Duits Rosenthal porseleinen Tete a Tete servies, decor Donatello. In Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw in goede staat 16x48x34cm.
Keramieken Delfts polychrome koe (gemerkt), puntjes van de hoorns af en minimale glazuurschade 9,5x13x7cm. Cond.: R
Drie 19e eeuwse kutani sierschotels; 1x groot (goud en div. samoerai) oude haarlijn ø36,3cm., 1x groot (goud en 4x samoerai) Cond.: G ø31,2cm. en 1x met 4 krijgers en gouddecor Cond.: G ø30,5cm.
Tien oude Chinees porseleinen kop & schotels 1e helft 20e eeuw met decor van landschap en figuren in zeer goede staat 5,4xø11,3cm. Cond.: G
Chinees terracotta trekpot 6-kantig met opengewerkte dubbele wand ca. 1900. Gesigneerd, binnenrand 2 chips 16,5x20,5x10cm. Cond.: R-G
Chinese terracotta trekpot ca. 1900 met opengewerkte dubbele wand en floraal decor. Gesigneerd en in goede originele staat 13,5x19,7x11,5cm.
Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met veelkleurig landschapsdecor. gesigneerd in zeer goede staat ø43,7cm. Cond.: G
Grote oude geschulpte porseleinen schotel met eenden en floraal decor 20e eeuw in zeer goede staat ø49,8cm.
Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met drakendecor en geschulpte rand. Gesigneerd en in zeer goede staat ø44,2cm.
Oud Chinees porseleinen figuur, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw (gesigneerd). Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in kleding met drakendecor. In zeer goede staat 45,5cm.
Zes delen Chinees porselein; 18e eeuw met karpermotief (gesigneerd); 2x kop & schotels (gesigneerd), schotels goed, kopjes lichte randschade en haarlijn. Tevens 2 losse kopjes (minimale randschade) 5,...
Grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde viskom 2e helft 20e eeuw. Met decor van goud, bloemen en figuren 30xø39cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen dekselvaas 20e eeuw met bloesemtak-decor in zeer goede staat 41xø23cm.
Grote 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaas met goud- en bloemendecor 6-kantig. In goede originele staat 32x15x14cm.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met als voorstelling 2 figuren op een wandelpad (fijne beschildering), Minimale randschade, 4xø9,3cm. Cond.: G
Drie grote Chinees porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 34-37cm.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige kop&schotels met peterseliedecor (gemerkt). Minimale randschades 6x13x13cm. Cond.: G
Oude decoratieve porseleinen amfora vaas met handbeschilderd stadsgezichten-decor ca. 1980, gemerkt AB 633. In zeer goede staat 42x26xø17cm.
Zes prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse vierkant schotels. Voorstellingen van damesportretten, in goede staat 7,5x7,5cm. Cond.: G
Drie antieke porseleinen empire Biedermeier vazen met handbeschilderd landschaps- en gouddecor ca. 1820. Van 1 vaas is het goud iets versleten, verder in goede staat 9-15cm.
Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R
Verzameling van 20 eieren o.a; porselein, natuursteen, glas, cloisonne en Faberge-stijl 20e eeuw 6-13cm. Cond.: G
Oude/antieke kerststal figuren ca. 1900 met originele beschildering, vermoedelijk Duitsland. Gemaakt van gegoten kalk, paar beschadigingen 8-18cm. Cond.: R-G
Grote antieke (Franse of Italiaanse) Historisme wandschotel ca. 1880 met verso monogram M.H.. Waarschijnlijk afgebeeld vorst Rhodokanakis-Guistiniani in zeer goede staat ø48cm.
Prachtig 3-delig Empire servies ca. 1820 bestaande uit; 1 koffiepot, theepot, suikerpot. Handbeschilderd met bloemen-, goud- en fruitdecor 17-27cm.
Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 of ouder; 1x apart met vogeldecor (gesigneerd) en 1x diepe schotel met bloemendecor (gemerkt) 21,5-ø25cm. Cond.: G
Delfts keramieken 18e eeuws papbordje met Chinees decor (fijne beschildering), lichte randschades 3,5xø21cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen; 1x donkerblauw met bloemendecor 13xø10cm. en 1x 6-kantig met decor van kraanvogel in de wolken 13x10x10cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse pijpvaasmet vogels- en bloemendecor in goede staat 16xø7,7cm.
Prachtige zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met rondom 8 Chinese figuren beschilderd (musicerend, dansend, etc.). Oude haarlijn in deksel 16xø12,5cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met medaillon landschapsbeschildering en figuren. in goede originele staat 16xø12cm.
Zeven delen 19e eeuws porselein in Empire stijl ca. 1830 en later o.a; 1 console, 1 koffiekan, 1 theekan, 1 eierdop (gelijmd), 1 vaas, 1 dekselvaas en 1 roomkan 7-24cm. Cond.: R-G
Empire porseleinen 9-delig koffieservies ca. 1820 bestaande uit; koffiekan en 8 kop & schotels (goud sleets) 21x19xø10cm. en 8xø13cm. Cond.: G
Chinese jade geisha ca. 1900. Paar witte stootvlekken, sokkel chip af. Verder in goede originele staat 23cm.
Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G
Chinees terracotta trekpotje ca. 1900 met rondom Chinees decor in zeer goede staat 10,5x14,7xø10cm.
Chinees terracotta trekpot ca. 1900 (gemerkt) met opgewerkt floraal decor in zeer goede staat 10x18xø11cm.
Duits porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt met een K en kroon daarboven. Voorstellend een romantisch paar in18e eeuwse kledendracht met luit en fluit, in goede staat 17x18x11,5cm.
Twee delen Japans Satsuma keramiek 1e helft 20e eeuw (gesigneerd; 1x dekselpot (reukverdrijver) met goud- en figurendecor 15xø12cm. en 1x dekselpot met decor van drakenkop, landschap en bloemen 16x17,...
Oude half Chinees porseleinen vaas, gemonteerd op houten tablet met wandophanging 20e eeuw, in goede staat 64x40cm.
Vier Chinees porseleinen kommen 19e eeuw, gemerkt met floraal decor; 1 kleine kom heeft oude haarlijn 11,5xø14cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gemerkt) met landschapsdecor in zeer goede staat 7x19,5cm. Cond.: G
Oud 9-delig Kutani eierschaal porselein koffieservies, ca. 1930, koffiekan, melkkan, suikerpot en 6 kop en schotels. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met roze bloemdecor, 1 kopje met minimale chip 4xø10cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x vaas met drakendecor (gesigneerd) 19xø12cm. en 1x schotel met drakendecor (gesigneerd) ø20,3cm. Cond.: G
Zes delen 18e eeuws Chinees Familie Roze met haandecor (zeldzaam); 2x kop&schotels (minimale randschade kopjes) en 2 losse schotels ( 1 oude haarlijn) 4,5xø10,5cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinees porseleinen sierschotels met karperdecor; 1x geschulpte schotel (gesigneerd) met centrale karper en versieringen ca. 1900-1930 ø18,3cm. en 1x Schotel met 2 karpers en decor van blauw...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met deksel (2 chips binnenrand gemberpot, verder in goede staat). Met floraal decor 25xø21cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse trekpot met Chinese tekens onderop de bodem. Floraal decor in zeer goede staat. Dekseltje mogelijk niet origineel 11x14x9cm.
Drie Chinees porselein kommen op hoge voet 20e eeuw; 2x drakendecor, gesigneerd 8,5xø8cm. en 1x floraal decor, gesigneerd 8xø8,7cm.
Twee grote 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor in goede originele staat 15xø15cm. en 17xø16cm.
Chinees porseleinen trekpotje 18e eeuw (deksel van latere datum), binnenrand met chip 10x16xø9cm. Cond.: R
Grote oude Chinees porseleinen dekselschaal met figuren in landschapsdecor in zeer goede staat 20e eeuw 8xø14,5cm.
Zes keramieken koppen en 1 schotel ca. 1900 met bloemen- en vlinderdecor. Gemerkt met halve maan. 2 Kopjes met randschade, 5xø10,5cm. Cond.: R-G
Imari porseleinen kom met geschulpte rand, tuin- en gouddecor 8xø15cm. , 1x zeldzaam porseleinen imari vaasje ca. 1800 met tekst op de bodem, geschulpte rand met Japanse man en geisha-decor 16xø9cm. C...
Imari 19e eeuwse porseleinen 8-kantige siervaas met bloemtuindecor en gouddecor, in goede originele staat
Twee 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met geisha, bloemen en paradijsvogeldecor. 1 Vaas met gelijmde bovenrand, 1 vaas goed 30,5xø14cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 19e eeuwse bloempot met onderschotel. Handbeschilderd met figuren in landschapsdecor. In goede originele staat 19xø28cm.
Chinees keramieken 19e eeuwse vaas met decor van vliegende draak in goede originele staat 14xø11cm.
Twee Franse porseleinen Samson borden 19e eeuw met wapen- en bloemdecor (verso gemerkt) ø24cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse gemberpot met rondom figuren in tuindecor in zeer goede staat 12xø12cm.
Antiek Frans keramieken wandbord Optat Felix Millet 1890-1895 Parijs. gesigneerd Paul Langlois. Voorstellend een markt met figuren, in zeer goede staat ø30cm.
Fraaie antieke Chinese 3-delige tabaksset bestaande uit; tablet, sigarettendoos en asbak (lipje asbak eraf). Deksel bewerkt met een tempel op rots, tablet bewerkt met floraal decor ca. 1900. tweekleur...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met peterseliedecor (8-kantig). 2 Kopjes met lichte randschade 4,3x9,8x9,8cm. Cond.: R-G
Twee grote oude keramieken wandborden ca. 1930 door Georg Schmider Zell am Hammersbach. Blad- en auerhaandecor (polychroom) in goede originele staat ø34cm.
