Duitse steengoed baardmankruik met medaillon 17e eeuw. Oude barst, verder in goede originele staat 32xø21cm.
Oud Duits porseleinen groep, voorstellend twee scholeksters bij waterbak (Nr. 5028) Thüringen, in goede staat 16x17x8cm.
Duitse steengoed baardmankruik (Barthmann) 17e-18e eeuw. Minimale chip voet, cracele in glazuur, verder in goede staat 28,5xø16,5cm.
Oud Duits porseleinen paard van Nymphenburg 20e eeuw in goede staat 24cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige schaal familie rose met floraal decor (randschade) 7x14,4x14,4cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met extra binnendeksel, beide met floraal-en gouddecor. 1 deksel is gelijmd. 18xø13cm.
Twee prachtige 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met geschulpte kraag en floraal decor in goede staat Cond.: G
Grote oude Duits porseleinen fruitschaal met putti en opengewerkt bloemendecor, gemerkt Plaue Schierholz ca. 1980. 1 Teentje beschadigd, verder in goede originele staat 19x43x24cm.
Twee oude Duits porseleinen Rudolstad Volkstedt vogels 20e eeuw in goede staat 10-16cm.
Twee Duitse Thuringen porseleinen figuren Rudolstadt Volkstedt ENS; 1x mus op bloementak 16x11x8cm. en 1x stern of zwaluw 16x13x19cm.
Drie antieke Societe Ceramique Maestricht kastkommen, decor Teadrinker in zeer goede staat 11xø16cm.
Antiek Societe Ceramqiue Maestricht serviesgoed (19 delen), decor Teadrinker (1 schaal met chip, theepot 2 chips en haarlijn), verder in goede originele staat 7-23cm.