Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese druksteen
Resultaat: 100 EUR

Doos met een oude Chinese druksteen, rondom bewerkt met gouddecor 20e eeuw 28x10x5cm. Cond.: G

Groot bord, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen bord met koekkoek in het huisje en bloemdecor. 2 Oude haarscheuren en lichte randschade ø35cm. Cond.: R

Perzische vaas
Resultaat: 100 EUR

Oude keramieken Perzische vaas met bloemdecor, kameel, figuur en slang 22xø19cm. Cond.: G

Plateel dekselpot
Resultaat: 100 EUR

Gouda platelen dekselpot ca. 1910, gemerkt 1150 Crocus J.M. Holland Gouda in goede staat 20xø14cm. Cond.: G

2x Fam Rose borden 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met landschap-en bloemendecor, 1x haarscheur en beide borden hebben lichte randschade.Ø 22.8 en Ø23.5 cm., Cond.:R/G

Eetservies, soepterrine
Resultaat: 100 EUR

Antiek keramieken restservies met blauw decor (ongemerkt), onder andere; 2x grote schaal, soepterrine en 14 borden Cond.: G

Servies Bavaria
Resultaat: 100 EUR

Groot uitgebreid Bavaria porseleinen eet- en ontbijtservies met bloemdecor o.a; terrines, borden, kop&schotels, schalen (enkele chips) Cond.: R-G

Mokka servies, goudkleurig
Resultaat: 100 EUR

Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G

Chinese schotel 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel ca. 1800 met blauw decor van paradijsvogels , planten en bloemen (donkerblauw) 5xø32cm. (chips af) Cond.: R

Jade/marmer boedha
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese Boedha gemaakt van witte jade?, 20e eeuw in goede staat. H.27cm.

Keramieken schaal, figuren
Resultaat: 90 EUR

Keramieken tafelstuk ca. 1900 voorstellend 3 putti die een mand dragen. Creme met blauw- en gouddecor. genummerd en onduidelijk gemerkt. Baknaden bij de bodem 27x26x25cm. Cond.: R-G

Chinese druksteen
Resultaat: 90 EUR

Doos met tien oude Chinese drukstenen, dubbelzijdig bewerkt met figuren 20e eeuw 39x21x3cm. Cond.: G

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, achterkant gemerkt. Decor van bloemen en grote vaas, in zeer goede staat ø24,6cm.

Chine de Commande pul
Resultaat: 90 EUR

Grote porseleinen Chine de Commande pul 18e eeuw (handvat gelijmd) met bloemen en rocaille decor 13x15xø11cm.

Platelen potje, Purmerend
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands platelen potje: Brantjes en Co Firma weduwe, 1895-1904 jaarmerk 1902, licht beschadigd (chip) 5.6x7.5x8.5cm.

Grote imari vaas
Resultaat: 90 EUR

Grote Japans porseleinen goud-imari vaas, 19e eeuw. De kraag is gerestaureerd (stukje van ca.5cm. ingelijmd en een haarscheur). 62xØ25cm,

4 Marmeren vaasjes
Resultaat: 90 EUR

Vier oude marmeren dekselpotjes/vaasjes 20e eeuw in goede staat 5-11cm. Cond.: G

Goud imari sierbord
Resultaat: 90 EUR

Goudimari 19e eeuws porseleinen sierbord met familiestempel. Landschap- en bloemendecor ø37cm. Cond.: G

Chin. servies, karper-motief
Resultaat: 85 EUR

Groot Chinees porseleinen servies met karpermotief 20e eeuw o.a; 26 diepe borden groot, 6 diepe borden klein, 37 schaaltjes groot en 30 schaaltjes klein (1 chip) ø23cm. Cond.: G

Plateel bloempot
Resultaat: 85 EUR

Grote oude Gouda platelen bloempot ca. 1910 met bloemdecor, schilder F.S. 18xø27cm. Cond.: G

8x Steengoed
Resultaat: 85 EUR

Acht delen steengoed 17e-18e-19e eeuw o.a; potjes, kannetjes, bakjes etc. 5-13cm. Cond.: R-G

2 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor (beide lichte randschade)ø23.4 cm. Cond.:G

Vaasje, Wiener Werkstatten
Resultaat: 80 EUR

Art Deco vaasje Wiener Werke (Igzu Braun?, onduidelijk), keramiek met cracele glazuur in zeer goede staat 15x9,5x9,5cm. Cond.: G

Petrus Regout, cachepot
Resultaat: 80 EUR

Antieke porseleinen, Petrus Regout Maastricht, bloempot met onderschotel. Onderschotel heeft een chip af bij binnenrand. 21xø22cm., Cond.:R/G