Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese kommen + lepels
Resultaat: 30 EUR

Twee Chinese soepkommen met lepels ca. 1920 met groen decor van vlinders en bloemen 6x11,5cm. en lepels 14cm. Cond.: G

Chinese druksteen
Resultaat: 90 EUR

Doos met tien oude Chinese drukstenen, dubbelzijdig bewerkt met figuren 20e eeuw 39x21x3cm. Cond.: G

Chinese druksteen
Startprijs 60 EUR

Doos met oude Chinese druksteen in de vorm van een vaas. Rondom bewerkt met figuren 20e eeuw 10x40x12cm. Cond.: G

Snuffbottle, oranje tekens
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen snuffbottle, ca. 1900, voorstellende een man met hengel en jongen, met Chinese schrift. 8xø3 cm.

Chin. servies, karper-motief
Resultaat: 85 EUR

Groot Chinees porseleinen servies met karpermotief 20e eeuw o.a; 26 diepe borden groot, 6 diepe borden klein, 37 schaaltjes groot en 30 schaaltjes klein (1 chip) ø23cm. Cond.: G

Chinees dekselpotje
Startprijs 75 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpotje met binnenin een rijstwijn kopje. Handbeschilderde bloemen- en vogeldecor en Chinese opschrift. 10xø7 cm.,

Gemberpot
Startprijs 20 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot, 20e eeuw, met blauw decor. 16xø13cm. Cond.:G

Oude Kantonese vaas
Resultaat: 110 EUR

Oude keramieken Kantonese vaas (gesigneerd met prachtige fijne handgeschilderde voorstelling van diverse figuren met tempel in gouddecor. Stukje kraag gelijmd 21xø12cm. Cond.: R-G

Chinese gele schotel
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G

Japanse vaas
Startprijs 15 EUR

Oude Japanse keramieken vaas met craquelee glazuur en gouddecor (made in Japan) 24xø13cm., Cond.:G

Gemberpot
Startprijs 20 EUR

Antieke Chinese gemberpot, steengoed met glazuur en blauw-groene tekens. 16xø15cm., Cond.:G

Chinees dekselpotje
Startprijs 75 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpotje met binnenin een rijstwijn kopje. Handbeschilderde bloemen- en vogeldecor en Chinese opschrift. 10xø7 cm.,

Aardewerken taartschaal
Startprijs 35 EUR

Art Deco keramieken taartschaal op metalen draaivoet ca. 1930 en omranding ø32cm. Cond.: G

Jardiniere ca. 1960
Resultaat: 350 EUR

Grote Duits porseleinen jardieniere ,2e helft 20e eeuw, Thuringen. Handbeschilderd met staande putto en opgewerkte bloemen. Prachtige beschildering, op bodem gesigneerd E.Bierling. 18x42x28 cm., Cond....

2 Kastkommen
Startprijs 20 EUR

Twee Royal Schwabap keramieken kastkommen met gelithografeerd decor in zeer goede staat 11xø16cm. Cond.: G

4 Herdenkingsborden
Resultaat: 30 EUR

Vier Hollandse herdenkingsborden 1e helft 20e eeuw; 1x Nederland zal herrijzen 1940-1945 Regina Delft, 1x D'oranjeboom bloiet voort 30 April 1909 plateel Zuid-Holland, 1x Holland groeit weer, Holland ...

6 Kop & Schotels
Resultaat: 30 EUR

Petrus Regout Maastricht kop & schotels ca. 1900, decor Bali (5 stuks), 1 kopje met chip 5xø13cm. Cond.: G

9 Bodemvondsten
Resultaat: 40 EUR

Negen aardewerken bodemvondsten 18e eeuw en ouder (beschadigd en goed) 4-27cm. Cond.: R

