Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Porseleinen figuren
Startprijs 20 EUR

Vier 19e eeuwse porseleinen miniatuur figuren vermoedelijk Duitsland (1 chip) 2,3x5,5cm. Cond.: R-G

2 Porseleinen figuren
Startprijs 20 EUR

Twee porseleinen figuren ca. 1900, gemerkt W 1812/9377 (vermoedelijk Duitsland of Engeland), jongen met vogel (chip bij console) en meisje met ballen (arm gelijmd, chip vinger) 25-26cm. Cond.: R

Rosenthal dekseldoos
Startprijs 20 EUR

Grote Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos, ontwerp Bjorn Wiinblad Studio Line. Rondom bewerkt met ranken en figuren ca. 1990, in goede staat 8xø13,5cm.

Vaasje + Ree
Startprijs 15 EUR

Twee delen oud Duits Nymphenburg porselein (licht beschadigd); 1x amfora met duivelskoppen (1 kopje beschadigd), 1x reebok (gewei beschadigd) 10-13cm. Cond.:R

V&B, terrine
Startprijs 15 EUR

Prachtige antieke Villeroy&Boch soepterrine, Mettlach decor Ingo in goede staat ca. 1890 20x31xø24cm.

Porseleinen vaas
Resultaat: 15 EUR

Grote Jugendstil vaas met landschaps- en gouddecor ca. 1900 met linnen-achtig reliëf 30cm. Cond.: G

Nymphenburg, putto
Startprijs 15 EUR

Oude/antieke Nymphenburg porseleinen putto 1e helft 20e eeuw. Chips van bloemen af en haarscheur 13x10x5cm. Cond.: R

Mokkaservies Bavaria
Startprijs 15 EUR

6-Persoons verguld mokka-servies van Bavaria Duitsland met "Lago di 'Garda" decor 20e eeuw in goede staat 6-21cm.

Keramieken vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude Chinese keramieken vaas 20e eeuw met groen/grijs cracele glazuur in goede staat 21xø14cm.

Keramieken taarttablet
Startprijs 15 EUR

Duits keramieken taarttablet ca. 1900 met vernikkelde omranding (oxidatie) en voorstelling van een landschap. 3xø30cm. Cond.: R

Grote keramieken vaas
Startprijs 15 EUR

Grote keramieken Rörstrand Zweden vaas met zeilschepen decor ca. 1910 (oude haarscheur bij bovenrand) 32xø15cm. Cond.: R

Fayence dekselpot
Resultaat: 15 EUR

Grote Portugese Fayence dekselpot nr. 518 Berardos handpainted sec-xvii Portugal Coïnbra van Gelder collectie. Met decor van bloemen- en dieren 33xø17cm.

Eierhouder + vogeltje
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud keramiek; 1x Goebel/Hummel vogeltje "Garten Rotschwanz" nr 88016 ca. 1980 7x9x5cm. en 1x keramieken eierhouder ca. 1930, gemerkt AVR nr. 4484 (oude haarlijnen in glazuur 12xø15cm. Cond....

Delfts polychroom
Startprijs 15 EUR

Tien delen Delfts polychroom keramiek 20e eeuw, Holland handwerk; 3x geribbelde sierschotels (1x gelijmd), 2x asbak, 2x schenkkannen, 1x vaasje met oor en 2x vaas 14-22cm. Cond.: G

Bordje + dekselpotje
Startprijs 15 EUR

Twee delen oud Hollands keramiek ca. 1900; 1x dekselpotje met floraal decor en bruin/grijs glazuur (chip) 14xø10cm. en 1x bordje met bloemvaas-decor 3,5xø17,5cm. Cond.: R-G

7 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Zeven delen oud porselein: Kaarskandelaar ca. 1930 Nymphenburg (besch.) Bonbonschaaltje ca. 1900, Melkkannetje, K.P.M. schotel ca. 1930 met druivenrankdecor, Weense opengewerkte cakeschaal, Weimar die...

4 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud porselein: Maarschalk met honden ca. 1920 (keramiek), dekseldoos met bloemendecor gemerkt: A.K., vaasje G.W.Depose ca. 1950 verlopen glazuur en een grote Rosenthal vaas, gelijmd 8-37cm.

4 Delen keramiek
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud keramiek; 2x jardiniere ca. 1900 (oude haarlijnen), 1x Italiaanse kruik en 1x schenkkan met rozendecor 22-26cm. Cond.: R-G

4 Borden V&B
Startprijs 15 EUR

Vier borden Villeory & Boch Bonn ca. 1900 met landschapsdecor (grote bord heeft randschade) ø16-ø25cm. Cond.: R-G

3 Pors. figuren
Resultaat: 15 EUR

Drie oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x dansend paar (1 vinger af en arm gelijmd), 1x musicerend paar (harp gelijmd) en 1x zittende vrouw met man 16-24cm. Cond.: M-R-G

3 Borden
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Hollands keramieken herdenkingsborden 20e eeuw; 1x Societe Ceramique Maastricht, herrijzend Nederland 1945 ø23,5cm., 1x Schoonhoven Holland "De Spinster" ø24cm. en 1x Holland Delfts blauw Mi...

Gipsen wandplaquette, Jezus
Resultaat: 15 EUR

Gipsen wandplaquette met voorstelling van Jezus ca. 1900, chips en stuk af 17xø30cm. Cond.: R

2 Leeuwen
Startprijs 15 EUR

Twee oude Duitse Nymphenburg porseleinen Bayerische leeuwen 2e helft 20e eeuw. Naar ontwerp van Johan Peter Melchior en Ernst Andreas Ranch in goede staat 4-6cm.

3 Chin. pors. borden
Startprijs 15 EUR

Drie oude Chinees porseleinen borden (verso gesigneerd) 1e helft 20e eeuw met floraal decor in goede originele staat ø20,3-ø26,3cm.