Grote 18e eeuwse Delftsblauwe keramieken vaas met decor van flora en insecten 27xø18cm. Cond.: G
Divers porselein en keramiek 18e-19e eeuw o.a: Delfts, Chinees (beschadigd) 6-39cm. Cond.: M
Kavel van 12 diverse kop & schotels (Duitsland etc.) o.a: 2x Wallendorf, snorkopje, schlaggenwald, Thomas Bavaria etc. 19e-20e eeuw 5-15cm. Cond.: R-G
Twee tegeltableau's met 18e eeuwse tegels met dierenvoorstellingen. Lichte randschades 28,5x28,5cm. Cond.: R
Twee tegeltableau's met 18e eeuwse tegels met dieren etc. Lichte randschades 28,5x28,5cm. Cond.: R
Porseleinen Jugendstil vaas ca. 1900 met emoe, gemerkt M en O met kroon, teentje van emoe mist. 21,5x12xø9cm. Cond.: G
Grote Duitse antieke porseleinen klokkast, gemerkt Volkstedt Rudolstadt 1808-1890 met putti. Beschadigd (afgebroken delen zijn er wel bij) 45x30x16cm. Cond.: M
Driedelig 19e eeuws blauw imari porseleinen kaststel met floraal decor in goede staat 30xø13cm.
Oude Perzische vaas met handbeschilderd figurendecor 20e eeuw (chip bodemrand) 27xø18cm.
Twee delen 19e eeuws imari porseleinen vazen: 1x bolle vaas met smalle tuit (floraal- en gouddecor), 1x flesvormige vaas (floraal decor en godudecor), 17-19cm. Cond.: G