Majolica bloempot
Resultaat: 35 EUR

Majolica bloempot ca. 1910 met bloemdecor 2 D (1 chip), 18xø25cm. Cond.: R-G

5 Kop & 2 Schotels
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel B...

Div. Holl. blauw aardewerk
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen koffieservies ca. 1910 met blauw decor van figuren, planten, etc.; koffiekan, suikerpot, melkkan, schaal en 10 kop&schotels (2 kopjes beschadigd en oortje suikerpot gelijmd)

2 Borden, Villeroy & Boch
Resultaat: 15 EUR

Twee keramieken borden, 1e helft 20e eeuw, Villeroy & Boch, blauw. ø26 cm., Cond.:G

Aardewerken vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote moderne keramieken design vaas in zeer goede staat 45x28x30cm. Cond.: G

Petrus Regout, cachepot
Resultaat: 80 EUR

Antieke porseleinen, Petrus Regout Maastricht, bloempot met onderschotel. Onderschotel heeft een chip af bij binnenrand. 21xø22cm., Cond.:R/G

2 Grote borden
Resultaat: 35 EUR

Twee grote oude keramieken sierborden 1e helft 20e eeuw; 1x Boch E 69 32 en 1x Petrus Regout Maastricht Persian ø33cm. en ø39,5cm.

Gouda Holland karaf
Resultaat: 12 EUR

Gouda Zuid Holland plateel schenkkan met magnolia decor ca. 1930 in zeer goede staat 21x17xø14cm. Cond.: G

Art Deco beeld
Resultaat: 50 EUR

Art Deco keramieken beeld voorstellend twee valkparkieten, groen geglazuurd. Gesigneerd C. Fontinelle 16x15x11cm. Cond.: G

3 Boekensteunen
Resultaat: 30 EUR

Drie Art Deco keramieken boekensteunen met gebroken wit cracele glazuur; 1x haan en 2x zittende zeeman. Onduidelijk gemerkt 20-21cm. Cond.: G

Taartschaal Oostenrijk
Startprijs 50 EUR

Oude keramieken taartdekselschaal. Gmundner Keramiek Austria. 20e eeuw. 12xø26 cm., Cond.:G

Art Deco beeld, keramiek
Resultaat: 20 EUR

Oud keramieken Art Deco beeld, gemerkt C.H. France met cracele glkazuur 8x12x6cm. Cond.: G

2 Keramieken vazen
Startprijs 10 EUR

Twee delen keramiek; 1x vaas, tweekleurig bruin, gemerkt Kieler kunstkeramiek 14xø17cm. en 1x blauw schenkkannetje, gemerkt Tolkemiter Erde Ost Deutsche handarbeit 10xø8cm. Cond.: G

4 Sana borden
Startprijs 100 EUR

Vier Petrus Regout Maastricht keramieken borden, decor Sana ca. 1900, 1 oude haarscheur ø24cm. Cond.: G

3 Vazen keramiek
Startprijs 25 EUR

Drie oude keramieken vazen; 1x Jugendstil met drie lussen ca. 1930 11xø8cm., 1x Art Deco vaas met geel glazuur (chip, gerestaureerd) 14xø7cm. en 1x vaas met vis-decor 20xø12cm. Cond.: G

Kastkom
Resultaat: 40 EUR

Petrus Regout Maastricht kastkom ca. 1900, decor Sana in goede originele staat 10,5xø16cm. Cond.: G

Chinese vaas + gemberpot
Startprijs 20 EUR

Oude Chinees porseleinen siervaas en gemberpot 1e helft 20e eeuw. handbeschilderd en met gouddecor 10xø11cm. en 26xø10cm. Cond.: G

2 Vazen keramiek
Resultaat: 25 EUR

Twee oude keramieken vaasjes Bürgeler kunstkeramische Werkstätte Carl Fischer ca. 1930. 1x Wit en bruingeel glazuur 11xø7cm. en 1x geel/groen/blauw verlopen glazuur 9xø8cm. Cond.: G

2 Vazen, Elmshornen
Startprijs 20 EUR

Twee oude keramieken vaasjes Elmshorner Steengoedfabriek C. en E. Carstens ca. 1930; 1x bloemdecor 8xø8,5cm. en 1x slingerdecor 12xø6cm. Cond.: G

