Prachtige 19e eeuwse Netsuke, vermoedelijk jade. Voorstellend een Chinees met een vis 7x4,3x1cm. Cond.: G
Drie deel imariporselein 19e eeuw, vaasje met bloemen-en gouddecor cond.:G, kop en schotel met bloemen-en gouddecor fijn beschilderd, chip van kop en een losse kop 8-13cm., Cond.:R/G
Drie deel Oosters speksteen 20e eeuw, boot met figuren, zittende Chinees op marmeren voet, Chinese voet op kunststof voet. 1.-22cm., Cond.:G
Vier delen Chinees porselein 18e eeuw; 2x vaasje met bloemdecor, 1x dekselvaasje met landschapsdecor en 1x dekselvaasje met floraal decor. Chips en/of haarscheuren 10-17,5cm. Cond.: R
Twee Jugendstil stijl vazen 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met bloemvoorstellingen 30,5x11x6cm.
Negen aardewerken bodemvondsten 18e eeuw en ouder (beschadigd en goed) 4-27cm. Cond.: R
Italiaans majolica vaasje, gesigneerd R. Basfanelli Roma 9xø10cm.
Drie 18e eeuwse kop (4,5xø9cm.) & schotels (3xø14cm.). Handbeschilderd met gekleurde Europese bloemen. 1 Kopje met kleine haarlijn Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw bloemdecor. Lichte randschade. ø23.5 cm. Cond.:R/G
Chinees porseleinen trekpotje 20e eeuw met landschapsdecor en messing deksel 16x12xø10cm. Cond.: G
Twee delig Duits keramieken art-deco set gemerkt Gobelin (2) Schramberg een knobelvaas en een grote schotel, met geglazuurd bloemendecor. 22xø13 en ø26cm. Cond.:G