Chinees porseleinen kraakschotel 17e-18e eeuw met decor van coulissen en eend in landschap, bevat zilveren beugel (minimale chip) ø21cm. Cond.: G
Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met zeilschip, visser en landschap 15xø16cm. Cond.: G
Oude Chinese Yixing terracotta theepot met opengewerkte decors 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt 13x18xø9cm. Cond.: G
Duitse 7-delige Rosenthal porseleinen desset-servies bestaande uit een schaal met 6 borden, Kunstabteilung Selb 20-26cm. Cond.: G
Duits Meissen porseleinen knobbelvaas uit de Knaufzeit ca. 1900 met musicerende figuren in landschapsdecor (scherf bij tuit ingelijmd) 17,5xø9cm. Cond.: R
Prachtige Duitse antieke Meissen porseleinen theekan ca. 1900 uit de Knauzeit met gouddecor en handgeschilderde figuren in landschapsdecor 23cm. Cond.: G
Duitse KPM porseleinen zoutvat met dubbele houders ca. 1900 met geschilderde decors van putti en flora 13x14x9cm. Cond.: G
Porseleinen 19e eeuws 13-delig koffieservies met decor van driemaster in havens (handgeschilderd). 1 Melkkan beschadigd, verder in goede staat 7-18cm.
Duits porseleinen KPM sierschotel ca. 1900 met gouddecor en voorstelling van Napoleon Bonaparte te paard ø26cm. Cond.: G
Twee delen Duits Meissen porselein Zwiebelmuster: 1x grote presenteerschaal ca. 1920 (Knauf) 35x26x4cm. en 1x doorbroken bord ca. 1900 (Knauf) 4xø20cm. Cond.: G
Twee delen Duits Meissen porselein 20e eeuw: 1x bonbonschaal met handgeschilderd decor van vogel met vlinders ca. 1970 4x18x14cm. en 1x bewerkte witte vaas ca. 1960 16xø12,5cm. Cond.: G
KPM Poland porseleinen servies ca. 1930-1950 bestaande uit: 34 grote borden, 24 kleine borden, 6 ovale presenteerschalen, 2 sauskommen, 2x botervloot, theepot, suikerpot, melkkan, 1x soepterrine, 3x d...
Oud Rosenthal porseleinen koffieservies Classic Rose bestaande uit: 12x ontbijtborden, 1x koffiepot, 1x theepot, 1x botervloot, suikerpot, melkken, 7x kop & schotels en 7x losse schotels Cond.: G
Grote oude porseleinen Herend schotel 2e helft 20e eeuw met decors van vogels en vlinders in goede staat ø33cm.
Grote oude porseleinen lamp met rondom putti (Duitsland), gesigneerd Maroon Thuringen ca. 1950 70xø36cm. (beschadigd) Cond.: R
Twee grote 19e eeuwse porseleinen siervazen (Frankrijk) met handgeschilderd decor van figuren en goud (goud iets versleten) 36cm. Cond.: G
Porseleinen 19e eeuws 22-delig servies, gemerkt C.T. Altwasser met gouddecor en floraal decor bestaande uit: koffiepot/theepot, koekjespot, suikerpot, melkkan, 9 borden en 9 kop & schotels. Minimale b...
Twee oude Duits porseleinen Meissen schalen, Zwiebelmuster ca. 1930: 1x ovale schaal Carl Teichert 5x44x29cm. en 1x ronde schaal Ernst Teichert 7xø29cm. Cond.: G
Uitgebreid Duits porseleinen servies van Rosenthal met rozendecors bestaande uit: 12 grote borden, 12 soepborden, 12 ontbijtborden, botervloot, theepot , melkkan, suikerpot, 6 schalen (1x zonder rozen...
Oude/antieke Hturingen porseleinen groep, voorstellend 4 putti met vogels en vogelkooi (lichte beschadigingen) 19x20x16cm. Cond.: R
Duitse Karlsruhe majolica schaal ca. 1910, ontwerp Süss, nr. 12550. Bewerkt met floraal decor 15x22x19cm. Cond.: G
Twee delen oud Hongaars Herend porselein 20e eeuw: 1x schaal met beschilderd decor van goud en flora 3x18x18cm. en 1x bonbon dekseldoos met opengewerkt rozendecor 9x10x9cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen 45-delig Rosenthal eetservies met donkerblauw en gouddecor: 2x dekselterrines, 1x schaal, 2x opdienschaal, 2x sauskom, 2x kleine schaal, 12x klein bord, 12x soepbord, 12x eetbord...
Westerwald steengoed kan met wapenschilden ca. 1880 (Historisme) in goede staat.