Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor (Celadon?). 2 Oude haarlijnen en 1 minimale chip Cond.: R ø23,3cm.
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 44xø31cm..
Twee Chinees porseleinen schotels; 1x 19e eeuw met bloemdecor (gemerkt), oude haarlijn en chip en 1x grote schotel ca. 1900 (gemerkt) met floraal decor ø21,3-ø26cm. Cond.: R-G
Drie delen antiek Chinees porselein; 1x familie Verte schotel ca. 1900, gemerkt met figuren en gouddecor ø26,4cm., 2x gele geschulpte eierschaal porseleinen kommen, gemerkt met draken- en bloemendecor...
Antieke porseleinen handbeschilderde stopfles met decor van zeegezichten, beschilderd met vogels en bloemen (chips verf laten los) 21cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinees porseleinen schotels ca. 1900 (gemerkt) met figuur- en vlinderdecor in goede staat ø22,6cm.
Grote porseleinen siervaas, Royal Copenhagen. Gemerkt en genummerd 1965/137. Wilde zwanen vliegend over landschap, H.: 32,5cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen kommen 19e eeuw, gemerkt met floraal decor; 1 kleine kom heeft oude haarlijn 11,5xø14cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse rijstkom met figuren in landschapsdecor. In goede originele staat 5x11,5cm.
Tien oude Chinees porseleinen kop & schotels 1e helft 20e eeuw met decor van landschap en figuren in zeer goede staat 5,4xø11,3cm. Cond.: G
Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G
Drie 19e eeuwse kutani sierschotels; 1x groot (goud en div. samoerai) oude haarlijn ø36,3cm., 1x groot (goud en 4x samoerai) Cond.: G ø31,2cm. en 1x met 4 krijgers en gouddecor Cond.: G ø30,5cm.
Oude Delftsblauwe pot, gemerkt "de drie klokken" 18e eeuw. opschrift Variwas (waarschijnlijk een latere kopie) 29xø14cm. Cond.: G
Chinees porseleinen koffieservies 3-delig ca. 1900. Decor van figuren en landschap in goede staat 13-19cm.
Grote Koninklijk Delft aardewerken dekselvaas. Geribbeld met bloemendecor en Hollandse leeuw Nr. 1373 en Schilder C. (20e eeuw). In zeer goede staat 50xø24cm.
Drie delen Chinees porselein 19e eeuw (gesigneerd); 1x schotel met decors en hondje (Cond.: G), 1x schoteltje met decors en hondje (1mm. chip) en 1x dekseltje met floraal- en vlinderdecor (randschade)...
Keramieken Delfts polychrome koe (gemerkt), puntjes van de hoorns af en minimale glazuurschade 9,5x13x7cm. Cond.: R
Twee Chinees porseleinen sierschotels; 1x groot 20e eeuw met samoerai in interieur (gesigneerd) ø31,5cm. en 1x met groen en karperdecor 20e eeuw (gesigneerd) ø20,5cm. Cond.: G
Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G
Zeven oude Chinese schotels 19e-20e eeuw; 1x imari 2e helft 20e eeuw, 2x 8-kantig keramiek (floraal), 1x imari 19e eeuw, 2x 8-kantig blauw floraal ca. 1930 en 1x met geishadecor ca. 1900-1930 Cond.: G...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschapsdecor in goede staat ø35,5cm.
Twee delen oud Hollands plateel; 1x dekseldoos met afbeelding de Bleeker en 1x tabaks dekselpot met molendecor 12-13cm. Cond.: G
Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.
Drie grote Wedgwood Clover presenteerschotels; 2x rond ø32cm. en 1x ovaal 51x41cm. Cond.: G
Antiek keramieken restservies met blauw decor (ongemerkt), onder andere; 2x grote schaal, soepterrine en 14 borden Cond.: G
Duits porseleinen theemuts ca. 1900 in goede originele staat 39x25x18cm.
Zes antieke porseleinen schotels; 3x imari 19e eeuw, 1x Chinees 18e eeuw (geisha, minimale randschade) en 2x Europees met Chinees decor ø18-ø23cm. Cond.: R-G
Wit glansplatelen lampvoet/schemerlamp. Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda met decor Violetta ca. 1915. beschildering in zeer fraaie kleurstelling. Hoogte voet zonder kap 21cm. (met kap 39cm.) Cond.: ...
Drie delen oud porselein; 1x porseleinen kaketoe Duitsland, gemerkt N met een kroon (Thuringen) 2 chips, 1x vrouw met vogelkooitje (bloem af) 19e eeuw Nr. 469 en 1x jardiniere ca. 1880 met goud- en bl...
Twee antieke schalen; 1x porselein (scheur) met antiek zilveren beugel en 1x opaline glas met decor ø21cm. Cond.: R-G
Gouda glansplatelen vaas met bloemdecor, Nr. 89, schilder B of D ca. 1920. Bovenrand chip gelijmd 19xø8cm. Cond.: R
Duits porseleinen Volkstedt figuur, voorstellend "Der Alte Fritz" (stok mist), beschadigd 29x22x15cm. Cond.: M
Porseleinen 10-delig gebaksstel ca. 1980, gemerkt J.G.Z.H. met figuren- en gouddecor ø15-ø28cm. Cond.: G
Zeer grote oude glansplatelen bloempot Gouda Holland ca. 1920 met bloemdecor. in goede originele staat 26xø33cm.
Porseleinen 19e eeuwse houder met deksel. Handbeschilderd met goud- en bloemendecor. Deksel heeft chip, 18x10x8cm. Cond.: R
Vier oude Hollandse keramieken herdenkingsborden over het koningshuis; 1x Juliana-Bernard (beschadigd), 1x Juliana-Bernard 1937 (Goed), 1x Beatrix-Claus 25 jaar huwelijk en 1x Wilhelmina 1898 Koningin...
Handbeschilderde siervaas ca. 1900 met landschapsdecor in goede staat 27xø9cm.
Grote Duits porseleinen KPM sierschotel 1e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat ø36cm.
Oude porseleinen spiegel 20e eeuw met bloemdecor in goede staat 49x41cm.
Grote plateel overpot voor planten van Arnhems plateel. Firma Gebia, oprichter Klaas Vet, floraal decor. Schilder KV. (Klaas Vet) ca. 1920. 19xø26cm. Mogelijke restauratie Cond.: R
Porseleinen servies 20e eeuw Crown China met Jugendstil stijl bloemendecor Cond.: G
Lampetstel, 5-delig,gemerkt Societe Ceramique Maastricht. bestaande uit een water kan (beschadigd, gelijmd),wasbak, po, zeepbakje en kambakje 30xø36cm. Cond.: R
Groot oud Meissen bureauset, 6-delig bestaande uit; 2 inktpotten, brievenhouder, tablet, stempelkussen en briefopener (na 1937). Handbeschilderd met bloemen en gouddecor. In goede staat 14x40x29cm.
Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G
Petrus Regout Maastricht restservies ca. 1900, decor Saksch; 1x koffiekan, 1x suikerpot (dekselknop gelijmd), 1x melkkan en 8x kop&schotels. minimale chips Cond.: R-G
Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Geometrische decoratie in blauw/groen en okerkleur, gemerkt en genummerd, H.: 18,5cm. Cond.: G
Plateel vaasje met 2 oren van St. Lukas te Utrecht uitgevoerd in een blauw-gouden lusterglazuur. Gemerkt St. Lukas Utrecht Nr. 122, kleur K. (1910 - 1915). 1 Oor is gebroken geweest, H.: 16cm.
Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Florale decoratie in blauw/groen en okerkleur. H.: 13cm. Cond.: G