Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 49xø30cm.
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 44xø31cm..
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x imari beker (chip van bodem) 7xø8cm. en 1x kom met oranje en bloemdecor 5,5xø10,3cm. Cond.: R
Grote porseleinen koffiekan ca. 1890 met prachtig handbeschilderd bloemendecor en koperen handgreep 28x24xø15cm. Cond.: G
Grote keramieken Jugendstil stijl vaas met putti in de stijl van Goldschneider 2e helft 20e eeuw 70x30x30cm. Cond.: G
Grote keramieken Jugendstil stijl vaas met putti in de stijl van Goldschneider 2e helft 20e eeuw 70x30x30cm. Cond.: G
Ivoren heilige Petrus 18e eeuw staand op houten bijbel in goede originele staat 11,4cm.
Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G
Vijf moderne keramieken bekers door Gijs Kraan, 6xø8cm., Cond.:G
Oude aardewerken schaal Kennemer (Velder aardewerk) met rgroen en oranje glazuur ca. 1940 in zeer goede staat 7xø32cm.
Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G
Acht delen oud/antiek Chinees porselein ; 2x miniatuurvaasjes (gesigneerd, blauw decor ca. 1900 (Cond.: G), 3x bordjes met bloemdecor ca. 1930 (Cond.: G), 1x Schotel 19e eeuw (haarscheuren en chip) 6-...
Drie oude delen onyx-marmer 20e eeuw; 2x vaasje onyx 14xø7cm. en 1x dekselpot marmer 12xø13cm. Cond.: G
Oude Aziatische benen boedha 20e eeuw op houten sokkel 19,5x5x5cm. Cond.: G
Oude lampevoet met los daarop een terracotta beeld (2 scherven van de voet af) 43xø16cm. Cond.: R
Oude metalen lamp met bisquit porseleinen figuur, hand beschadigd 36xø15cm. Cond.: R
Twee Royal Schwabap keramieken kastkommen met gelithografeerd decor in zeer goede staat 11xø16cm. Cond.: G
Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.
Twee keramieken satsuma vazen 20e eeuw met geisha- en gouddecor in zeer goede staat 26xø15cm.
Grote Japanse Quang Ying 20e eeuw, chip van stukje vinger 41cm. Cond.: R-G
Porseleinen Jugendstil schaaltje met nikkelen omranding ca. 1900 3xø17cm. en 1x Delfts blauw 6-hoekige pot met zilveren deksel (925/000). Gehel pot beschilderd met florale motieven 12x7,5x7,5cm. Cond....
Vier Chinees porseleinen borden met geribbelde omranding. Landschaps- en bloemenmotief ca. 1900. 1x gelijmd en 1x haarscheur + chip, 2x Goede conditie ø22,5cm. Cond.: R-G
Twee Chinese soepkommen met lepels ca. 1920 met groen decor van vlinders en bloemen 6x11,5cm. en lepels 14cm. Cond.: G