Vier delen antiek Ivoor China; 1x boomstam met 3 ratten, 1x vleermuis, 1x Foo-Hond (gesigneerd) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (gesigneerd) 2-8cm. Cond.: G
Ovale 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal Cheng Lung met CHinese tuin-decor (diepblauw). In goede originele staat 3x33x24cm.
Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman 43cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas met vechtscene deco. Gesigneerd 24cm.
Chinees porseleinen kan 18e-19e eeuw met zilveren montuur (dekselpunt gelijmd) 13x10xø7cm. Cond.: R
Delftsblauwe keramieken schemerlamp met 18e eeuws Delfs blauw keramieken lampenvoet en origineel deksel (gelijmd), 1 chip, verder in originele staat 75x40x50cm. Cond.: R-G
Vijf Chinees porseleinen 18e eeuwse kopjes, Kang Xi, met bloemendecor. 2x goed, 2x haarscheur, 1x chip rand Cond.: R-G
Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met figuren en gouddecor in zeer goede staat 13xø6cm.
Aparte 18e-19e eeuwse Chinees keramieken pot met diverse Chinese jongelingen (onderop gesigneerd) in goede originele staat 14xø10cm.
Chinees porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met landschapsdecor (handgrip gelijmd), verder in goede staat 13,5x18xø10cm.
Oude Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw met Chinese familie in koets in landschap, gesigneerd 29,5xø20cm. Cond.: G
Prachtig 5-delig keramieken kaststel ca. 1900, bestaande uit 3 dekselvazen met Foo-honden en 2 hoge vazen met bloemdecor. In goede originele staat 32xø12cm. en 30xø9cm.
Zeldzaam groot Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel wangli met landschap- en bloemendecor (gelijmd) ø36,6cm. Cond.: M
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor (gelobt). Haarscheur handgrip, verder in goede originele staat 10,5x14xø8,5cm.
Oude wit porseleinen Hummel figuur (Goebel) 50-er jaren nr. 10/1, bloemenmadonna. In goede originele staat 24cm.