Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinese schotels; 1x Familie Rose porselein, 19e eeuw met figurendecor (Cond.: G) en 1x keramieken schotel ca. 1880 met figurendecor (chips, haarscheur) ø13-ø13,5cm. Cond.: R-G

Chinese vaas, gaaf
Resultaat: 220 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen pronkvaas met tekst, bloemen, planten en vogeldecor. Fijngeschilderd en van mooie kwaliteit (gesigneerd) 58xø23cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen bord ca. 1800 met bijzonder veelkleurig decor van geisha, floraal, huis en goud in zeer goede staat ø23,5cm.

Vaas, Wenen
Startprijs 60 EUR

Prachtige oude Weens keramieken vaas van Ernst Wahliss met floraal decor, nr. 6564 V in goede originele staat 24xø16cm.

6 Duitse borden
Startprijs 40 EUR

Zes oude Duits porseleinen borden; 3x KPM met stedendecor, 1x Rosenthal Björn Wiinblad, 1x Berlin design Mothers day 1972, 1x KPM grote schotel 1e helft 20e eeuw 15-ø24cm. Cond.: G

Duitse bolvaas ca. 1910
Startprijs 20 EUR

Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.

KPM koffiekan
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Duitse KPM porseleinen handbeschilderde koffiekan met bloemdecor in goede staat 30x17xø13cm.

Pors. olielampje
Startprijs 120 EUR

Antiek porseleinen tafel petroleumlamp, 19e eeuw, met putti en opgewerkte bloemen, stijl gelijmd, beschadigingen aan bloemen en vingers. 33xø12cm.

Servies, Furstenberg
Resultaat: 150 EUR

Duits Fürstenberg 85-delig servies met roze bloemdecor 20e eeuw bestaande uit; koffiepot, melkkan, suikerpot, 3 dekselschalen, 11 mokkakopjes en schotels, 12 soepkommen, 1 diepe schaal, 2 sauskommen, ...

KPM Figuur
Resultaat: 250 EUR

Duits 19e eeuws K.P.M. figuur, voorstellend een man met mand. 1 Hengsel weg en 1 hengsel los erbij, verder in goede staat 22cm. Cond.: R

Duitse siervaas
Startprijs 150 EUR

Oude/antieke Duitse pronk-dekselvaas met figuren en bloemen. gemerkt Volkstedt Rudolstadt 1e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk maar niet gevonden) 32x21x20cm.

6 Delen porselein
Resultaat: 80 EUR

Zes delen oud Duits porselein; 1x kaarskandelaar met putti (chips bij bloemen), 1x man met bloemenmand, Scheibe Albach ca. 1900 (hoofd gelijmd en bloemen beschadigd), 2x kleine porseleinen figuren ca....

4 Delen porselein
Startprijs 180 EUR

Vier delen oud Duits porselein o.a; 2x kandelaar-stukken met beeldengroep van Volkstedt ca. 1920 20x13x19cm.. 1 Arm af, vingers beschadigd en 1 kandelaar gelijmd, 1x figurengroep Dresden met putti, wa...

Pors. fruitschaal
Resultaat: 100 EUR

Grote oude Duits porseleinen fruitschaal met putti en opengewerkt bloemendecor, gemerkt Plaue Schierholz ca. 1980. 1 Teentje beschadigd, verder in goede originele staat 19x43x24cm.

Pors. Pierrot
Startprijs 40 EUR

Duits porseleinen wijwater-wandbakje in de vorm van een Pierrot ca. 1920 Sitzendorf, 1 chip af 22x11x8cm. Cond.: R

Porseleinen schaal
Resultaat: 140 EUR

Oude Weense porseleinen sierschotel met goud- en figurendecor, gesigneerd C. Jäger ca. 1900 in goede staat ø30cm.

Rosenthal servies
Startprijs 90 EUR

Duits Rosenthal porseleinen Tete a Tete servies, decor Donatello. In Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw in goede staat 16x48x34cm.

Porseleinen lampevoet
Startprijs 40 EUR

Decoratieve porseleinen lamp in de vorm van een Indische olifant, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 33x19cm

5 Meissen borden
Startprijs 120 EUR

Vijf oude Meissen borden met zwiebelmuster ( uienmotief) 20e helft 20e eeuw. ( zwaardje met punt). In goede staat. ø21cm.

Meissen kop&schotel
Resultaat: 15 EUR

Duitse Meissen porseleinen kop&schotel (chocolade) met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 8xø15cm.

Porseleinen vogel
Startprijs 250 EUR

Grote keramieken roofvogel op rots ca. 1900 van Amphora (Czecho-Slovakia, nr. 8281 43). In zeer goede staat 40x17x33cm.

Dekselvaas Heubach
Startprijs 10 EUR

Grote Duitse porseleinen dekselvaas ca. 1950 gemerkt Heubach met bloemen- en gouddecor. In goede originele staat 37xø20cm.

Pors. beeld, Furstenberg
Startprijs 130 EUR

Duits wit porseleinen Fürstenberg figuur 20e eeuw, voorstellend een steenhouwer 19x14x8cm. Cond.: G

Pors. beeld, Wien
Startprijs 80 EUR

Oud Weens porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw van een edelman met roos (chip af) 20,5cm. Cond.: R