18e Eeuwse Chinees porseleinen onderschotel met sauskom, sauskom haarscheuren, schotel is goed. 9x21x12cm.
Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw, minimale chip ø26cm. Cond.: G
Drie oude cloisonne snuifflesjes 20e eeuw met bloemdecor 20e eeuw 6,5cm. Cond.: G
Grote oude CHinese zwart terracotta druksteen in de vorm van een tafel. rondom bewerkt met figuren. Op het blad Chinese tekst gegraveerd 8xø19cm. Heeft bakscheur Cond.: G
Twee oude Makkumse keramieken sierborden 1e helft 20e eeuw; 1x klein met geschulpte rand 885.K ø17cm. en 1x groot bord 661 A ø35cm. beide in goede staat.
Oud glansplatelen vaasje van de Arnhemse Fayence fabriek, decor Pensee, gemerkt: Ch 274. in zeer goede staat. 12xø8cm.
Grote polychrome Makkums keramieken knobbelvaas met bloemendecor 20e eeuw 42xø20cm. Cond.: G
Twee grote decoratieve terracotta vazen 2e helft 20e eeuw. Creme/bruin, goudkleurige beschilderd 73xø30cm. Cond.: G
Drie Makkums keramieken pauwenbordjes, polychroom 20e eeuw ø17cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein ca. 1800; 1x Kang Xi kom (gelijmd) rondom met figurendecor 9xø21cm. en 1x grote gemberpot (gelijmd) met o.a. interieurdecor 19xø16cm. Cond.: M