Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen 3-delige amfora vaas in empire stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 43cm. Cond.: G
Duits Thuringen porseleinen groep ENS 20e eeuw, voorstellend twee stijgerende paarden in goede staat 24x29x11cm.
Oude/antieke Duitse pronk-dekselvaas met figuren en bloemen, 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk maar niet gevonden) 32x21x20cm.
Duits KPM porseleinen zoutnap 19e eeuw met putti (stukje van 1 cm. in schaaltje gelijmd) 12x8x13cm. Cond.: R
Twee oude Duits porseleinen siervazen, gemerkt Sitzendorf ca. 1930 met putti, visnet en visdecor (1x gaaf, 1x stukje af) 22cm. Cond.: M-G
Duitse porseleinen tafelspiegel met putti en bloemen opgewerkt (chips van bloemen af, arm gelijmd en bakfout). Gemerkt R ca. 1900 31x20x6cm. Cond.: R
Zes oude Meissen porseleinen schotels ca. 1930 "Stadt Meissen" met geschulpte rand en gouddecor in goede staat ø18cm.