Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Bowlpotten + 6 glazen
Startprijs 40 EUR

Drie oude Duitse keramieken bowlpotten met diverse rijke decors en 6 bowlbekers 1e helft 20e eeuw. 1 Bowlpot hoekje gelijmd, chip andere 2 bowlpotten, 1 dekselfiguur gelijmd, bekers zijn gaaf. 8-32cm....

4 Delen plateel
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud Hollands plateel Zwabo Tiko Gouda; 1x wandhouder, 1x vaasje, 1x klomp en 1x schotel 10-17cm. Cond.: G

Groot servies
Startprijs 50 EUR

Groot porseleinen servies (Germany Arzberg) 2e helft 20e eeuw met goud- en bloemdecor, bestaande uit; koffiepot, suikerpot, roomkan, 11 kop&schotels, 2 dekselschalen, 10 grote borden, vleesschaal, 10 ...

Kavel met 20 eieren
Resultaat: 100 EUR

Verzameling van 20 eieren o.a; porselein, natuursteen, glas, cloisonne en Faberge-stijl 20e eeuw 6-13cm. Cond.: G

4 Delen plateel
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud Hollands plateel; 1x presenteerschaal Tala Gouda, 1x wandrek Tiko Walko Gouda, 1x schaal Dena Gouda en 1x verdeelschaal Zwabo Tiko Gouda 17-24cm. Cond.: G

10 Kop & Schotels
Resultaat: 110 EUR

Tien vooroorlogse bruidsfeest kop&schotels met gouddecor en opschriften, in goede originele staat (minimale chip mogelijk) 9xø15cm.

Wedgwood lamp
Resultaat: 40 EUR

Wedgwood keramieken tafellamp ca. 1980, creme glazuur. In goede staat 50xø27cm.

4 Makkumse tegels
Startprijs 20 EUR

Vier oude Hollandse Makkumse tegels met bloemmotief 20e eeuw in lijst 13x13cm. Cond.: G

Tegel, kraanvogel
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G

Tegel, zittende vogel
Startprijs 150 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een zittende duif op verhoging. Randschade, glazuur goed 13x13cm. Cond.: R

Ovale mangaan tegel
Resultaat: 30 EUR

Mangaankleurige 18e eeuwse ovale tegel met religieuze voorstelling (Corpus Christie, chip) 10,5x7,3cm. Cond.: R

4 Tegels
Startprijs 80 EUR

Vier oude/antieke Hollandse tegels; 1x 18e eeuw met bijbelse voorstelling (randschade) en 3x 20e eeuw met bijbelse voorstellingen 13x13cm. Cond.: R-G

4 Tegels
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Hollandse tegels 17e/18e eeuw; 1x dikke tegel 17e eeuw, polychroom met vaas en bloem (beschadigd), 1x 17e eeuw met bloemen in vierkant (beschadigd), 1x 18e eeuw met vaasdecor (beschadigd) en...

5 Tegels Makkum
Startprijs 30 EUR

Vijf oude Makkumse tegels 20e eeuw voorstellend bewapende mannen in 16e eeuwse stijl 13x13cm. Cond.: G

4 Tegels, Makkum
Startprijs 30 EUR

Vier oude Makkumse tegels ca. 1900 met voorstellingen van figuren in 16e eeuwse stijl

4-Pas tegel
Startprijs 40 EUR

Vier antieke vloertegels 19e eeuw of ouder 15x15cm. Randschades Cond.: R

3 Tegeltjes
Resultaat: 45 EUR

Drie oude Makkumse wandtegels, polychroom met 16e eeuwse figuren 1e helft 20e eeuw (minimale chip) 12,6x12,6cm. Cond.: R-G

42 Tegels
Resultaat: 150 EUR

Kavel van 42 oude wandtegels ca. 1900 (en ouder). Onder andere Jugendstil, blauw/wit ca. 13x13cm. Cond.: R

Tegel, Ringelnatz
Startprijs 50 EUR

Oude bewerkte kacheltegel "100 Jahre Joachim Ringelmatz". terracotta, geglazuurd keramiek Mügeln. In goede staat 24x24x4cm.

7 Diverse tegels
Resultaat: 20 EUR

Diverse oude tegels Holland; 1x ter herinnering aan uw behouden terugkeer in het vaderland Ned. indië, 1x 18e eeuw met kerk (cracele), 1x 18e eeuw met mangaankleur (Cond.: G), 1x ovaal ARVM, schilder ...

Hummel, 5 werelddelen
Startprijs 380 EUR

Vijf oude Hummelfiguren in originele doos "Millenium Collection 2000 first issue"; 1x Afrikaans kindje met bol (2062), 1x globus, 1x Oosters meisje (2063), 1x "Schau da ist Europa (2060)", 1x "Schau d...

Hummel, grote koets
Startprijs 480 EUR

Grote oude bisquit porseleinen Hummel koets met figuren in originele doos en met certificaat "1997 Century Collection", "Es war so schon gewesen, Fond Good-Bye Nr. 7" 27x15x11cm. Cond.: G

Hummel lampje
Startprijs 60 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp, voorstellend een meisje in een boom met hondje 1972-1979 Nr. 1936 "In Sicherheit". In goede originele staat 42cm.

2 Goebel figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Duitse keramieken Hummel (Goebel) figuren; 1x Fischreiher nr. 3816416 (1980) en 1x Schleiereule nr. 3813716 (1975) 15-17cm. Cond.: G