Negen delen Duits Meissen porselein "Rote Rose" 1e helft 20e eeuw (Knauf): 4x schotels met goudrand en 4x kop&schotels met goudrand Cond.: G
Tien 18e eeuwse mangaan Hollandse wandtegels met diverse bijbelse voorstellingen (4x gaaf, 3x lichte randschades, 3x kapot) 13x13cm. Cond.: R-G
Twee delen Italiaans Fayance: 1x schaal met schependecor 9xø19cm. en 1x grote vaas met Romeins decor en letter E, polychrome 20e eeuw 32xø14cm.
Twee 19e eeuwse Japanse imari porseleinen dekselvazen met Foohonden (1x deksel gelijmd) m34xø16cm. Cond.: R
Blue Danube serviesgoed met Zwiebelmuster decor 20e eeuw (33 delen) o.a: 2 kop & schotels, 12 diepe borden, 6 kleinere diepe borden, 4 ontbijtborden en 4 losse schotels, minimale chip mogelijk Cond.: ...
Twee grote 19e eeuwse porseleinen flacons met decor van goud en hangeschilderd landschap met figurendecors ca. 1850 (1 stop beschadigd) 26,5cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 19e eeuws kaststel met figurendecors (Koninklijke familie), gesigneerd. 1x vaas beschadigd, 1x vaas met chip bovenrand, 1x vaas deksel beschadigd 26-28cm. Cond.: M
Kavel van 20 antieke Hollandse wandtegels 17e-18e eeuw o.a: Bijbelse voorstellingen, figuren, landschappen, schip. (Deels beschadigd) Cond.: M-R-G 13x13cm.
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Queng Long schotel met bloesemtak- en landschapsdecor in zeer goede staat ø22,5cm.
Vier oude Hollandse Makkumse keramieken ploychrome schotels 2e helft 20e eeuw in goede staat ø24-ø27cm.
Vier oude porseleinen honden: 1x boxer (oor beschadigd), 1x liggende jachthond, 1x terrier (gemerkt) en 1x mopshond (goed) 8-18cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen chicken cups, gemerkt 20e eeuw ø3,5x8,2cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Queng Long 8-kantige schotels met landschapsdecor, lichte randschades 15,7x15,7cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 8-kantig met landschap- en figurendecor 18e eeuw: 1x gaaf en 1x met minimale chip, 1x scherf af 23x22,8cm. Cond.: R-G
Doos diverse antieke wandtegels 19e eeuw met o.a. floraal decor (enkele beschadigd) 30x40x40cm. Cond.: R-G
Oud Hongaars 16-delig servies, gemerkt Hollohaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x diepe borden, 6x grote borden, terrine (zonder deksel), vleesschaal, grote schaal, dekselschaal Cond.: G
Kavel van 35 empire borden 19e eeuw met vergulding in goede staat ø20-ø23,5cm.
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Drie Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw met floraal decor: 2x schotel met oude haarlijn, 1x schotel gaaf, 2x kopje met chip, 1x kopje met haarlijn en chip ø13,3-ø8,3cm. Cond.: R
Drie delen Duits echt Cobalt porselein, Lindner Bavaria 2e helft 20e eeuw met decor van bloemen en goud 4xø20cm. en 25xø9cm. Cond.: G
Grote oude Duits porseleinen wandspiegel met 4 putti en rozendecor ca. 1950, gemerkt G.D.R. (geen beschadigingen gevonden) 60x43x9cm. Cond.: G
Handbeschilderd serviesgoed ca. 1880 met decor van goud en flora: 1x koffiepot, 1x suikerpot, melkkan, 6x kop&schotels en 1x schaal (paar minimale chips) 6-25cm. Cond.: R-G
Duits KPM porseleinen dekseldoosje ca. 1910 met handbeschilderd molenlandschap-decor op het deksel 5xø8cm. Cond.: G