Twee oude Franse porseleinen bekers met gouddecor en lithografiën 12xø9cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw (ongemerkt); 1x dame en heer en 1x bloemenmeisje 11-19cm. Cond.: G
Oude Duitse keramieken fruitschaal, gemerkt Elsterwerda ca. 1930-1950 met floraal decor 7xø27,5cm. Cond.: G
Oude keramieken Wedgwood etagere 20e eeuw met daarbij twee borden. Petrus Regout en Societe Ceramique 39x25cm. en ø23cm. Cond.: G
Drie oude keramieken vazen uit de 50-er jaren: 1x grijs geglazuurde vaas met meeuwendecor, Unique Flora Gouda Holland 22xø15cm., 1x schenkkan, genummerd 620/28 (30xø16cm.) en 1x witte vaas met bloemen...
Oud Delfts keramieken zalmkleurige keukenset met Franse tekst in Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw (13 delen) 11-22cm. Cond.: G
Makkums keramieken dekselpot ca. 1880, gemerkt "t.t." (kruislings) met Chinees landschapsdecor 33xø16cm. Cond.: G
Vijf delen oud Duits porselein: 1x reebok Nymphenburg ca. 1920 (beschadigd), 1x putti met bloemen Thuringen ca. 1930 (haarscheur), 1x amphora (faunkop, hoorns eraf), 1x leeuwtje (wapen), 1x liggende l...
Twee oude Duits porseleinen Gerold Bavaria figuren met gouddecor, voorstellend twee putti met muziekinstrumenten 16cm. Cond.: G
Twee delen Duits steengoed: 1x pot met hengsel 19e eeuw en 1x schenkkan ca. 1800 24-25cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met decor van bloemen, vogels en vlinders met groen glazuur (gesigneerd). Kleinere bord heeft chip bij rand 18,5xø23cm. Cond.: R-G
Oud Chinees porseleinen serviesje ca. 1930 met bloemendecor bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan en 2 kop&schotels 5,5-15cm. Cond.: G
Twee oude 3-delige Chinees porseleinen stapeldozen, 20e eeuw, met teksten en landschappen decors. 14.8xø9.3cm., Cond.:G
Twee delen oud Duits porselein van Meissen ca. 1980: 1x schaaltje met lichtblauw- en gouddecor 2xø11cm. en 1x schaaltje met bloemen en insecten 2x8x6cm. Cond.: G
Vijf antieke Chinees porseleinen Kang Xi stijl kop & schotels ca. 1930 (8-kantig) met peterselie decor. 3 Kopjes beschadigd, alle schotels goed 6xø12cm. Cond.: R-M
Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.
Drie delen Duits porseleinen serviesgoed van Thomas Bavaria ca. 1930: 1x natfruitschaal en 2x dekselterrines met decor van flora en goud 24-37cm. Cond.: G
Drie oude porseleinen figuren; 1x wandbakje met vogel ca. 1930, onduidelijk gemerkt (chip van bloem af), 1x vlaamse gaai ca. 1930 (nr. 3761, puntje snavel, glazuur af), 1x 2 vogels op tak 2e helft 20e...
Driedelig oud Delfts keramieken kaststel met floraal- en molendecor (1 vaas met randschade) 30-31cm. Cond.: R
Drie kop & schotels van Petrus Regout Maastricht ca. 1900 met vlinderdecor in goede staat 7xø14cm.
Twee oude aardewerk honden: Engelse poedel ca. 1900 porselein, keramieken poedel 2e helft 20e eeuw. 22-28cm. Cond.:G
Twee oude/antieke Delftse keramieken schotels/schalen: 1x 18e eeuwse grote Delftse schotel met Chinees decor (gelijmd en randschade) ø29cm. en 1x fruitschaal Oud Delfts ca. 1930 ø35cm. Cond.: M
Oud terracotta figuur (oorsprong mogelijk China of Zuid Amerika?), hand mist en stukje armband mist 26x18x14cm. Cond.: R
Vier delen oud aardewerk 20e eeuw: 1x grote Herend porseleinen bloempot (chip voet), 2x Makkum natfruitschalen (1 chip), 1x pinguin Bing en Gröndahl 8-18cm. Cond.: R-G