Prachtig Royal Albert Lavender Rose restservies, bestaande uit; 2 soepkommen, 1 botervloot, porseleinen mes&vork, melk- en suikerset, 6 koffiekopjes + schotels, 3 grote koffiekopjes, 1 vaasje en 2 gro...
Goudimari 19e eeuws porseleinen sierbord met familiestempel. Landschap- en bloemendecor ø37cm. Cond.: G
Drie antieke Chinees porseleinen borden 19e-20e eeuw; 2x met vogel- en bloemdecor 19e eeuw en 1x met vakverdeling en vogel 20e eeuw ø25cm. en ø21cm. Cond.: G
Antiek porseleinen figuur, ca.1900, voorstellende een zittende doedelzak speler, vermoedelijk Thuringen. 19x1x10cm., Cond.:G
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw landschapsdecor (randschades) ø27cm. Cond.: R
Grote keramieken Villeroy en Boch made in Saar-Basin cache pot (bloempot) ca. 1900 met landschappendecor in goede staat 25x40xø28cm. Cond.: G
Oude Hummel figuur met speeldoos (Oh, Du Fröhliche), engel met kerstboom, in originele doos 14,5x8x8cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinees tuin-en bloemendecor, beide met lichte randschade. Ø22.6 en Ø23cm., Cond.R/G
Drie oude keramieken vazen Frankrijk; 1x La grande maison HB Quimper ca. 1920 Fayence. Groengrijs geglazuurd met een portret 25xø10cm. 1x Vaas Louis Baude (1922-1958) Montinguy Sur Loing Fayence. Blau...
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G
Chinees porseleinen schotel 18e eeuw met geschulpte rand en landschapdecor. Lichte randschade ø22.7cm.,
Chinees grijs porseleinen sierbord (mandarijn) met bloemmotief. minimale randschade ø36cm. Cond.: G
Groot bisquit porseleinen figuur ca. 1900 met nr. 1119 A en monogram, vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een elegante dame. Minimale chip bij hoed en voet 39cm. Cond.: R-G
Tegeltableau met 5 Hollandse 18e eeuwse wandtegels (los) 74x24cm., Cond.:R/G
Twaalf Hollandse tegels; 11x Mangaankleurig met diverse voorstellingen ca. 1800 en 1x polychroom 20e eeuw met ridder en zwaard ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Twee oude Wedgwood keramieken tafellampen, Wedgwood of etruria, cremekleurig,. voet 32xø12cm. en 29xø11cm., Cond.:G
Oud Goebel keramieken danseresje met speelwerk, gemerkt FF 293 1967. In goede functionerende staat 18x13x12cm. Cond.: G
Grote moderne keramieken design vaas in zeer goede staat 45x28x30cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen snuiffles, handbeschilderd ca. 1900 met als voorstelling twee CHinese kinderen 6,5cm. Cond.: G
Oud porseleinen servies (ontbijt), gemerkt Hutschenreuther Hohenberg Germany, cremekleurig met gouddecor; 12x ontbijtborden, 12x kop&schotels, koffiekan, melkkan en suikerpot Cond.: G
Doos met een oude Chinese druksteen in de vorm van een amfora, rondom bewerkt met figuren 20e eeuw (bakscheur) 11x17x27cm. Cond.: R
Oud Chinees terracotta theepotje, 1e helft 20e eeuw, met schrift. In goede originele staat. 11x19xø12cm.
Chinees 18e eeuws porseleinen Kang Xi bord met bloemdecor. 2 Haarscheuren en lichte randschades ø21,6cm. Cond.: R
Twee kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes. 1x met deksel. beide met bloememotief en gaaf 11-13cm. Cond.: G