Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Yixing potje, tijger
Resultaat: 275 EUR

Chinese Yixing theepot in de vorm van een pompoen met een zilveren tuittop en met binnenhouder. Gesigneerd en in goede staat 11,5x15x9,5cm.

Fam Rose schaal met messing
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal, Familie Rose met vergulde armaturen. Voorstellingen van een welgestelde Chinese familie 25x35xø25cm.

2 Erotische plaquettes
Startprijs 250 EUR

Twee antieke erotische Chinees porseleinen plaquettes in goede staat, 18,3x12cm. en 18,3x12,5cm.

7 Delen Rosenthal
Startprijs 250 EUR

Zeven delen Duits Rosenthal porselein ca. 1980 met divers decor van Italiaanse figuren in landschap, handgeschilderd. Kunstabteilung Selb. Fruitschaal met fruitborden 19-25cm. Cond.: G

3 Chinese lakstempels
Startprijs 250 EUR

Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.

Satsuma bloempot met messing
Startprijs 250 EUR

Satsuma porseleinen cachepot met bronzen monturen en decor van flora en goud, in goede originele staat 28xø24cm.

"Losbol"
Resultaat: 280 EUR

Oud porseleinen figuur, voorstellend een zittende clown met schommelend hoofd en bewegende handen, gemerkt met twee gekruisde zwaarden (geen meissen), 1 voet afgebroken 31x25x17cm. Cond.: R

Grote vaas, Fam. Verte
Resultaat: 330 EUR

Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G

Fam Rose, schaal + schotel
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...

2 Bordjes, geel
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gele drakenbordjes, verso gesigneerd (1 bordje gelijmd) 2,8xø12,3cm.

3 Chinese kommen
Resultaat: 225 EUR

Drie Chinees porseleinen kommen: 1x groot Kang Xi (gemerkt) met figurendecor 9,5xø20,5cm. en 2x 17e-18e eeuwse Kang Xi kommen met floraal decor (beschadigd) 8xø15,7cm.

Theepot, Ying Xing
Startprijs 200 EUR

Grote oude Chinese Yixing theepot met bamboe- en landschapsdecor. Rondom met teksten in goede staat 15x23xø14cm.

2 Satsuma vazen
Startprijs 200 EUR

Twee grote Japanse satsuma vazen ca. 1900 met decor van goud, figuren en pioenrozen. 1 Vaas heeft 2 haarlijnen aan bovenrand, 32xø16cm. Cond.: G

Imari schaal met brons
Startprijs 200 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse pronkschaal met floraal- en gouddecor. Bevat bewerkte messing ornamenten in goede staat 25x40x23cm.

6-Pas tableau, bloemen op vaas
Resultaat: 200 EUR

Tegeltableau mangaan (6-pas) 18e-19e eeuw met voorstelling van bloemen op vaas (chips) 27x40cm. Cond.: R-G

Baardman kruik
Startprijs 200 EUR

Kleine 17e eeuwse Duitse baardman kruik met mediallon. 2 Chips uit bovenrand, verder in goede staat 22xø12,5cm.

26 Delen Chinees
Resultaat: 320 EUR

Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G

Chinese vaas met figuren
Startprijs 200 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met spelende Chinese kinderen en floraal decor 20e eeuw, ongemerkt 29xø21cm. Cond.: G

2 Chin dekselvazen
Resultaat: 275 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen 17e-18e eeuw met floraal decor en met salamanders en foohond op de deksels. Lichte randschades bij de deksels 23xø8,5cm. Cond.: R-G

Kraak schotel
Startprijs 200 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kraakschotel 17e-18e eeuw met sprinkhaandecor in landschap en coulissen. Minimale rand-glazuurschade ø22,5cm. Cond.: G

KPM reservisten
Startprijs 200 EUR

Duitse porseleinen KPM reservistenp;ijp ca. 1910 met wapendecor in goede originele staat 73cm.

Romeins sculptuur
Startprijs 200 EUR

Antiek Romeins terracotta figuur van een vrouw met kind ca. 200 AD (stukje aan de onderkant is gelijmd) 11,5x6x4,5cm. Cond.: R-G

Bokaal Moskou
Resultaat: 350 EUR

Russisch porseleinen vaas ca. 1900 (Moskou) in empire stijl met decor van goud, ramskoppen en flora in goede staat 24,5xø18cm.

Gele Perzische vaas
Resultaat: 270 EUR

Grote Perzische keramieken vaas 17e eeuw "Isphanan", voorstelling van 3 figuren tussen lover (boven randschade) 28xø23cm. Cond.: G