Drie delen Duits porselein, 1e helft 20e eeuw. een hand met vaasje waarschijnlijk Thuringen en twee maal baby met jurkje en hoed. ( jurkjes beschadigd) 4-7cm. Cond.:R/G
Twee porseleinen figuren 20e eeuw, Dresden art made in Germany. Jurken zijn beschadigd. 15x12.x8cm., Cond.:R
Twee oude porseleinen wandlampen, Herend Hongarije met goud- en bloemdecor (1 beschadigd) 23x16x13cm. Cond.: M-G
Art Deco keramieken beeld voorstellend twee valkparkieten, groen geglazuurd. Gesigneerd C. Fontinelle 16x15x11cm. Cond.: G
Twaalf delen oud porselein; 11x figuren ca, 1900 en later, 1x vaas ca. 1890 Wenen (1 vinger beschadigd, 1 snavel beschadigd en 1 hekje gelijmd) Cond.: R-G