Ronde ivoren doos
Resultaat: 325 EUR

Ivoren dekseldoos 19e eeuw met romantische voorstelling en bloemendecor aan de zijde en onderkant. 3xø8cm. Cond.: G

Foo-Hond, been
Startprijs 35 EUR

Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G

Ivoren slagtand
Startprijs 80 EUR

Antieke ivoren slagtand, gesigneerd J.H.N. Fikkert 35cm. Cond.: G

Keramieken tablet
Resultaat: 10 EUR

Keramieken tablet met bloemendecor ca. 1920 (genummerd) ø30cm. Cond.: G

Benen boedha
Startprijs 30 EUR

Oude Aziatische benen boedha 20e eeuw op houten sokkel 19,5x5x5cm. Cond.: G

Zwavelstokjeshouder
Resultaat: 25 EUR

Albast dekselpotje 18e-19e eeuw met hengsel en koperen deksel en pootjes. Waarschijnlijk voor zwavelstokjes 10xø7cm. Cond.: G

Afrikaans benen figuur
Resultaat: 35 EUR

Antiek ivoren beeldje voorstellend een vrouw met hoofdbedekking 10x7x4cm. Cond.: G

Ivoren lampje
Resultaat: 100 EUR

Oude ivoren stalamp op houten voet met afgebeeld Indische olifanten rondom en bloemen bovenop, 20e eeuw. 19xø7cm., Cond.:G

Jade netsuke
Resultaat: 45 EUR

Prachtige 19e eeuwse Netsuke, vermoedelijk jade. Voorstellend een Chinees met een vis 7x4,3x1cm. Cond.: G

Ivoren beeldje
Startprijs 120 EUR

Prachtig Indiaas ivoren beeldje ca. 1900, voorstellend een boedha in olifantengedaante in pronkstoel. In goede gave staat 12x6x5,3cm.

2 Petrus Regout kommen
Resultaat: 10 EUR

Twee aparte Societe Ceramique keramieken kommen ca. 1890. Voorstellend boeren karikaturen in Hollands landschap 6,5xø11,5cm. Cond.: G

Benen figuur, India
Startprijs 30 EUR

Oud Indiaas benen figuur voorstellend een biddende vrouw. Achterzijde met opschrift 20e eeuw 15,5x6x4cm. Cond.: G

Delfts blauwe bierpul
Resultaat: 45 EUR

Aparte Delftse Porcelyne Fles keramieken bierpul met tinnen montuur ca. 1930. Eerelid Bestuursociete Phoenix F.A.T. 16x10x13cm. Cond.: G

2x Duitse bierpul
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Duitse bierpullen ca. 1900; 1x keramiek met historisme decor Nr. 259 (tuit iets beschadigd), 1x porselein met tinnen deksel, handbeschilderd "Zum Andenken" 19-26cm. Cond.: R-G

7x Royal Kopenhagen
Resultaat: 30 EUR

7 Delen Bing en Gröndahl en Royal Copenhagen sierborden; 1x B en G Mothers Day 1980, 1x Choosing Christmas Tree 1979, 1x Christmas Holidays 1986, 1x Country Christmas 1973, 1x Merry Christmas 1983, 1x...

Japans theeservies
Startprijs 80 EUR

Japans theeservies met zwart lakwerk dienblad met goudecor ca. 1910. Het servies bestaat uit; theepot, melk- en suikeprot, 6 bordjes, 6 kop&schotels. Japans landschapsdecor met gouddecor 47x15x47cm. C...

5 Kopjes + 3 schotels
Resultaat: 40 EUR

Kavel Chinees porseleinen kop&schotels 18e-19e eeuw; 1x porseleinen rijstkom met afdekschotel 19e eeuw met opschrift (Cond.: G), 1x kop&schotel met geschulpte omranding 18e eeuw (Cond.: G), 2x Kommen ...

