Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

10 Diverse tegels
Resultaat: 45 EUR

10 Oude en antieke Hollandse wandtegels o.a. 18,19 en 20e eeuw. ca. 13x13cm., Cond.:R/G

Moccaservies
Resultaat: 45 EUR

Oud twaalf persoons moccaservies, gemerkt Mosa Maastricht, ca.1930, in goede staat.

3x Hummel
Resultaat: 45 EUR

Drie oude Hummel figuren, 2e helft 20e eeuw, Jongen op hek met gans, Meisje op hek met vogel en jongen met mand (min.chip) c. 10cm. Cond.:G

2 Hummeltjes
Resultaat: 45 EUR

Twee oude keramieken Hummel figuren; 1x jongen met mand ca. 1930 513/0, 1x meisje op hek W. Germany na 1945 112/ 3/0 9,5-10,5cm. Cond.: G

Jade netsuke
Resultaat: 45 EUR

Prachtige 19e eeuwse Netsuke, vermoedelijk jade. Voorstellend een Chinees met een vis 7x4,3x1cm. Cond.: G

Delfts blauwe bierpul
Resultaat: 45 EUR

Aparte Delftse Porcelyne Fles keramieken bierpul met tinnen montuur ca. 1930. Eerelid Bestuursociete Phoenix F.A.T. 16x10x13cm. Cond.: G

3 Delen imari
Resultaat: 45 EUR

Drie deel imariporselein 19e eeuw, vaasje met bloemen-en gouddecor cond.:G, kop en schotel met bloemen-en gouddecor fijn beschilderd, chip van kop en een losse kop 8-13cm., Cond.:R/G

3 Delen speksteen
Resultaat: 45 EUR

Drie deel Oosters speksteen 20e eeuw, boot met figuren, zittende Chinees op marmeren voet, Chinese voet op kunststof voet. 1.-22cm., Cond.:G

4 Kleine vaasjes
Resultaat: 45 EUR

Vier delen Chinees porselein 18e eeuw; 2x vaasje met bloemdecor, 1x dekselvaasje met landschapsdecor en 1x dekselvaasje met floraal decor. Chips en/of haarscheuren 10-17,5cm. Cond.: R

Celadon vaas
Resultaat: 40 EUR

Keramieken celadon vaas 19e eeuw in zeer goede staat 18xø10cm. Cond.: G

Grijs keramieken sierbord
Resultaat: 40 EUR

Chinees grijs porseleinen sierbord (mandarijn) met bloemmotief. Chip bodemrand en oude haarscheur ø32cm. Cond.: G

Beeldengroepje (3x)
Resultaat: 40 EUR

Drie porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw, gemerkt Dresden. 2 jurken beschadigd. 12-16cm., Cond.:R/G

2 Russische figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee Russisch porseleienen figuren 1x sneeuwhoen en 1x mandarijneend, made un USSR en teken, 14-19 cm., Cond.:G

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee Jugendstil stijl vazen 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met bloemvoorstellingen 30,5x11x6cm.

Makkums bord
Resultaat: 40 EUR

Groot Makkums keramieken sierbord ca. 1930 met bloemdecor (2 chips bij rand aan de onderzijde) ø34,5cm. Cond.: R

9 Bodemvondsten
Resultaat: 40 EUR

Negen aardewerken bodemvondsten 18e eeuw en ouder (beschadigd en goed) 4-27cm. Cond.: R

Kastkom
Resultaat: 40 EUR

Petrus Regout Maastricht kastkom ca. 1900, decor Sana in goede originele staat 10,5xø16cm. Cond.: G

5 Kopjes + 3 schotels
Resultaat: 40 EUR

Kavel Chinees porseleinen kop&schotels 18e-19e eeuw; 1x porseleinen rijstkom met afdekschotel 19e eeuw met opschrift (Cond.: G), 1x kop&schotel met geschulpte omranding 18e eeuw (Cond.: G), 2x Kommen ...

Porseleinen potje
Resultaat: 40 EUR

Italiaans majolica vaasje, gesigneerd R. Basfanelli Roma 9xø10cm.

3 Kop & Schotels
Resultaat: 40 EUR

Drie 18e eeuwse kop (4,5xø9cm.) & schotels (3xø14cm.). Handbeschilderd met gekleurde Europese bloemen. 1 Kopje met kleine haarlijn Cond.: G

2 Chinese borden
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw bloemdecor. Lichte randschade. ø23.5 cm. Cond.:R/G

Chinees theepotje
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen trekpotje 20e eeuw met landschapsdecor en messing deksel 16x12xø10cm. Cond.: G

Duits keramieken set
Resultaat: 40 EUR

Twee delig Duits keramieken art-deco set gemerkt Gobelin (2) Schramberg een knobelvaas en een grote schotel, met geglazuurd bloemendecor. 22xø13 en ø26cm. Cond.:G

Handgedraaide vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee handgedraaide keramieken vazen met lusterglazuur van de pottenbakker Gerben van Hes Enschede ca. 1960 22xø7cm. en 19xø10cm. Cond.: G