Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met medaillon landschapsbeschildering en figuren. in goede originele staat 16xø12cm.
Prachtige zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met rondom 8 Chinese figuren beschilderd (musicerend, dansend, etc.). Oude haarlijn in deksel 16xø12,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse pijpvaasmet vogels- en bloemendecor in goede staat 16xø7,7cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen; 1x donkerblauw met bloemendecor 13xø10cm. en 1x 6-kantig met decor van kraanvogel in de wolken 13x10x10cm. Cond.: G
Delfts keramieken 18e eeuws papbordje met Chinees decor (fijne beschildering), lichte randschades 3,5xø21cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 of ouder; 1x apart met vogeldecor (gesigneerd) en 1x diepe schotel met bloemendecor (gemerkt) 21,5-ø25cm. Cond.: G
Prachtig 3-delig Empire servies ca. 1820 bestaande uit; 1 koffiepot, theepot, suikerpot. Handbeschilderd met bloemen-, goud- en fruitdecor 17-27cm.
Grote antieke (Franse of Italiaanse) Historisme wandschotel ca. 1880 met verso monogram M.H.. Waarschijnlijk afgebeeld vorst Rhodokanakis-Guistiniani in zeer goede staat ø48cm.
Oude/antieke kerststal figuren ca. 1900 met originele beschildering, vermoedelijk Duitsland. Gemaakt van gegoten kalk, paar beschadigingen 8-18cm. Cond.: R-G
Verzameling van 20 eieren o.a; porselein, natuursteen, glas, cloisonne en Faberge-stijl 20e eeuw 6-13cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R
Drie antieke porseleinen empire Biedermeier vazen met handbeschilderd landschaps- en gouddecor ca. 1820. Van 1 vaas is het goud iets versleten, verder in goede staat 9-15cm.
Zes prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse vierkant schotels. Voorstellingen van damesportretten, in goede staat 7,5x7,5cm. Cond.: G
Oude decoratieve porseleinen amfora vaas met handbeschilderd stadsgezichten-decor ca. 1980, gemerkt AB 633. In zeer goede staat 42x26xø17cm.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige kop&schotels met peterseliedecor (gemerkt). Minimale randschades 6x13x13cm. Cond.: G
Drie grote Chinees porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 34-37cm.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met als voorstelling 2 figuren op een wandelpad (fijne beschildering), Minimale randschade, 4xø9,3cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaas met goud- en bloemendecor 6-kantig. In goede originele staat 32x15x14cm.
Grote Chinees porseleinen dekselvaas 20e eeuw met bloesemtak-decor in zeer goede staat 41xø23cm.
Grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde viskom 2e helft 20e eeuw. Met decor van goud, bloemen en figuren 30xø39cm. Cond.: G
Zes delen Chinees porselein; 18e eeuw met karpermotief (gesigneerd); 2x kop & schotels (gesigneerd), schotels goed, kopjes lichte randschade en haarlijn. Tevens 2 losse kopjes (minimale randschade) 5,...
Oud Chinees porseleinen figuur, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw (gesigneerd). Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in kleding met drakendecor. In zeer goede staat 45,5cm.
Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met drakendecor en geschulpte rand. Gesigneerd en in zeer goede staat ø44,2cm.
Grote oude geschulpte porseleinen schotel met eenden en floraal decor 20e eeuw in zeer goede staat ø49,8cm.
Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met veelkleurig landschapsdecor. gesigneerd in zeer goede staat ø43,7cm. Cond.: G
Chinese terracotta trekpot ca. 1900 met opengewerkte dubbele wand en floraal decor. Gesigneerd en in goede originele staat 13,5x19,7x11,5cm.
Chinees terracotta trekpot 6-kantig met opengewerkte dubbele wand ca. 1900. Gesigneerd, binnenrand 2 chips 16,5x20,5x10cm. Cond.: R-G
Tien oude Chinees porseleinen kop & schotels 1e helft 20e eeuw met decor van landschap en figuren in zeer goede staat 5,4xø11,3cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse kutani sierschotels; 1x groot (goud en div. samoerai) oude haarlijn ø36,3cm., 1x groot (goud en 4x samoerai) Cond.: G ø31,2cm. en 1x met 4 krijgers en gouddecor Cond.: G ø30,5cm.
