Prachtige Duitse Meissen porseleinen kop & schotel met deksel. Alle delen prachtig vervaardigd met decors van koopvaardij "Knauff" 13xø17cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinese imari schotels met decor van flora en goud (2 minimale chips) ø22cm. Cond.: G
Zes antieke porseleinen figuren 19e-20e eeuw Duitsland (KPM, ongemerkt en onduidelijk gemerkt), beschadigd 10-20cm. Cond.: M
Drie grote 18e-19e eeuwse Chinese voorraadpotten met tekens en floraal decor. Één pot heeft minimale bovenrand-schade 20xø19cm., 19,5xø18cm. en 22xø19cm./
Twee 19e eeuwse Satsuma vazen, omgebouwd naar tafellampen met bronzen monturen in goede staat 56xø24cm.
Twee 18e eeuwse Delftsblauwe keramieken vazen met chinoiserie decor (lichte randschades en 1 vaas met breuk) 22xø14cm. Cond.: R