Acht-delige Duits porseleinen fruitset: 1x fruitschaal en 7 opengewerkte borden ca. 1930, gemerkt Fraureuth met diverse fruitdecors (1 bordje met chip) 12xø21cm. en 2xø18cm. Cond.: G
Kavel 19e eeuws Duits porseleinen serviesgoed (9-delig) met restgoud-decors o.a.: 2 theepotten, 2 schalen, 1 bonboniere, 1 botervloot, 2 grote kommen (minimale beschadiging mogelijk) 15-22cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Hollandse Delfts blauwe borden met Chinese decors, beide met randschade ø23cm. Cond.: R
Delfts blauw 17-e18e eeuws bord met geschulpte rand en floraal decor, gemerkt De Klaauw 190 (randglazuur-schade) ø34,5cm. Cond.: G
Delftse 6-kantige vaas 18e eeuw (gesigneerd) met ramskop en figurendecor, gemerkt A en DWS (haarlijn, randschade) 24,5cm. Cond.: G
Gesigneerde 18e eeuwse octagonale Delftse vaas met floraal decor 19,5cm. Cond.: G
Delfts keramieken schenkkan 17e-18e eeuw met zijwaardse tuit en twee oren (diverse tekens) D-AW?, rondom met florale decors. Restauratie tuit, chips en glazuurschades 16x25xø17cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuwse tulpen-steekvaas met drakendecor in goede staat 21xø15,5cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse tulpen-steekvaas met drakendecor in goede staat 22xø15cm.
Grote porseleinen uil op stam ca. 1980. Ongemerkt, vermoedelijk Duitsland 46cm. Cond.: G
Porseleinen dansend paar 1e helft 20e eeuw Engeland, ongemerkt (rok beschadigd) 17cm. Cond.: M
Porseleinen dansend paar 2e helft 20e eeuw, kobaltblauw met goud 18cm. Cond.: G
Grote Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd R. Aurili van gegoten gips (bronskleurig gekleurd). In originele staat, 2 minimale chips achter voet 56cm. Cond.: G
Oude Duitse porseleinen figurengroep 20e eeuw, voorstellend een stel op wip-wap met gouddecor (1 bloem af) 16x18x8cm. Cond.: R-G