Keramieken Delfts polychrome koe (gemerkt), puntjes van de hoorns af en minimale glazuurschade 9,5x13x7cm. Cond.: R
Duits Rosenthal porseleinen Tete a Tete servies, decor Donatello. In Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw in goede staat 16x48x34cm.
Oude Chinees porseleinen kakatoe 1e helft 20e eeuw (chip af) 44cm. Cond.: R-G
Twee Chinees imari porseleinen sierborden 18e eeuw met landschapsdecor (1 oude haarlijn) ø22cm. Cond.: G
Zeldzame Jugendstil Karlsruhe majolica dekselvaas 1914, dekor Willi Munch - Khe (1885 - 1960), in goede originele staat 32xø18cm.
Twee Japanse celadon bolvaasjes 19e eeuw met houten opengewerkte houders ca. 1900. In goede originele staat 12xø8cm.
Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een oude Chinees met wandelstok 39cm. Cond.: G
Wit glansplatelen lampvoet/schemerlamp. Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda met decor Violetta ca. 1915. beschildering in zeer fraaie kleurstelling. Hoogte voet zonder kap 21cm. (met kap 39cm.) Cond.: ...
Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G
Zeldzame 19e eeuwse Japanse Arita porseleinen dekselpot (gesigneerd) met landschap-, vogels-, sprinkhaan- en bloemendecor. gesigneerd onder het deksel en onderop de bodem. In zeer goede staat 23,5xø14...
Stel 19e eeuwse porseleinen Biedermeier-Empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. 1x Onbeschadiogd (gouden sleets) en 1x oude haarlijn met gelijmd oortje, 22xø15,5cm. Cond...
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 7cm.
Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden, Chen Lung met landschapsdecor, lichte randschades ø23cm. Cond.: R-G
Twee Duitse Gerold-Porzellan Bavaria wand jardinieres met putti-, bloemen- en gouddecor ca. 1980. In goede staat 27x23x7cm.
Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- en bloemdecor 9,5xø10cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen 12-kantige kop&schotels met bloemendecor in goede staat 7xø13,5cm.
Vier 18e eeuwse Chinese Familie Roze borden met figuren in landschap. In goede staat ø23cm.
Chinees keramieken vaas met cracele glazuur en opgewerkte draken ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 20xø9cm.
Antieke Chinese neolitische voorraadpot van terracotta ca. 1500-2000 voor christus (gelijmd) met beschildering 32xø30cm. Cond.: R
Zes 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en landschapsdecor met geschulpte rand. 1 Schotel lichte randschade, 1 kopje met chip en 1 kopje met oude haarlijn 7xø12,3cm. Cond.: G
Prachtige Duitse Westerwald steengoed wandreliëf (onduidelijk gesigneerd, H. Silum/ H. Wurl?) ca. 1920. Voorstellend een vrouw met kind, salamander en wijnranken (bakscheur) 35x40x5cm. Cond.: R-G
Duitse Schierholz Plaue porseleinen bloembakje met putti en druivenranken. Haarlijn, minimale chips, vleugel af Cond.: M
Delfts keramieken 18e eeuwse vaas, 6-kantig met floraal decor, gemerkt De Klaauw en nr. 150 (chips) 22,5x13,5x10cm. Cond.: R
Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een zittende duif op verhoging. Randschade, glazuur goed 13x13cm. Cond.: R
Groot oud Chinees porseleinen figuur voorstellend een man met gewaad, hoed en waaier 1e helft 20e eeuw (gesigneerd) 55cm. Cond.: G
Grote Chinese terracotta voorraadpot 17e-18e eeuw met tekens en glazuur. In zeer goede originele staat 49xø33cm.
Twee Hollandse 17e eeuwse tegels van een man en een vrouw. Minimale randschade, glazuur goed ca. 13x13cm.
Twee zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen vazen (gesigneerd) met bloemen-, en vogeldecor. geschulpte bovenrand en handgrepen. 1 Handgreep heeft een scheurtje, oude restauratie. verder in zeer goede s...
Grote 19e eeuwse imari porseleinen 6-kantige schaal met draken-, floraal- en gouddecor. In goede originele staat 11x30,5x31cm.
Oude Chinees porseleinen tulpenvaas met rondom handbeschilderd landschap- en figurendecor. Gesigneerd, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 24,5x15x10cm.
Prachtige grote 19e eeuwse goud-imari porseleinen schotel in schelpvorm met bloementuin-motief. In zeer goede originele staat 6x37x37cm.
