Chinees porseleinen antieke Kang Xi vaas met rondom landschapsdecor, figuren en boot. Gesigneerd en in goede staat 17xø14cm.
Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat
Grote oude Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figurendecor in landschap 20,3xø20cm. Cond.: G
Zeldzaam 18e eeuws Chinese theepot met blauw landschapsdecor "The Nanking Cargo" (chip bij tuit) 14,5x21,5xø11,5cm. Cond.: G
Twee Fayence pronkkannen ca. 1880 (Historisme), vermoedelijk Italië. Handbeschilderd met ramskoppen, figuren en monsters. Minimale glazuurschade 51xø20cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas met 6 landschapsdecor. Ongesigneerd in Familie Verte stijl in goede staat 47,8xø23cm.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R
Grote oude porseleinen bloempot met ramskoppen(3x) en empire stijl gouddecor 20e eeuw in goede staat 32xø44cm.
Zeldzaam 5-delig Hermes koffieservies, decor Cheval d'Orient (Parijs) 2e helft 20e eeuw in goede staat 8-22cm.
Grote oude Chinese "blanc de Chine" figuur met draak 20e eeuw (stukje vinger af), verder in goede staat 64cm. Cond.: G
Grote antieke Chinees porseleinen bolvaas met veelkleurig landschapsdecor, figuren en vogels in goede staat 38xø20cm.
Chinees porseleinen bloempot (mogelijk overgangsperiode) met rondom diepblauw decor van figuren in landschap 15xø19,2cm. Cond.: G
Oude Chinese geglazuurde keramieken zuil eind 19e eeuw met opengewerkt floraal decor (slijtageplekken bovenop) 80xø36cm. Cond.: G
Chinees porseleinen vaas (waarschijnlijk overgangsperiode) met bamboe en vogeldecor in goede staat 14,3xø7,3cm.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor in goede staat 24xø12,5cm.
Oude Chinees porseleinen siervaas met geel glazuur, bewerkt en gesigneerd in goede staat 23xø12cm.
Twee oude Chinees porseleinen schotels met geel glazuur en decor van draken. Gesigneerd en in goede staat 3xø12,5cm.
Chinees porseleinen vaas, roodkleurig met geel en groen floraal decor (vermoedelijk 17e - 18e eeuw) in Familie Verte stijl 17xø12,5cm.
Oude Chinees keramieken wierookpot in goede staat met theeglazuur, gesigneerd 8xø13,5cm. Cond.: G
Grote Chinese 19e eeuwse voorraadpot, gemerkt met diverse decors in medaillons 25xø20cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met rondomd decor van draken en flora. Gesigneerd 18,5xø10cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in landschap 30xø22cm. Cond.: G
Zeer grote Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw Familie Verte met rondom geisha's in tuin en floraal decor. Onderkant gesigneerd in zeer goede staat 57xø22cm.
Oude Chinees porseleinen boedha 20e eeuw in goede originele staat 23x19x12cm.