Duitse KPM porseleinen kop&schotel met gouddecor en opschrift "Für den Hausherrn" ca. 1900 in goede staat 8xø14cm.
Oud Duits porseleinen KPM vaasje met als voorstelling een halfnaakte vrouw met fruit en koren in goede staat 9x9x6,5cm.
Limoges porseleinen dekseldoos met figuren- en gouddecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 14x21x18cm.
Oude Duitse Meissen porseleinen cakeschaal 20e eeuw met kakiemon- en gouddecor in goede originele staat 29x15cm.
6-Persoons verguld mokka-servies van Bavaria Duitsland met "Lago di 'Garda" decor 20e eeuw in goede staat 6-21cm.
Oude/antieke Nymphenburg porseleinen putto 1e helft 20e eeuw. Chips van bloemen af en haarscheur 13x10x5cm. Cond.: R
Porseleinen penselenvaas ca. 1900 met rocailles en floraal decor 19xø8cm. Cond.: G
Antiek porseleinen tafel petroleumlamp, 19e eeuw, met putti en opgewerkte bloemen, stijl gelijmd, beschadigingen aan bloemen en vingers. 33xø12cm.
Keramieken opengewerkte schaal met onderschaal, gemerkt Waechtersbach Germany ca. 1900 in goede originele staat 10x26x21cm.
Decoratieve porseleinen lamp in de vorm van een Indische olifant, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 33x19cm
Grote Jugendstil vaas met landschaps- en gouddecor ca. 1900 met linnen-achtig reliëf 30cm. Cond.: G
Oud Duits Rosenthal keramieken bolvaas door Walter Mutse 10xø10cm. Cond.: G
Royal Copenhagen porseleinen siervaas 1956 (nr. 4463) met zeemeermin in Copenhagen decor. 17cm. in goede staat
Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.
Porseleinen 13-delig koffieservies, gemerkt B en N met goud- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk)
Antiek Societe Ceramique Maastricht serviesgoed (9 delen) met handbeschilderd bloemendecor; 1x grote theepot, 1x koffiepot, 1x suikerpot, 6x kop&schotel (1x chip binnenrand theepot, 1x chip kopje) 7-2...
Antieke terracotta vaas met aan twee zijden een gezicht 16x12x13cm. Cond.: G
Terracotta figuur, 19e eeuw in bronskleurig gepatineerd. Minimale chips 37x13cm.
Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M
Chinees porseleinen 18e eeuws theepotje (8-kantig) met zilveren tuit. Deksel gelijmd en tuit gerestaureerd 11x16x9cm. Cond.: R
Prachtige antieke Villeroy&Boch soepterrine, Mettlach decor Ingo in goede staat ca. 1890 20x31xø24cm.
Twee delen oud Duits Nymphenburg porselein (licht beschadigd); 1x amfora met duivelskoppen (1 kopje beschadigd), 1x reebok (gewei beschadigd) 10-13cm. Cond.:R
Oud plated pillendoosje met Chinees-porseleinen plaquette 20e eeuw in zeer goede staat 3x6,5x2,5cm.
Grote Chinese celadonvaas ca. 1880 met bloesemtak- en vogeldecor. Lange oude haarlijn en bovenrand 3cm. beschadigd, 42xø20cm. Cond.: M-R