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen, geribbeld. In goede originele staat 26xø11,5cm. en 30,5xø14cm.
Prachtige 19e eeuwse imari porseleinen siervaas met fijngeschilderd gouddecor, paradijsvogels en bloemen 27xø15cm. Cond.: G
Porseleinen steenbok ca. 1930, gemerkt. Vermoedelijk Duitsland, in zeer goede staat 17x30x12cm.
Chinees porseleinen Fam Rose kom (gesigneerd) 20e eeuw met bloemdecor 7xø16,2cm. Cond.: G
Prachtige Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met diepblauw figurendecor met voorwerpen. In zeer goede staat 14,5xø12,5cm.
Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Kantonese vaas China met krijgers in zeer goede staat 58xø22cm.
Prachtige natuursteen 8-delige rijstwijnset ca. 1900 in zeer goede staat; trekpotje, tablet en 6 kommen 7,5xø14,5cm. Cond.: G
Twee oude Chinese jade olifanten 20e eeuw in goede staat 7x9x4,5cm.
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met landschapsdecor, minimale randschade ø23,3cm. Cond.: G
Groot Duits porseleinen tafelstuk ca. 1960 Plaue Thuringen (2-delig) van een jongen en meisje op wipwap met opgewerkte bloemen. Beschadigingen aan de bloemen. 33xø23cm. Cond.: R
Antieke Duitse porseleinen met messing lampevoet met Zwiebelmuster decor (Meissen). In goede originele staat 71xø18cm.
Oude Engelse keramieken Toby Mug met lichte glazuurchips 26x19x9cm. Cond.: G
Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Grote ronde Chinees porseleinen plaquette met drakendecor 20e eeuw in goede staat ø27cm.
Grote oude Italiaanse capodimonte vaas, polychroom met putti in landschapsdecor. Gemerkt capodimonte 679 Italy CCC en gouddecor. In zeer goede staat 57xø34cm.
F. Fanicy 1895, antiek handbeschilderd tegeltableau met snipvoorstelling 39x40cm. Cond.: G
Polychroom keramieken 18e eeuwse apothekerspot, gemerkt B.P., Fayence (Frans of Italiaans) in goede originele staat (1 chip) 30xø11cm.
Zeldzame 17e-18e eeuwse Delfts keramieken scheerbekken met Chinees decor (randschade) 7xø27cm. Cond.: R
Prachtig 11-delig Herend porseleinen koffieservies met insecten- en rozendecor 20e eeuw, bestaande uit 3-delige roomset, koffiekan, theekan, dekselpot, tablet, 4 kop&schotels. In goede staat (minimale...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Cheng Lung met floraal decor in zeer goede originele staat ø23cm.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte schotels. Ovaal met decor van vogel in bosschage (Cheng Long) in zeer goede staat 2x22x18cm.
Japanse celadon dekselvaas 19e eeuw met houtje bewerkt voetje in goede originele staat 24,5xø11cm.
Grote Chinese keramieken vaas met rood/blauw glazuur 20e eeuw in goede staat 26x17x10cm.
Zeldzame Duitse 18e eeuwse K.P.M. porseleinen presenteerschaal met bloemendecor. In zeer goede originele staat 50x31,5cm.
Oude Duits porseleinen Passau figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend een bloemenverkoopster. Vinger beschadigd, bloemen beschadigd H.: 21cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.
Grote Chinees porseleinen kan (gesigneerd) ca. 1900 met rondom landschaps- en figurendecor. Binnenin ook landschap met figurendecor 11xø20,8cm. Cond.: G
Twee grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde vazen 20e eeuw, gesigneerd. Decor van figuren in zeer goede staat 40,3xø19cm.
Twee prachtige grote oude Chinees porseleinen knobbelvazen, gesigneerd met rondom bloesem- en perzikdecor 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37,3xø21cm.
Grote Chinese blauwe vaas met 2 afbeeldingen, handbeschilderd. Fam Rose, vogel op bloesemtak 20e eeuw, 32xø22cm. Cond.: G
Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.
Grote Chinees porseleinen penselenbak ca. 1900 met decor van vogels en bloemen. 2 Minimale chips bodem, 14xø15,5cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen dekselvaas 18e eeuw (gesigneerd) met drakendecor, diep blauw. Minimale randschade deksel, verder in goede originele staat 28xø10,5cm.