Chinese schenkkaraf ca. 1700
Startprijs 25 EUR

Chinees porseleinen schenkkannetje ca. 1700 met landschapsdecor, oortje af 9x14x10cm. Cond.: M-R

Porseleinen potje
Resultaat: 40 EUR

Italiaans majolica vaasje, gesigneerd R. Basfanelli Roma 9xø10cm.

2 Keramiek honden
Resultaat: 25 EUR

Twee Engelse keramieken Staffordshire honden ca. 1900. 1 Minimale chip 32x26x11cm. Cond.: R-G

Porseleinen potje
Startprijs 20 EUR

Chinees porseleinen dekselpot ca. 1900 in lotusvorm. Rondom beschilderd met Chinese figuren. Grip op deksel is afgebroken 17x12,5x12,5cm. Cond.: M

Mocca servies ca. 1900
Startprijs 40 EUR

Keramieken 9-delig mocca-serviesje ca. 1900, minimale randschades Cond.: R

Groot Delfts bord, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord (beschadigd) ø34cm. Cond.: M

Porseleinen schaal
Startprijs 20 EUR

Decoratieve grote zilverkleurige keramieken dekselschaal in empire vormgeving 2e helft 20e eeuw 21xø30cm. Cond.: G

3 Chin. pors. borden
Startprijs 40 EUR

Drie Chinees porseleinen borden met bloemendecor ca. 1800; 1x heel en 2 gelijmd ø21,5cm. en ø22,7cm. Cond.: M-G

3 Kop & Schotels
Resultaat: 40 EUR

Drie 18e eeuwse kop (4,5xø9cm.) & schotels (3xø14cm.). Handbeschilderd met gekleurde Europese bloemen. 1 Kopje met kleine haarlijn Cond.: G

Kutani vaasje
Startprijs 15 EUR

Oud kutani vaasje met blauw figurendecor 1e helft 20e eeuw (kraag, scherf gelijmd) Cond.: R

2 Borden, 18e eeuw
Startprijs 45 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleien borden met bloemen in tuin decor. Beide randschade en 1x haarscheur. ø22.8cm.

Chinese druksteen
Resultaat: 100 EUR

Doos met een oude Chinese druksteen, rondom bewerkt met gouddecor 20e eeuw 28x10x5cm. Cond.: G

Chinese druksteen
Resultaat: 110 EUR

Doos met oude Chinese druksteen in de vorm van een flacon. Rondom bewerkt met figuren 20e eeuw 5x28x24cm. Cond.: G

Gemberpot, groot
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot ca. 1900 met diverse figuren onder een boom 22xø20cm. Cond.: G

Groot bord, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen bord met koekkoek in het huisje en bloemdecor. 2 Oude haarscheuren en lichte randschade ø35cm. Cond.: R

4 Chin. borden, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Vier Chinees porseleinen borden met geribbelde omranding. Landschaps- en bloemenmotief ca. 1900. 1x gelijmd en 1x haarscheur + chip, 2x Goede conditie ø22,5cm. Cond.: R-G

Chin. vaas, paradijsvogel
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas ca.1900 met paradijsvogel en bloemendecor. Lichte randschade in glazuur.42xø19cm. Cond.:G

2 Chinese borden
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw bloemdecor. Lichte randschade. ø23.5 cm. Cond.:R/G

3 Chinese borden
Startprijs 20 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemen- en tuin decor. Allen beschadigd. ø23.5 en ø27.8 cm.

Perzische vaas
Resultaat: 100 EUR

Oude keramieken Perzische vaas met bloemdecor, kameel, figuur en slang 22xø19cm. Cond.: G

2 Gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Chinese gemberpotten met groen glazuur 1e helft 20e eeuw 16x16cm. en 13x13cm. Cond.: G

2x Gemberpot
Startprijs 30 EUR

Twee oude Chinese gemberpotten 1e helft 20e eeuw met deksel; 1x Kantonees keramiek met deksel (landschapsdecor) 17xø12cm. en 1x Chinees porselein met bloemdecor 11xø8,5cm.

