Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Witte vaas Makkum
Startprijs 10 EUR

Oude Hollandse wit keramieken Makkumer vaas, geribbeld 20e eeuw 21xø14cm. Cond.: G

Societe Ceramique schotel
Startprijs 10 EUR

Keramieken wasschotel van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900 10x32cm. Cond.: G

Rode keramieken vaas
Resultaat: 10 EUR

Oude brique rode geglazuurde vaas, gemerkt Lega Faenza 2e helft 20e eeuw met brede rand. in goede originele staat 19xø20cm.

Restservies Frankrijk
Resultaat: 15 EUR

Antiek restservies Frankrijk ca. 1900 (decor 275) bestaande uit; 6 kop&schotels, 1 koffiepot en 1 melkkan(chip + haarscheur). Bloem- en vlinderdecor Cond.: R-G

Porseleinen sierbord
Resultaat: 35 EUR

Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G

Porseleinen bord
Startprijs 10 EUR

Handbeschilderd bord, gemerkt Chodau. Voorstellend een Russische vrouw in kledendracht ø24,5cm. Cond.: G

Mokka servies + dienblad
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen Tete a tete moccaservies met gouddecor en romantische voorstelling. Gesigneerd Gragionard 2e helft 20e eeuw 16x30x42cm. Cond.: G

Japanse vaas
Resultaat: 10 EUR

Oude Japanse keramieken vaas met craquelee glazuur en gouddecor (made in Japan) 24xø13cm., Cond.:G

Hollands kaststel
Startprijs 10 EUR

Oud 3-delig keramieken kaststel, decor Delft, handpainted 20 eeuw 26-32cm. Cond.: G

Gebakstel
Startprijs 10 EUR

Antiek tien delig porseleinen gebakstel, ca. 1910, met handgeschilderd bloemendecor. ø13cm. en 27x25cm. Cond.:G

Divers porselein
Startprijs 10 EUR

Vier delen porselein; 2x rijstkom 1e helft 20e eeuw China (1 zonder deksel), 1x Satsuma figuur 1e helft 20e eeuw (voet gelijmd), 1x Chinees vaasje 1e helft 20e eeuw (Goed) en 1x Goebel vogel (snavel g...

Delfts bordje, 18e eeuw
Startprijs 10 EUR

Antiek Delfts bont papbordje met beschadigde rand en haarscheur ø16cm. Cond.:R

Delfts blauw bord
Startprijs 10 EUR

Oud Delfts porseleinen bord met bloemdecor 2e helft 20e eeuw ø27,5cm. Cond.: G

Chinese vaas + gemberpot
Resultaat: 10 EUR

Oude Chinees porseleinen siervaas en gemberpot 1e helft 20e eeuw. handbeschilderd en met gouddecor 10xø11cm. en 26xø10cm. Cond.: G

8 Diverse borden
Resultaat: 20 EUR

Acht diverse oude/antieke borden, o.a. Petrus Regout Maastricht, Timor, Amazone Tanrede, Bavaria Germany , Blue Roses e..a. ø19-ø25cm. Cond.:R/G

5 Delen keramiek
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen keramiek 20e eeuw; 1x fles van Michael Uffring, 1x geribbeld vaasje Kieler Kunst Keramieke, 1x vaasje Michael Andersen and Son (gesprikkeld decor), 1x kogelvaasje Till Sudeck Aumühle en 1x ...

4x Steengoed
Resultaat: 10 EUR

Vier delen steengoed o.al; 1x grote geglazuurde schaal, 1x kruik en 1x roomkannetje 7-46cm. Cond.: R-G

4 Vazen
Resultaat: 10 EUR

4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers por...

3-Delig Satsuma set
Resultaat: 10 EUR

3-Delig Japans porseleinen Satsuma stel ca. 1930. Handbeschilderd met geisha's, figuren en gouddecor 13xø7cm. en 19xø10cm.

3 Porseleinen stoppen
Resultaat: 10 EUR

Drie oude porseleinen likeurfles-schenkstoppen 1e helft 20e eeuw; 1x vrouw, 1x clown, 1x jager 7-10cm. Cond.: G

3 Pors. borden
Resultaat: 10 EUR

Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G

3 Oude borden Delft
Resultaat: 10 EUR

Drie keramieken oude borden Delft met bloemendecor 20e eeuw ø22cm. Cond.: G

3 Borden, fruit
Resultaat: 12 EUR

Drie porseleinen borden Alice Bavaria H.R. met fruitdecor en bloesems ø19,5cm. Cond.: G

2 Vazen, Elmshornen
Startprijs 10 EUR

Twee oude keramieken vaasjes Elmshorner Steengoedfabriek C. en E. Carstens ca. 1930; 1x bloemdecor 8xø8,5cm. en 1x slingerdecor 12xø6cm. Cond.: G