren 18e-19e eeuw, gemerkt W 3 (vingers beschadigd) 17-18cm. Cond.: R
Duits bisquit porseleinen figuur, voorstellend een dame bij zuil (kaarskandelaar) ca. 1880, nr. 4705, H.:20cm. Cond.: G
Twee Duitse bisquit porseleinen Jugendstil figuren ca. 1900, voorstellend een jongen en meisje op stoel (meisje chip schoen en jongen mist vingers), genummerd en in redelijke staat 19cm.
Duits bisquit porseleinen figuur, voorstellend een edele heer aan barok-ballustrade ca. 1900, genummerd (mogelijk chip aan hoed) 18x16x8cm. Cond.: R-G
Duits Rosenthel 18-delige porseleinen petit-four set (incl. vaas) ca. 1950, decor Moliere (2 bordjes beschadigd) 10-23cm.
Jugendstil figuur ca. 1900 van gegoten gips met originele beschildering, gemerkt Arnova 660, voorstellend een dame met 2 windhonden en verso bloemsteekvaas (lichte chips voet en 1 chip hoed) 32x33x12c...
Drie grote oude kobaltblauwe deksel-siervazen met figurendecors 2e helft 20e eeuw 42-45cm. Cond.: G
Oud Jugendstil 3-delig keramieken kaststel met vliegerdecor (Czechoslowakia handpainted) 11-26cm. Cond.: G
Twee Duitse Westerwald steengoed kruiken ca. 1880 Historisme: 1x grote klepkan met tinnen deksel (gesigneerd Pauson München) en 1x schenkkan met Renaissance decor 29-43cm. Cond.: G
Twee delen Hollands keramiek ca. 1930: 1x Delftsblauwe dekselpot Ram. made in Holland (letter V.) met floraal decor en 1x Gouda plateel drankton met bronzen kraan en eikenhouten onderstel 27xø16cm. en...
Twee oude Delfts porseleyne fles plochrome schotels 20e eeuw. Letters T.v.L. cp met Chinees decor en gouddecor 19,5xø29cm. Cond.: G
Twee delen oud Italiaans Fayence polychrome: 1x flacon P.P. Certosini Di. Firenze ca. 1900 (of ouder?) en 1x schenkkannetje ca. 1900 (of ouder?) 6-16cm. Cond.: G
Twee delen majolica ca. 1900: 1x verdeelschaal met bronzen voet, decor van flora, insecten en vogels (3 chipjes van glazuur) en 1x tegel in houten lijst met decor van vogels en flora (top van een pied...
Twee oude/antieke Delftse keramieken schotels/schalen: 1x 18e eeuwse grote Delftse schotel met Chinees decor (gelijmd en randschade) ø29cm. en 1x fruitschaal Oud Delfts met puti decor ca. 1930 ø35cm. ...
Vier delen oud/antiek keramiek: 1x kan met groen glazuur en blauwe bloem ca. 1900, 1x kan met bruin glazuur en creme decor ca. 1900, 1x vaas Elsterwerda nr. 1366/11 ca. 1930 met floraal decor en 1x oo...
Twee oude aardewerk honden: Engelse poedel 2e helft 20e eeuw 22cm. en 1x pekinees 9cm. Cond.: G
Kavel van 9 delen porselein Duitsland o.a: Kaizer schaal, 1x Weense schotel, 1x Kronach Bavaria schotel, 1x Weimar GDR schotel met drakendecor, 1x plaquette in lijst en 1x tablet J. Ross Köln 12-35cm....
Drie antieke tegeltableau's 18e-19e eeuw met floraal decor (beschadigingen) 26x26cm., 26,5x26,5cm. en 39x26cm. Cond.: R
Zeven antieke Hollandse keramieken wandtegels: 2x 17e eeuws met granaatappels, 1x 18e eeuws H. Friso prins van Oranje (gelijmd), 2x met landschapsdecors ca. 1800, 1x 17e-18e eeuws met putti met boog ...