Chin. vaas, pauwdecor
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas, ca.1900 met pauw en bloemendecor. 41x19 cm., Cond.:G

Chinees bord
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen diep bord 19e eeuw met een blauwe draak (lichte randschade) 4,5xø23cm. Cond.: G

Chin. snuffbottle, stop
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen snuiffles, handbeschilderd ca. 1900 met als voorstelling twee CHinese kinderen 6,5cm. Cond.: G

3 Delen imari
Resultaat: 45 EUR

Drie deel imariporselein 19e eeuw, vaasje met bloemen-en gouddecor cond.:G, kop en schotel met bloemen-en gouddecor fijn beschilderd, chip van kop en een losse kop 8-13cm., Cond.:R/G

Chinese druksteen
Resultaat: 110 EUR

Doos met een oude Chinese druksteen, dubbelzijdig decor met figuren 20e eeuw 26x16x2cm. Cond.: G

Chinese druksteen
Resultaat: 170 EUR

Doos met een oude Chinese druksteen, dubbelzijdig bewerkt met landschapsdecor en Chinese tekens 19x37x4cm. Cond.: G

Grote vaas, bloemendecor
Resultaat: 250 EUR

Grote porseleinen Chinese vaas, ca.1900, met bloemen en vaas decor in blauw.In goede originele staat. 58xø 23cm.

3x Japans imari
Startprijs 25 EUR

Drie deel Japans imari porselein 19e eeuw, kom mert geschulpte rand 5.5xø12cm., bordje met geschulpte rand 2.5xø15cm., bord met geschulpte rand 3.5xø20.6cm., Allen met bloemdecor. Cond.:G

3x Kop&schotel
Startprijs 90 EUR

3 Chinees porseleinen kop en schotels, 19e eeuw.met bloemdecor, 3 kommetjes en 1 schoteltje met randschade.

Chin. snuffbottle, monnik
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen snuiffles 20e eeuw voorstellend een oude Chinees met stok 7cm. Cond.: G

Chinees theepotje
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen trekpotje 20e eeuw met landschapsdecor en messing deksel 16x12xø10cm. Cond.: G

2 Oosterse dienschalen
Startprijs 60 EUR

Twee Chinese langwerpige ovale porseleinen schalen ca. 1900. Handbeschilderd met landschap- en figurenmotief (1 chip) 43x15cm. en 52x19cm. Cond.: R-G

Oosterse presenteerschaal
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen presenteerschaal op voet, 19e eeuw met handgeschilderde voorstelling van geisha met kind in landschap 12xø22cm. Cond.:G

Oosterse terrine
Startprijs 50 EUR

Chinese porseleinen dekselterrine ca. 1900 handbeschilderd met landschap- en figurenmotief 20x32x21cm. Cond.: G

Japanse rolvaas, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Japans porseleinen 19e eeuwse rolvaas met geisha en gouddecor 21xø9,5cm. Cond.: G

Blauw wapenbord
Startprijs 60 EUR

Antiek chine de commande porseleinen bord, ca.1800, met wapen (haarscheur) ø22.8 cm..,Cond.:R

Imari gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Grote goudimari porseleinen gemberpot ca. 1900 met stmpel en bloemvazendecor in goede staat 32xø23cm. Cond.: G

3 Delen speksteen
Resultaat: 45 EUR

Drie deel Oosters speksteen 20e eeuw, boot met figuren, zittende Chinees op marmeren voet, Chinese voet op kunststof voet. 1.-22cm., Cond.:G

Speksteen beeld, draak
Resultaat: 25 EUR

Grote oude Chinese spekstenen draak 20e eeuw, poot gelijmd. 20x32x7cm., Cond.:R

Imari koffiekan 1880
Startprijs 80 EUR

Japans imari porseleinen koffiekan, ca.1880, met krijgsheren decor (Japanse tekens onder kan), 21x21xØ14cm., Cond.:G