Vier Hollandse goudsteen kastkommen met blauw decor en figuren 19e eeuw. 3x goed, 1x met chip 10,5xø16,5cm. Cond.: R-G
Vier delen oud Gouda plateel Holland; 1x likeurfles (gelijmd) Rhodian Gouda, 1x bloempot Gouda Holland decor Crocus, 2x groot wandbord Plazuid Gouda 11-31cm. Cond.: R-G
Drie Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Flora en 1x decor Japon (haarscheur) 10xø20cm. Cond.: R-G
Oude Chinese porseleinen penselenvaas ca. 1930 met figuren in landschapsdecor in goede staat 12xø9cm.
Twee Chinees porseleinen figuren met emaille verf beschilderd ca. 1900 (gesigneerd) ca. 22cm. Cond.: G
Twee prachtige geribbelde keramieken vazen van ADCO Holland 20xø19cm. en 27xø20cm.
Zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen kraantjeskan met decor van goud, figuren en vogels in zeer goede staat 38cm.
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren ca. 1950 (Bavaria); 1x kind met steenbok, 1x kind op bal, 1x engel met lauwerkrans 13-15cm. Cond.: G
Oud Chinees parelmoer kunstwerk 1e helft 20e eeuw op houten voet (gesigneerd) 25x6x18cm. Cond.: G
Twee oude keramieken pate-vormen met Chinees decor in goede staat 14x20x16cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse gemberpot met deksel en floraal decor. In goede originele staat 19xø15,5cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, geribbeld met tuindecor. 2 Vazen hebben centraal in de bodem een gaatje (lamp geweest) 25xø13cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen Samson sierschotels met haandecor. Beide met oude haarlijn ø23,7cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen schalen met floraal- en vogeldecor 6xø18,5cm.