Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Franse bekers
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Franse porseleinen bekers met gouddecor en lithografiën 12xø9cm. Cond.: G

2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 20 EUR

Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw (ongemerkt); 1x dame en heer en 1x bloemenmeisje 11-19cm. Cond.: G

Fruitschaal
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse keramieken fruitschaal, gemerkt Elsterwerda ca. 1930-1950 met floraal decor 7xø27,5cm. Cond.: G

Wedgwood etagere + 2 borden
Startprijs 20 EUR

Oude keramieken Wedgwood etagere 20e eeuw met daarbij twee borden. Petrus Regout en Societe Ceramique 39x25cm. en ø23cm. Cond.: G

3 Delen keramiek
Resultaat: 20 EUR

Drie oude keramieken vazen uit de 50-er jaren: 1x grijs geglazuurde vaas met meeuwendecor, Unique Flora Gouda Holland 22xø15cm., 1x schenkkan, genummerd 620/28 (30xø16cm.) en 1x witte vaas met bloemen...

Keramieken keukenset
Resultaat: 20 EUR

Oud Delfts keramieken zalmkleurige keukenset met Franse tekst in Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw (13 delen) 11-22cm. Cond.: G

Makkumse dekselpot
Resultaat: 20 EUR

Makkums keramieken dekselpot ca. 1880, gemerkt "t.t." (kruislings) met Chinees landschapsdecor 33xø16cm. Cond.: G

5 Delen porselein
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen oud Duits porselein: 1x reebok Nymphenburg ca. 1920 (beschadigd), 1x putti met bloemen Thuringen ca. 1930 (haarscheur), 1x amphora (faunkop, hoorns eraf), 1x leeuwtje (wapen), 1x liggende l...

2 Figuren, Gerold Bavaria
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Duits porseleinen Gerold Bavaria figuren met gouddecor, voorstellend twee putti met muziekinstrumenten 16cm. Cond.: G

2 Keulse potten
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Duits steengoed: 1x pot met hengsel 19e eeuw en 1x schenkkan ca. 1800 24-25cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Resultaat: 20 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met decor van bloemen, vogels en vlinders met groen glazuur (gesigneerd). Kleinere bord heeft chip bij rand 18,5xø23cm. Cond.: R-G

2 Persoon serviesje
Resultaat: 20 EUR

Oud Chinees porseleinen serviesje ca. 1930 met bloemendecor bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan en 2 kop&schotels 5,5-15cm. Cond.: G

2 Chinese stapeldozen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude 3-delige Chinees porseleinen stapeldozen, 20e eeuw, met teksten en landschappen decors. 14.8xø9.3cm., Cond.:G

2 Meissen schaaltjes
Startprijs 20 EUR

Twee delen oud Duits porselein van Meissen ca. 1980: 1x schaaltje met lichtblauw- en gouddecor 2xø11cm. en 1x schaaltje met bloemen en insecten 2x8x6cm. Cond.: G

5 Delen Kang Xi
Resultaat: 25 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen Kang Xi stijl kop & schotels ca. 1930 (8-kantig) met peterselie decor. 3 Kopjes beschadigd, alle schotels goed 6xø12cm. Cond.: R-M

2 Figuren Guan Yin
Startprijs 20 EUR

Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.

Bavaria serviesgoed (3x)
Startprijs 20 EUR

Drie delen Duits porseleinen serviesgoed van Thomas Bavaria ca. 1930: 1x natfruitschaal en 2x dekselterrines met decor van flora en goud 24-37cm. Cond.: G

3 Porseleinen vogels
Resultaat: 20 EUR

Drie oude porseleinen figuren; 1x wandbakje met vogel ca. 1930, onduidelijk gemerkt (chip van bloem af), 1x vlaamse gaai ca. 1930 (nr. 3761, puntje snavel, glazuur af), 1x 2 vogels op tak 2e helft 20e...

3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 20 EUR

Driedelig oud Delfts keramieken kaststel met floraal- en molendecor (1 vaas met randschade) 30-31cm. Cond.: R

3 Kop & schotels, vlinder
Resultaat: 20 EUR

Drie kop & schotels van Petrus Regout Maastricht ca. 1900 met vlinderdecor in goede staat 7xø14cm.

2 Poedel beelden
Startprijs 20 EUR

Twee oude aardewerk honden: Engelse poedel ca. 1900 porselein, keramieken poedel 2e helft 20e eeuw. 22-28cm. Cond.:G

2 Delftse borden
Startprijs 20 EUR

Twee oude/antieke Delftse keramieken schotels/schalen: 1x 18e eeuwse grote Delftse schotel met Chinees decor (gelijmd en randschade) ø29cm. en 1x fruitschaal Oud Delfts ca. 1930 ø35cm. Cond.: M

Aardewerken beeldje
Startprijs 20 EUR

Oud terracotta figuur (oorsprong mogelijk China of Zuid Amerika?), hand mist en stukje armband mist 26x18x14cm. Cond.: R

4 Delen porselein
Startprijs 20 EUR

Vier delen oud aardewerk 20e eeuw: 1x grote Herend porseleinen bloempot (chip voet), 2x Makkum natfruitschalen (1 chip), 1x pinguin Bing en Gröndahl 8-18cm. Cond.: R-G