Twee oude Engelse porseleinen Staffordshire honden, 1e helft 20e eeuw. Nr. 2507 en 2501, H.20cm., Cond.:G
Russisch porseleinen figuur voorstellende een verliefd stel in klederdracht. Kyrillischgemerkt. 28x13x12cm., Cond.:G
Chinees porseleinen voetstuk, vermoedelijk 18e-19e eeuw met nissen en balkon in goede staat 11x12x8cm.
Grote Chinese cappucine schaal 20e eeuw met daarbij 6 kopjes 9xø29cm. en 5xø9cm. Cond.: G
Twee polychrome keramieken vaasjes 20e eeuw, gemerkt L.m 90, 9xø11cm. en 13xø11cm. Cond.: G
19e Eeuwse porseleinen doorbroken tafelstuk met goud- en bloemmotieven. Onduidelijk gemerkt, handbeschilderd, mooie kwaliteit 19xø25cm. Cond.: G
Gouda platelen bloempotje Assam Gouda ca. 1930 (chip af) 10xø15cm. Cond.: R
Frans Fayence kaststel 20e eeuw met gelithografeerd Japans decor 41xø20cm. en 29xø14cm. Cond.: G
Majolica bloempot ca. 1910 met bloemdecor 2 D (1 chip), 18xø25cm. Cond.: R-G
Twee grote oude keramieken sierborden 1e helft 20e eeuw; 1x Boch E 69 32 en 1x Petrus Regout Maastricht Persian ø33cm. en ø39,5cm.
19e Eeuwse porseleinen schaal, onduidelijk gemerkt met handbeschilderd bloemenmotief en gouddecor. Mooie kwaliteit 11xø28cm. Cond.: G
Oude porseleinen Rosenthal dekselbak met plated onderschotel en plated schuifdeksel. Wellner Rosenthal Germany D.R.P. In barocke vormgeving met geschulpt tablet. 20e eeuw. 8x21x13cm., Cond.:G
Oud polychrome Makkums porseleinen wandbord met bloemdecor 20e eeuw ø24cm. Cond.: G