Twee antieke Chinese schotels; 1x Familie Rose porselein, 19e eeuw met figurendecor (Cond.: G) en 1x keramieken schotel ca. 1880 met figurendecor (chips, haarscheur) ø13-ø13,5cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen pronkvaas met tekst, bloemen, planten en vogeldecor. Fijngeschilderd en van mooie kwaliteit (gesigneerd) 58xø23cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord ca. 1800 met bijzonder veelkleurig decor van geisha, floraal, huis en goud in zeer goede staat ø23,5cm.
Prachtige oude Weens keramieken vaas van Ernst Wahliss met floraal decor, nr. 6564 V in goede originele staat 24xø16cm.
Zes oude Duits porseleinen borden; 3x KPM met stedendecor, 1x Rosenthal Björn Wiinblad, 1x Berlin design Mothers day 1972, 1x KPM grote schotel 1e helft 20e eeuw 15-ø24cm. Cond.: G
Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.
Grote oude Duitse KPM porseleinen handbeschilderde koffiekan met bloemdecor in goede staat 30x17xø13cm.
Antiek porseleinen tafel petroleumlamp, 19e eeuw, met putti en opgewerkte bloemen, stijl gelijmd, beschadigingen aan bloemen en vingers. 33xø12cm.
Duits Fürstenberg 85-delig servies met roze bloemdecor 20e eeuw bestaande uit; koffiepot, melkkan, suikerpot, 3 dekselschalen, 11 mokkakopjes en schotels, 12 soepkommen, 1 diepe schaal, 2 sauskommen, ...
Duits 19e eeuws K.P.M. figuur, voorstellend een man met mand. 1 Hengsel weg en 1 hengsel los erbij, verder in goede staat 22cm. Cond.: R
Oude/antieke Duitse pronk-dekselvaas met figuren en bloemen. gemerkt Volkstedt Rudolstadt 1e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk maar niet gevonden) 32x21x20cm.
Zes delen oud Duits porselein; 1x kaarskandelaar met putti (chips bij bloemen), 1x man met bloemenmand, Scheibe Albach ca. 1900 (hoofd gelijmd en bloemen beschadigd), 2x kleine porseleinen figuren ca....
Vier delen oud Duits porselein o.a; 2x kandelaar-stukken met beeldengroep van Volkstedt ca. 1920 20x13x19cm.. 1 Arm af, vingers beschadigd en 1 kandelaar gelijmd, 1x figurengroep Dresden met putti, wa...
Grote oude Duits porseleinen fruitschaal met putti en opengewerkt bloemendecor, gemerkt Plaue Schierholz ca. 1980. 1 Teentje beschadigd, verder in goede originele staat 19x43x24cm.
Duits porseleinen wijwater-wandbakje in de vorm van een Pierrot ca. 1920 Sitzendorf, 1 chip af 22x11x8cm. Cond.: R
Oude Weense porseleinen sierschotel met goud- en figurendecor, gesigneerd C. Jäger ca. 1900 in goede staat ø30cm.
Duits Rosenthal porseleinen Tete a Tete servies, decor Donatello. In Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw in goede staat 16x48x34cm.
Decoratieve porseleinen lamp in de vorm van een Indische olifant, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 33x19cm
Vijf oude Meissen borden met zwiebelmuster ( uienmotief) 20e helft 20e eeuw. ( zwaardje met punt). In goede staat. ø21cm.
Duitse Meissen porseleinen kop&schotel (chocolade) met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 8xø15cm.
Grote keramieken roofvogel op rots ca. 1900 van Amphora (Czecho-Slovakia, nr. 8281 43). In zeer goede staat 40x17x33cm.
Grote Duitse porseleinen dekselvaas ca. 1950 gemerkt Heubach met bloemen- en gouddecor. In goede originele staat 37xø20cm.
Duits wit porseleinen Fürstenberg figuur 20e eeuw, voorstellend een steenhouwer 19x14x8cm. Cond.: G
Oud Weens porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw van een edelman met roos (chip af) 20,5cm. Cond.: R