Tegeltableau mangaan (6-pas) 18e-19e eeuw met voorstelling van bloemen op vaas (chips) 27x40cm. Cond.: R-G
Antiek Engels Masons servies "Paynsley Paith England" 1e helft 20e eeuw met o.a: borden, schalen, sauskom, schenkkannen, terrines etc. (minimale chip mogelijk) 5-35cm. Cond.: G
Grote Chinese spekstenen 6-delige figuur, voorstellend vier hoogwaardigheidsbekleders op rots ca. 1900 in goede staat 30x22x5cm.
Twee oude Chinees porseleinen gele drakenbordjes, verso gesigneerd (1 bordje gelijmd) 2,8xø12,3cm.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met decor van vaas en bloemen in landschap 42x34x3cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn en restauratie ø39cm. Cond.: R
Twee prachtige grote spekstenen Chinese figuren ca. 1900: 1x Chinese wijsheer en 1x geisha met bloemen 26-31cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse familie roze gemberpot met vijverdecor, insecten, vogels en lotusbloem in goede staat 15xø4cm.
Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw met als voorstelling een Foo-hond (verso gesigneerd), achterkant tevens met decor. Lichte randschades ø20,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi schotel met geschulpte rand en floraal decor, verso bloemdecor en gesigneerd (haarscheur en lichte randschades) Cond.: R ø27cm.
Zes delen antiek Duits porselein (gerestaureerd en/of beschadigd): 1x Furstenberg 18e eeuwse opengewerkte dekselschaal, 1x KPM porseleinen dekselpot ca. 1880, 1x Meissen vaas met bloemendecor ca. 1980...
Groot kavel antiek Duits Zwiebelmuster (uienmotief) porselein ca. 1900 (diverse fabrieken), totaal meer dan 100 delen o.a: kop & schotels, kannen, schalen, eierdoppen, borden, comfort etc. (enkele ch...
Japans keramieken kutani vaas met gouddecor en zware bronzen voet en kraag 19e eeuw 32xø18cm. Cond.: G
Kavel Wedgwood edme met o.a: 7 eiderdoppen, 4x kop & schotel, koffiefilter-houder, kofiie-, melk- en suikerkan, sauskom, 4x schalen, 1x botervloot, 10x losse schotel, 6x cakeborden en 12x ontbijtborde...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met figurendecor in landschap met gekartelde omranding (1 kopje met chip) 3,5x6,3cm. Cond.: G
Kavel met 14 delen Familie roze porselein 18e-19e eeuw: 2x dekselpotjes (chip), 1x zalfdoosje (goed), 1x meerkleurig kopje met geisha, gesigneerd (goed), 1x kopje, floraal decor met vlinder gesigneerd...
Prachtige grote oude Duitse Volkstedt paradijsvogel ca. 1930. gesigneerd Artur Storch (1870-1947) met gouddecor 42cm. Cond.: G
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, gesigneerd verso. Decor van opvliegende eenden (1x lichte randschade, 1x haarlijn en randschade) ø21,2cm. en ø21,5cm. Cond.: R
Chinese natuurstenen wierookbrander met kat? op deksel en noppendecor in zeer goede staat 19x17x17cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Cond.: G
Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1...
Chinees familie Roze porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met decor van bloemen en vogels (tuit beschadigd) 13x17xø10cm. Cond.: R
Oude Chinese Yixing theepot met rondom landschapsdecor en Chinese tekst in goede staat 13x19xø11,5cm.