Twee tegels 18e-19e eeuw; 1x fruitschaal (chip glazuur af) en 1x floraal decor (lichte randschade) 13x13cm. Cond.: R-G
Grote Franse keramieken vaas "Mont Chevallier Cannes" met prachtig bladmotief 41xø20cm. Cond.: G
Drie setjes kop & schotels ca. 1900; 1x set van 6 kop&schotels Petrus Regout Maastricht, decor Slamat. 1x Set van 6 kop&schotels Petrus Regout Maastricht, decor Flora en 1x set van 6 kop&schotels Eng...
Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord met geschulpte rand met als voorstelling figuren in de tuin en omranding van bloemen ø23,3cm.
Oude Chinees porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met gouddecor 29x12x11cm. Cond.: G
Vier oude/antieke Hollandse tegels; 1x 18e eeuw met bijbelse voorstelling (randschade) en 3x 20e eeuw met bijbelse voorstellingen 13x13cm. Cond.: R-G
Drie 18e eeuwse Delfts keramieken schotels; 1x met bloemvaas en vogel (minimale randschade), 1x fruitschaal (scheur en chip), 1x landschapsdecor (scheur en randschade) ø30,5-ø35cm. Cond.: R
Vier delen Delfts keramiek 18e eeuw; 1x botervat (randschades), 1x schotel met jardiniere, gemerkt (beschadigd), 1x schotel met bloemen in landschap (glazuurschade rand), 1x schotel met bloemen in lan...
Zes antieke imari porseleinen kop (4,5xø7,3cm.) en schotels (ø12cm.) 1e helft 19e eeuw met bloem- en landschapsdecor. 1 Schotel gelijmd, 1x randschade en 2 kopjes gelijmd. Cond.: R-G
Delftse vaas 18e eeuw met Chinees decor , beschadigd 25xø10cm. Cond.: M
Grote plateel overpot voor planten van Arnhems plateel. Firma Gebia, oprichter Klaas Vet, floraal decor. Schilder KV. (Klaas Vet) ca. 1920. 19xø26cm. Mogelijke restauratie Cond.: R
Grote porseleinen siervaas, Royal Copenhagen. Gemerkt en genummerd 1965/137. Wilde zwanen vliegend over landschap, H.: 32,5cm. Cond.: G
Drie Petrus Regout Maastricht kastkommen, decor Timor ca. 1900. 1 Met oude baknaad bij voet 10xø16cm. Cond.: G
Vier oude jade Chinese hangers met diverse motieven in goede staat ø6,3-ø6,7cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse porseleinen natfruitschalen met bloemendecor. ongemerkt in goede originele staat ø20cm. Cond.: G
Twee empire-biedermeier porseleinen siervazen met landschap-, figuren- en gouddecor (goud iets versleten). Verder in goede originele staat 14xø9cm. en 19xø10cm. Cond.: R-G
Twaalf delen Franklin Mint porseleinen dierenfiguren met etagere, "Woodland surprises Handpainted Franklin porcelain" 80-er jaren. In goede staat (minimale chip mogelijk) 42x35x36cm. Cond.: R-G
Prachtige zeldzame 3-delige Goude Platelen kaststel, decor Niek, monogram etc. ca. 1920 met floraal decor, in goede originele staat 27xø17cm. en 26xø15cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse dekselpot (Yang Cheng) met bloemendecor. Haarscheur en randschade 15xø11cm.
Duits porseleinen Volkstedt figuur, voorstellend "Der Alte Fritz" (stok mist), beschadigd 29x22x15cm. Cond.: M
Oude Chinese terracotta inktsteen, beide zijden bewerkt met Chinese voorstellingen van figuren 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 3x36x19cm.
Grote oude Chinees porseleinen karpervaas ca. 1930 bestaande uit 3 karpers met gouddecor 21,5x18x15cm. Cond.: G
Duitse steengoed 17e-18e eeuwse kruik met grijs-bruin glazuur. Handvat gelijmd, haarscheur en chip 23xø13cm. Cond.: R
Oude keramieken Pierrot 1e helft 20e eeuw (Tsjechoslowakije) in goede originele staat (bakscheur bodem) 28x18x14cm.
Oude Duits porseleinen Fürstenberg koffieservies ca. 1980 bestaande uit; koffiepot, suikerpot, melkkan, 6 kop&schotels en 6 gebaksbordjes in goede staat 6-24cm.
Oud keramieken presenteertablet, Italiaanse barokstijl (is kapot geweest en gerestaureerd, gekramd) met bijbelse voorstelling 78x51cm. Cond.: M
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels in goede staat, 1 chip kopje.
Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose bord met bloemendecor (haarscheur) ø22,3cm. Cond.: G
Gouda glansplatelen vaas met bloemdecor, Nr. 89, schilder B of D ca. 1920. Bovenrand chip gelijmd 19xø8cm. Cond.: R
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 44xø31cm..
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 49xø30cm.