16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Chin. schotel + juskom
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen onderschotel met sauskom, sauskom haarscheuren, schotel is goed. 9x21x12cm.

5 Chinese kopjes
Resultaat: 70 EUR

Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw, minimale chip ø26cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

3x Cloisonne snuifflesjes
Resultaat: 60 EUR

2 Koffiekopjes
Resultaat: 60 EUR

Chinese inktsteen
Resultaat: 60 EUR

Grote oude CHinese zwart terracotta druksteen in de vorm van een tafel. rondom bewerkt met figuren. Op het blad Chinese tekst gegraveerd 8xø19cm. Heeft bakscheur Cond.: G

2 Makkumse borden
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Makkumse keramieken sierborden 1e helft 20e eeuw; 1x klein met geschulpte rand 885.K ø17cm. en 1x groot bord 661 A ø35cm. beide in goede staat.

Groot Makkums bord
Resultaat: 60 EUR

Ivoren kaartenhouder
Resultaat: 60 EUR

Plateel vaasje
Resultaat: 60 EUR

Oud glansplatelen vaasje van de Arnhemse Fayence fabriek, decor Pensee, gemerkt: Ch 274. in zeer goede staat. 12xø8cm.

Makkumse knobbelvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote polychrome Makkums keramieken knobbelvaas met bloemendecor 20e eeuw 42xø20cm. Cond.: G

3 Capucijner kop&schotels
Resultaat: 60 EUR

Plateel vaas, Corla
Resultaat: 55 EUR

Chin. hondje, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen koffieset
Resultaat: 50 EUR

4 Delen porselein
Resultaat: 50 EUR

6 Delen KPM
Resultaat: 50 EUR

2 Terracotta vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote decoratieve terracotta vazen 2e helft 20e eeuw. Creme/bruin, goudkleurige beschilderd 73xø30cm. Cond.: G

5 Chinese inktstenen
Resultaat: 50 EUR

3 Bordjes Makkum, pauw
Resultaat: 50 EUR

Drie Makkums keramieken pauwenbordjes, polychroom 20e eeuw ø17cm. Cond.: G

Kan + Gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Chinees porselein ca. 1800; 1x Kang Xi kom (gelijmd) rondom met figurendecor 9xø21cm. en 1x grote gemberpot (gelijmd) met o.a. interieurdecor 19xø16cm. Cond.: M

3 Delen Chinees
Resultaat: 50 EUR