Oude Duits porseleinen Rudolstadt Volkstedt figuur 20e eeuw, voorstellend een dansende clownsjongen met meisje. In goede staat 20,5x15x11cm.
Oud Duits porseleinen zoutvaatje 1e helft 20e eeuw, gemerkt Rudolstadt Volkstedt nr. 20796. In zeer goede staat 13x7x12cm.
Oud porseleinen gesigneerd beeld van C. Werder van Hutschenreuther Selb US Zone. In Jugendstil stijl, voorstellend een naakte vrouw met hertenjong 25x31x11cm. Cond.: G
Porseleinen theeservies ca. 1900 met handgeschilderd molendecor en parelmoer-glans effect (gemerkt). 9-Delig bestaande uit; theepot, melk- en suikerpot en 6 kop&schotels (1 chip) 5-14cm. Cond.: G
Oud Deens Bing & Grondahl vogel nr. 1635 W. in goede originele staat 5x13x5cm.
Groot oud Deens Royal Copenhagen figuur nr. 1549 NNX, voorstellend een vrouwelijke landarbeider met emmer en groentemand. Gesigneerd en in goede staat 27x20x13cm.
Oude antieke Nymphenburg porseleinen jachthond 1e helft 20e eeuw in goede staat 13x27x14cm.
Oude Duits porseleinen Nymphenburg figuur 1e helft 20e eeuw van ruiter te paard (zwaard afgebroken) 22x20x8cm. Cond.: R
Oude keramieken vaas van Pierre Bourg la Reise met prachtig verlopen glazuur (nr. 155) in zeer goede staat 32,5xø12cm.
Arnhemse platelen bloemensteker ca. 1920 (gemerkt en gesigneerd) met floraal decor in goede originele staat 12xø15cm.
Twee Gouda glansplatelen pijpvazen ca. 1910 (840.A.L.) met floraal decor. 1 Vaas met chip, 1 vaas goed 29,5xø12cm. Cond.: R-G
Drie antieke platelen cachepotten; 1x Arnhem Gelria (haarlijn rand) 13,5xø17,5cm., 1x Arnhem Gelria Autonne 18,5xø25cm. en 1x Gouda Rhodian J.B. 123 (14xø20cm.). Conditie: R-G