Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees bord
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met blauw landschapsdecor en geschulpte rand in zeer goede staat 4xø22,5cm. Cond.: G

Porseleinen onderstel
Resultaat: 55 EUR

Porseleinen biedermeier comfoor ca. 1830, 2-delig en handbeschilderd met rondom landschaps- en gouddecor 16xø11cm. Cond.: G

3 Deel bisquit pors.
Resultaat: 55 EUR

Drie delen Duits porselein, 1e helft 20e eeuw. een hand met vaasje waarschijnlijk Thuringen en twee maal baby met jurkje en hoed. ( jurkjes beschadigd) 4-7cm. Cond.:R/G

Reservisten bierpul
Resultaat: 50 EUR

Prachtige Duitse hoogwaardige kopie van een Duitse reservisten bierpul "Unteroffizier Ullrich Luftschiffer - Abteilung 1906/08 München". Mooi tinnen bewerkt deksel in zeer goede staat 33xø11cm. Cond.:...

Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met landschap en geisha. Lichte randschade, ø6.3cm.

Aardewerken Arabier
Resultaat: 50 EUR

Antieke steengoed Arabier, ca.1900, vermoedelijk Duitsland, voor tabakspijpen of apotheek?, In zeer goede staat.17x14x17cm.

Dekseldoos
Resultaat: 50 EUR

Antiek porseleinen dekseldoos met tablet, ca. 1890, Frankrijk, handbeschilderd met bloemendecor. 11x25x18cm., Cond.:G

Vally Wieselthier kan
Resultaat: 50 EUR

Aardewerken kan van Vally Wieselthier, 1895-1945, Wiener werkstätte, In zeer goede originele staat. 13x21xø14cm.

4 Pors. beelden
Resultaat: 50 EUR

Vier oude bisquit porseleinen religieuze beelden 1e helft 20e eeuw. Gemonogrammeerd en genummerd 17-33cm. Cond.: G

Beeldengroepje (2x)
Resultaat: 50 EUR

Twee porseleinen figuren 20e eeuw, Dresden art made in Germany. Jurken zijn beschadigd. 15x12.x8cm., Cond.:R

Reservistenkruik
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservistenkruik (zonder tinnen deksel).Reit Kawowier Schäferl Kgl Baijr5 Feld Art Regt. König Alfons X111 v.Spanien, 1rt.Battr.Landau 1910-13, 19x14xø12cm.,Haarscheur in de...

2 Pors. lampjes
Resultaat: 50 EUR

Twee oude porseleinen wandlampen, Herend Hongarije met goud- en bloemdecor (1 beschadigd) 23x16x13cm. Cond.: M-G

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Duitse porseleinen figuren 20e eeuw; 1x vrouw met rozenwand (beschadigd) en 1x danseres (beschadigd) 29-30cm. Cond.: R-M

8 Delen aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Acht delen Duits aardewerk ca. 1800 en later; 3x zoutnappen, 3x schenkkannen, 1x flacon en 1x schaal Cond.: R-G

6 Delen aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Zes delen vroeg Duits aardewerk ca. 18e eeuw; 1x driepoot roomkan (haarscheuren) en 1x schenkkan (chip) 10-22cm. Cond.: R-G

Wedgwood
Resultaat: 50 EUR

Wedgwood of Etruria restservies, 2e helft 20e eeuw, (chips) en Wedgwood windsor, o.a koffiekopjes en schoteltjes, theekopjes en schoteltjes.

Art Deco beeld
Resultaat: 50 EUR

Art Deco keramieken beeld voorstellend twee valkparkieten, groen geglazuurd. Gesigneerd C. Fontinelle 16x15x11cm. Cond.: G

Imari gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Grote goudimari porseleinen gemberpot ca. 1900 met stmpel en bloemvazendecor in goede staat 32xø23cm. Cond.: G

4 Limoges doosjes
Resultaat: 50 EUR

Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met gelithografeerde voorstellingen; 1x Napoleon en 3x romatische voorstellingen. Allen met gouddecor. Twee maal Limoges en 2x Monaco-Monte Carlo 4xø13cm. en 4x12...

Blauwe dekselvaas
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas, 20e eeuw, chip uit bovenrand, tevens gebroken en gelijmdmet blauw bloemendecor en Foo hond. 48xØ19cm.,

12 Delen porselein
Resultaat: 50 EUR

Twaalf delen oud porselein; 11x figuren ca, 1900 en later, 1x vaas ca. 1890 Wenen (1 vinger beschadigd, 1 snavel beschadigd en 1 hekje gelijmd) Cond.: R-G

4 Delen steengoed
Resultaat: 50 EUR

Vier 19e eeuwse steengoed schotels beschilderd en/of geglazuurd 29-33cm. Cond.: R-G

Satsuma dekselvaas
Resultaat: 50 EUR

Grote Satsuma keramieken dekselvaas met handbeschilderd decor van geisha's, kustplaats en schepen. Deksel gelijmd 63xø31cm. Cond.: R

Plateel vaasje
Resultaat: 45 EUR

Arnhems plateel polychroom vaasje ca. 1920. Rand gerestaureerd 12xø11,5cm. Cond.: M