Twee oude 6-pas tegeltableau's 1e helft 20e eeuw (Delft of Makkum): 1x trekpaard en 1x zondagse koets met boerenpaar (barsten in glazuur) 39x20cm. Cond.: R
Oud 12-pas tegeltableau 1e helft 20e eeuw (Delft of Makkum) met tekst "De bouwman wacht van s'Heeren hand veel milden zegen op het land". 5 Tegels met barsten in glazuur 51x39cm. Cond.: R
Hollands tegeltableau met landschap, vee en werkende boeren ca. 1900, "De bouwman wacht van 's Heeren hand een milden zegen op het land" 6-pas 45x32cm. (1 tegel gelijmd) Cond.: R
Zeven Hollandse bloemtegels ca. 1900 (randschades) 13x13cm. Cond.: R-G
Vijf oude/antieke Hollandse ingelijste wandtegels: 1x mangaan 18e eeuw met landschapsdecor (schade) en 4x vaastegels mangaan ca. 1900, 13x13cm. Cond.: R-G
Grote Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880 (ongemerkt) met havendecor (stukje af) 40x33cm. Cond.: R
Zes 19e eeuwse antieke Hollandse wandtegels in eikenhouten lijst 13x13cm. Cond.: G
Zeven oude Hollandse wandtegels o.a: Delft + makkum 20e eeuw, diverse voorstelling met figuren etc. 13x13cm. Cond.: G
Vier delen antiek Hollands keramiek: 3x schotels 30-er jaren koningshuis (plateel ø23-ø27cm.) en 1x Delftse tegel 1945 "Nederland zal herrijzen" 20x14cm. Cond.: G
Twee keramieken schotels ca. 1900: 1x Belgique 1914 met kanon en 1x met blauw vaasdecor 18-23cm. Cond.: G
Twee antieke Hollandse keramieken herdenkingsborden: 1x Vrede 1919 (Baca), en 1x Malaise 1932 (Baca) ø23-ø28cm. Cond.: G
Keramieken schaal, 18/19e eeuw, gemerkt Proskow, met kabouter-, insecten- en floraal decor. Lichte glazuur schades. 5x21x17cm.
Grote oude keramieken geglazuurde vaas ca. 1930 in goede staat 43xø20cm.
Twee antieke Societe ceramique Maastricht pijpvazen met Oosterse decors ca. 1900 in goede staat 29xø10cm.
Grote 19e eeuwse Duitse steengoed kruik gedateerd 1852, Letters AzK. Haarscheur en bodemrand beschadigd 37xø20cm. Cond.: R
Drie delen oud/antiek Duits aardewerk: 1x grote 19e eeuwse voorraadkruik, 1x grote schaal 20e eeuw, gemerkt "R" en 1x theelicht 20e eeuw 15-46cm. Cond.: G
Twee grote keramieken vazen ca. 1900 met Hollandse decors, gemerkt met nr. 150 en letters (Villeroy & Boch?), in goede staat 31xø12cm.
Duitse steengoed klepkan ca. 1900, gemerkt Reinold Merkelbach met tinnen deksel. Tekst "Eigensinn fur Freundliche erinnerung 1 mai 1890" (deksel iets bedeukt) 31cm. Cond.: R-G
Twee oude Hollandse Delfts blauwe keramieken potten 1e helft 20e eeuw: 1x tabakspot, gemerkt Goedewaagen Gouda Oldentott en 1x grote dekselpot ca. 1900, gemerkt H.F. met landschapsdecor (chip bodem) 2...
Zes oude/antieke keramische vazen (1x chip) ca. 1900-1940 Holland, Duitsland (2x ADCO), 17-24cm. Cond.: G
Twee Royal Bonn keramieken vazen ca. 1900 met handgeschilderde landschappen-decors. 1x Scherf aan bovenrand ingelijmd H.: 34cm. Cond.: R-G
Zes delen oud aardewerk: 1x Makkums kaststel, 1x schenkkan Mobach (chipje tuit), 1x Westraven tegel Utrecht "De 7 provincieën" (beschadigd) en 1x twee tegels in lijst Holland 15-30cm. Cond.: R-G
Twee zeer oude Hummel figuren van Goebel: 1x jongentje met ladder (waarschijnlijk nr. 12/2/0 1950-1955) 10,5cm. en 1x jongentje met accordeon (1950-1955) 9cm. Beide in goede conditie.
Vijf Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met teddybeer "Mein Liebling", nr. 2164 (1991-1999 speciale uitgave met Steiff) 14,5cm., 1x "Hab's von Oma gelernt", nr. 2107/A (1991-1999) 11cm., 1x jongen m...
Hummel figurengroep, getiteld "Am Scheideweg", genummerd 331 en gemerkt Goebel (1991-1999). 17cm., in goede conditie met originele doos.
Hummel figurengroep, geiteld "Dreckspatz, wasch dich", genummerd 4121 en gemerkt 1991-1999. 15,5cm. en in goede staat met originele doos.
Kavel van 7 Hummel beeldjes: 1x "Erste Geige" nr. 2184 (2000-2008) 10cm., 1x "Ersten Solo", nr. 2182 (2000-2008) 9,5cm., 1x "Ich mag nicht" (erste ausgabe), nr 564 (1991-1999) 9.5cm., 1x "ABC Stunde",...