Twee porseleinen figuren ca. 1900, gemerkt W 1812/9377 (vermoedelijk Duitsland of Engeland), jongen met vogel (chip bij console) en meisje met ballen (arm gelijmd, chip vinger) 25-26cm. Cond.: R
Duits keramieken taarttablet ca. 1900 met vernikkelde omranding (oxidatie) en voorstelling van een landschap. 3xø30cm. Cond.: R
Tien delen Delfts polychroom keramiek 20e eeuw, Holland handwerk; 3x geribbelde sierschotels (1x gelijmd), 2x asbak, 2x schenkkannen, 1x vaasje met oor en 2x vaas 14-22cm. Cond.: G
Twee delen oud Hollands keramiek ca. 1900; 1x dekselpotje met floraal decor en bruin/grijs glazuur (chip) 14xø10cm. en 1x bordje met bloemvaas-decor 3,5xø17,5cm. Cond.: R-G
Twee oude Duitse Nymphenburg porseleinen Bayerische leeuwen 2e helft 20e eeuw. Naar ontwerp van Johan Peter Melchior en Ernst Andreas Ranch in goede staat 4-6cm.
Drie oude Chinees porseleinen borden (verso gesigneerd) 1e helft 20e eeuw met floraal decor in goede originele staat ø20,3-ø26,3cm.